Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Aguś to miałaś przygodę :laugh: Dobrze, że istnieją zapasowe kluczyki :laugh: :laugh: :laugh:

AgaK ja też na deser będę dzisiaj wcinała lody! Mąż ma po drodze kupić czekoladowe i śnieżkę do nich, mniaaam! Dodam, że to nie moja zachcianka tylko męża :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Wróciłam 🤪 pochłonęłam taaaki ogromniastu pucharek z lodami a właściwie z tym co z nich zostało bo były z płynna gorącą czekoladą i do tego bita śmietana 🤪 mmm normalnie zaszalałam 😁

AgnieszkaK,ale miałaś przygode :P dobrze że był zapasowy pilot 😁

Akompf z poznańskiego znam tylko pyry 🤪 reszty nazw też nie znam:P szkoda że mojego męża nie ma to ten znowu po śląsku sadzi jakimiś tekstami :P

A ja byłam w h&m i kupiłam śliczny dresik hello kitty dla chrześnicy mojego męża,aż mnie skręcało że nic nie wzięłam dla swojej Emilki 😞 ale jak sobie pomyśle że moja mała dziedziczy po tamtej ciuszki to może kiedyś do mnie trafi 😁 wiem wiem okropna jestem :P 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny ja Was nie rozumiem 🤨
A to macie ochotę na to a to na tamto a ja nic tylko co zgłodnieję to jem co mam w lodówce :P
Ja jakaś inna jestem chyba w tej dziedzinie :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga84 mój to w domu nic nie robi, poza leżeniem...ale chyba wolę,żeby leżał , bo jak ostatnio bolał mnie brzuszek i 3 dni on zajmował się robieniem jedzenia dla mnie i dla siebie itd to potem nie mogłam domu poznać... ech , dobrze, że chociaż jest zaradny i pracowity to mu wybaczam brak umiejętności kulinarskich i sprzątających 🙂

Anja ja już pisałam , że nie lubię grochówki ani fasolówki... jakoś nie wchodza mi te zupy... nie lubie też kapusniaczku a kapuste kiszoną mogę jeśc tonami ...

Idę do męża do łożeczka 🙂

Dobranoc dziewuszki, bezbolesnej i spokojnej nocy :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AgnieszkaW - nie plenga tylko plendza 😁
AgnieszkaK - jestes niemożliwa 😁
Agnieszka84 - to u mężów normalne 😁

Leberka to jest wątrobianka, pasztetowa
szneka z glancem to jest drożdżówka z lukrem 😁
Ryczka to maly stolik z dziurką a nie potrawa - ale chciałam zobaczyć co wymyślicie 😁
Pyry to wiadomo, ze ziemniaczki
Bana - pociąg (moje ulubione powiedzenie: wyje bana koło lasu :P ) hhahahahha
no i jeszcze kilka takich by sie znalazło kwiatków
o! np. knieje - krzewy, krzaki
mnóstwo tego 😁

Bylismy na zakupach w Biedronce i kurka wodna zimno! a tylko z auta do sklepu przechodziłam 😁

kupiłam kapuste na bigos 😁 jutro zrobię.

Od rana mnie nie bedzie bo na pogrzeb jade... zmarła babcia kuzynów mojego męża... więc pewnie dopiero popołudniu albo wieczorem się pojawię...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kobitki uciekam do wanny i spać 🙂
Trzeba teraz odpoczywać jak najwięcej bo coraz mniej czasu nam zostało :P
Także Julio Twoje spanie do tak później godziny to tylko pozazdrościć, bo ja niestety z obowiązku starszego syna muszę wcześnie wstawać i do zerówki go wyszykować i zawieźć 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mąż mi zasnął i postanowiłam jeszcze do Was zajrzec, bo spać to mi się nie chce jeszcze, ale tak to jest jak sie śpi do 11, a męzuś wstaje o 6 więc nie dziwie sie że już śpi. Ululałam go, dałam milion buziaczków i spi.

Akompf plendza powiadasz hahah
A zimno strasznie...
A może nie jedz na ten pogrzeb, bo na cmentarzu pizga i jeszcze się przeziębisz ... no nie wie, jak uważasz, ale w 8 miesiącu to trzeba uważać na siebie, zresztą całą ciązę trzeba.

Ja niedawno robiłam bigos ale chyba znowu zrobie, bo był taki pyszny, że na samo wspomnienie leci mi ślinka. No ale póki co musimy zjeść pierogi , bo zrobiłam jak dla wojska i pewnie ze dwa dni jeszcze będę odsmażać na obiad:laugh:

W M jak miłość Marysia rodzi 🤪

Julio to Ty jeszcze nie jadłaś tej kolacyjki:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spakowałam się wstępnie i ledwo się zmieściłam z tym wszystkim do torby 🤪
Jeszcze tylko kilka rzeczy muszę dokupić i luz torba leży i czeka na wielki dzień 🙂

A ja na kolacje miałam omleta z dżemem truskawkowym i pękam teraz w szwach 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mitkko ja mam tak samo, cały dzień chodzę i ziewam a po 19 tej spanie odchodzi hhah

Szukam sobie i męzowi czapek i szalików na zimę.

Dla męzulka juz znalazłam http://www.allegro.pl/item805209990_czapka_meska_szalik_kpl_wysoka_jakosc.html taki zestaw. Fajny, pasuje i do płaszcza i do sportowej kurtki.

Teraz musze cos dla siebie poszukac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...