Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Halo halo wiem ze juz wasnie ma bo jest pozno:laugh: :laugh: :laugh: ale ja tylko wpadlam napisac wam dobranoc 😘 😘 😘 i do jutra bo nie pamietam czy pisalam wczesniej zanim poszlam heheh
Ok milej i spokojnej nocki a dla Wiolki porodowej nocki albo lepiej poranka zebys sie jeszcze wyspala:P :P czas na Ciebie... Buziaki brzuchatki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry...

jezu ale mi Was brakowalo... mam dosc.. wczoraj mialam tak ciezki wieczor ze ledwo zyje..

nie moga mi juz wody odejsc i nie moge czac rodzic? ja sie wykoncze tym czekaniem...

rano jade z d do rodzicow bo im przyzoza sypialnie i beda skladac w popoludniu na imreze do dziadka...

juz mam takie doly i taka zmierzla jestem ze cud ze d nie chce rozwodu 😞

bede wieczorkiem, chyba ze zaczne rodzic :P

buziaki dla Was....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Laseczki o poranku;-) No ja też jestem rozdrażniona. Poza tym ostatni pobyt w szpitalu zadziałał na mnie deprymująco;-(
Ehhh...
Dziś ma przyjechać do mnie mama i zaczynamy porządkować mieszkanie. Muszę opróżnić pokój Madziny bo od jutra zacznie się walka z elektryką a następnie malowanie itd.
Do 3.12 musimy zakończyć remoncik bo wtedy wjadą mebelki. Tak więc cicho liczę iż MADZIA zaczeka jeszcze do 6.12 z wyjściem;-)

Swoją drogą teraz w szpitalach się nie spieszą z wyw. porodu. Trzymają dziewczyny do 14 dni po terminie no chyba że coś się dzieje z dzieckiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu jest coś na poprawę humoru jak by któraś wstała lewą nogą :P :P :laugh: :laugh:

Czym się różni mucha od męża?** *
**- Mucha jest upierdliwa tylko latem.***
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
*Czym różni się facet od papieru toaletowego?***
**- Papier sie rozwija..***
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
**Kobieta modli się do Boga:***
**- Panie Boże, sam wiesz jak trudno jest żyć mądrej kobiecie.**
**- Proszę, spraw bym była głupsza...**
**- Na to Bóg:**
**- No, niestety kochana, mężczyzny to ja z Ciebie nie zrobię!***
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
**Mężczyzna 1/3 życia spędza na spaniu.***
**Pozostałą część poświęca na namawianie kobiet do przespania sie
z nim.***
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
**Dlaczego mężczyźni są wyżsi od kobiet?***
**- W naturze chwasty też są większe od kwiatów.***
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
**Dlaczego mężczyźni są jak ślimaki?***
**- Mają rogi, ślinią się i myślą, że dom należy do nich.***
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
**Dlaczego mózg mężczyzny jest cenniejszy niż mózg kobiety?***
**- Bo jest rzadkością...*
Pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze jedno do poprawienia humoru :laugh: :laugh: :laugh:

Sprzedam faceta:
Data pierwszej rejestracji sierpień 1977.
Egzemplarz okazowy, duże gabaryty, tył lekko zgarbiony, poduszka powietrzna z przodu, ropniak, możliwość jazdy na gazie, wrażliwy na pedały.
Drążek ergonomiczny, położony centralnie, prawie niewidoczny. Najlepiej posuwa na obwodnicach. Na trasie bierze wszystko jak leci.
Uwaga, lekko stuknięty.
Dużo pali.
Lekkie problemy z wtryskiem. Niemiłosiernie smrodzi z tylnej rury. Zapas gum gratis.
Wszystkiego najlepszego dla nowej właścicielki... 🙂))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej hej grubaski 🙂

AgaK dobre , dobre , pośmiałamm się z rana 🙂 ,,..lekko stukniety, duzo pali, strasznie smrodzi z tylniej rury..." hahah dobre 🙂

Jejku , obudziłam się tak strasznie głodna, że aż mi było niedobrze... masakra...

A w nocy się obudziłam i słyszałm płacz dziecka sąsiadki...pisałam Wam, że urodziła 24 listopada... jak usłyszałam ten płacz to samej mi sie zachciało płakac i ogarnęło mnie przerażenie, jak ja sobie poradzę... jejku...

No i musze zaraz iść na miasto kupic cos teściowi na te imieniny bo oczywiście wczoraj dopiero zadzwonił zebyśmy przyli... wrrr, kupie mu chyba lalke dmuchaną, bo teściowa nie chce z nim spac haahah

Życzę Wam kochane miłej soboty 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Dziewczynki 😘

Ale jestem pojedzona, wogóle sie nie wyspałam, byłam chyba z 7 razy sikuuu 🤢 a od 7 już jestem na nogach, bo juz zasnąć nie mogłam 😠

agnieszkaw26 już nieraz słyszałam, że jestem do kogoś podobna:P haha 😁 widać, mam kilka sobowtórów 😁 😁 😁
a z dzidzią na pewno sobie poradzisz 🙂 Każda z nas będzie musiała się tego nauczyć 🙂


Jeju...nic mi się nie chce 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂

AgnieszkaK taka dawka humoru z samego rana 🤪 :laugh: łap buziaka za to 😘

A moja nocka taka sobie,za to rano wstałam o 9:30 🤪 jej dawno już tak długo sobie nie pospałam 🙂

AgnieszkoW no co ty opowiadasz,my grudniówki jesteśmy i ze wszystkim sobie poradzimy a co dopiero z kochaną istotką.Nie ma innej opcji zobaczysz mamusia z Ciebie będzie jak się patrzy 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry laseczki!
Aga, kawały super, dzięki za poprawę humoru, bo tak się składa że wstałam dziś tą lewą nogą... Musiałam po północy jechać po męża, nie mogłam zasnąć do 3 nad ranem a w końcu jak zasnęłam to mnie mąż przed 7 obudził bo musiał jechać auto umyć. Zasnęłam przed 8 to a o 9 obudził mnie mega giga wielki skurcz w prawej łydce... Zesrać się można z takim spaniem...
Liczę na to że dziś skończymy malować pokój bo mam dosyć tego syfu...no i zmontujemy dziś łózeczko i znajdziemy mu odpowiednie miejsce :-) bo trzeba koniecznie przemeblować troszkę tutaj... Tylko pościeli nie mam jeszcze do łózeczka... Nie mogę się na żadną zdecydować... Najpierw muszę pomalować ściany i potem dobiore kolor pościeli :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kajtucha Ty też jeździsz po swojego męża jak ja 😉
I tez bywa że muszę w nocy jechać ale akurat wczoraj to już przed 21 jechałam a w domku byliśmy o 22 🙂
Także moja nocka dziś rewelacyjna :laugh:

Ale mały naciska mi na krocze i już chyba ze 5 razy w toalecie byłam 😲
Aż mi nogi drętwieją 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aguś, my to mamy przerąbane :-) jeżdżę po niego jak jest mi potrzebne auto w tygodniu a tak się składa że akurat ciągle potrzebuje bo non stop coś... A jak to będzie jak będzie maleństwo to nie wiem... Bo auto napewno będzie mi potrzebne a kto męża po nocach będzie odbierał to nie wiem :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki, witam weekendowo 🙂

Mam wiadomość -ODCHODZI MI CZOP 🤪 🤪 🤪 albo już całkiem odszedł -sama nie wiem!!!!
Kurde tylko gin mówiła, że jak będzie krwista wydzielina to żebym do szpitala pojechała i teraz nie wiem co robić. W necie piszą, że to normalne i żeby czekać achhhh ale się boję 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...