Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Hmmm nie wiem cyz te masarze mogą cokolwiek pomóc, to pewnie i tak zalezy od kobiety, tzn. od jej skóry jak przy rozstępach, nic nie pomaga jak masz je mieć to będziesz je miała i koniec, jak masz mało elastyczną "małą" to cię natną albo pękniesz, nie ma co się oszukiwać 🤢

Ja ćwiczę mięśnie Kegla już od paru lat :laugh: 🤪 🤪 ale poza tym nic:laugh: najlepsze jest to, że miałam wielki zamiar ćwiczyc w ciąży no i latem rzeczywiście dzień w dzień pływałam ale teraz mimo, że mam tą wielką [piłkę do ćwiczeń to ona leży sobie, zagraca pokój i się do mnie uśmiecha :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiola być może masz rację. Trudno mi stwierdzić 😉 W każdym bądź razie moja koleżanka masowała się przed pierwszym porodem i nie popękała. Przy drugim tak, bo urodziła w 36 tygodniu i nie zdążyła zacząć masaży.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny, znów nie miałam dostępu do netu. Leżałam w szpitalu. Tym razem z nadciśnieniem i po upadku na posadzke. Na szczescie Madzi nic sie nie stało. Dziś wrócilysmy do domu. Ale chyba niedlugo poszybujemy do szpitala tym razem na porodowke. Hehehehe
a co u Was? Ile MAM grudniowek trzyma w ramionach pociechy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Persy jejku Ty kobietko uważaj na siebie i na Madzię 🤨

A co się stało że upadłaś??? 🤔

Mamy już 5 grudniowo- listopadowych dzieci 🙂
Martaer urodziła 10 listopada córeczka Natalia
Ami urodziła 16 listopada córeczka Basia
Akompf urodziła 18 listopada córeczka Basia
DagiM urodziła 19 listopada synek Antoś
Skórka urodziła 24 listopada synek Mikołaj
Wszystkie poza DagiM urodziły siłami natury 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
poszłam po leki dla kota do weterynarza. i wychodząc poślizgnęłam się na mokrej posadzce. Usg wyszło dobrze, ale KTG było złe. I dlatego musieli mnie zostawić w szpitalu. Oj no to mamy już kilka słodkich szkrabów.
A Wy jak się czujecie? W końcu jakby nie było terminy rozwiązania coraz bliżej. He
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak się czujemy raz lepiej raz gorzej 🙂
Sama wiesz jak to jest się w ciąży :P
No tak terminy co raz bliżej a nawet nasza Wioletka ma na dziś ale Majeczce ani się śni wyjść z maminego brzuszka 🙂
Chyba stwierdziła że za zimno jest tam w Dubrovniku i nie wychodzi :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AguśK jak mi się chce pić a nic nie mam i mam lenia żeby wyjść z domku to gotuje wode w czajniku , wciskam cytrynke i na balkon żeby szybko ostygła 🙂 i pragnienie zgaszone....

Persy fajnie , że się odezwałaś i najważniejsze, ze Twój upadek nie skończył się źle. Uważaj na siebie i zaglądaj do nas częsciej :*

Karolcia juz dawno miałam Ci napisac, ale wciąż zapominam, że strasznie mi przypominasz moja koleżankę Olę ze szkoły sredniej na tym zdjęciu z Twojego avatara. Jak pierwszy raz zobaczyłam to myslałam , że to ona 🙂

AgaK jutro będę robic sałatke 🙂 zaopatrzyłam się w groszek, kuklurydzę i majonez bo byliśmy w Biedronce na zakupach 🙂
No i jutro idziemy na impreze do teścia, jakieś imieniny sobie wymyslił... masakra, nigdy nie wyprawiał.... Zdzisław ;/

Mittko poskręcali Ci to łóżeczko ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O Persy cześć, kobito dobrze, że wam się nic nie stało, faktycznie masz przeboje 😲 😮 A ja sobie dzisiaj kupiłam colę i tak mi strasznie chodzi po głowie, że chyba w końcu sobie wypiję bo już tych mandarynek dzisiaj zjadłam na bank ze 2 jak nie więcej kilo i przebioje mam w wc :laugh: :laugh: musze przystopować :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobrywieczór mamusie Wiola co Ty tu robisz hi hi...Majeczka chyba polubiła brzuszek i niema zamiaru wychodzic z maminnego brzucha hi hi,Wiolcia niemartw brzusio do góry ,,w koncu i tak musi wyjsc Niunia Kochana a napewno zrobi ci taka niespodzianke i bedziesz rodzzic 5min czego Tobie i wszystkim grudnióweczka zycze 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A mam już mam już wreszcie łóżeczko 🤪 🤪 tylko się załamałam jak teraz wygląda mój pokój 😞 strasznie się zmniejszył :P znajomi dopiero co wyszli bo dzieci najpierw się kłóciły a potem przed wyjściem nagle znaleźli wspólny język 🙂

Persy dobrze że nic Wam się nie stało,uważaj na siebie i na Madzie 😘 😘

Reszte zapomniałam co miałam napisać eh :P
Ale narobiłyście mi smaka na te cole,a akurat nie mam w domu ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ło matko, ja też lubie Cole, ale w domu to mam ją raz na pół roku, na świeta hahah juz pisałam, że mój mąz to tylko zdrowa żywność, zdrowe picie... echhh

Ja już wykąpana. Chyba pójde sie położyć juz...

To dobranoc dziewuszki :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...