Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
mamusie ja ide sie polozyc... obiecalam mezowi ze obejrze z nim taxi3 jak oczywiscie nie zasne :P

jutro jade do rodzicow bo d ma szkole od 12 do 20 ale bede na brzuszku bo rodzice skonczyli remont i jest juz internet...

jak nie bede mogla spac to zajrze poznym wieczorkiem..

zycze przespanej nocki...

dobranoc..

buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fajnie dzieki 🙂 🙂Aga1601 🙂 a ja sie jednak dałam namówic na browarka i pije sobie w domowym zaciszu 🙂maluszki juz uprane i ukompane 🙂 🙂a zaraz bedzie titanic na polsacie mam miłe wspomnienia z tego filmu...a ogladałam go juz ze 20razy 🙂 🙂ale to tak samo jak Uwierz w ducha z Patrickem swyze i dirty dansing 🙂 🙂takie filmy uwielbiam ogladac 🙂 🙂pije za wasze podwójne zdrówko 🙂 🙂ale tylko jedno juz niepamietam kiedy zaimprezowałm tak zeby miec kaca na drugi dzien hi hi oj dawno to było dawno....i ten moment juz nigdy wiecej ha ha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorunia buziaki dla Ciebie 😘 😘 😘

Aga84 Ty to naprawdę biedna jesteś, jak nie skurcze to bóle pleców, no ale jeszcze trochę musisz wytrzymać 😉

AgaK to w poniedziałek się dowiemy czy coś się u Ciebie dzieje w kierunku porodu 🙂

Mittko na te cholerne muszki to chyba nie ma sposobu, u mnie też ostatnio latały i nie wiadomo do czego 😠

Ja wyprasowałam szufladę ciuszków, została jeszcze jedna, ale nie mam już siły. Przestawiliśmy też łóżeczko Piotrka do drugiego pokoju bo stwierdziliśmy, że tu będzie mu przeszkadzał TV i goście jak przyjdą. Pewnie wyjdzie na to, że będziemy z mężem spać osobno bo tam jest wąskie łóżko. No zobaczymy jak to będzie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I dzisiaj była u mnie mama i mówiła mi, że muszę hartować sutki żeby mnie później tak nie bolały, no amerykę odkryła!!! :laugh: Swoją drogą tak mnie bolą, że nie mogę ich dotknąć a niby mam je gąbką maltretować. Nigdy w życiu!!!

A teściowa przysłała przed chwilą mężowi smsa, że muszę mieć przygotowane ubranko dla Piotrka żeby było w co go ubrać w szpitalu i dobrze gdybym się spakowała do szpitala :laugh: :laugh: :laugh:

No kobiety mnie powaliły swoimi mądrościami :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewunia jak to mamusie a przyszłe babcie pewne zeczy trzeba im wybaczyc hi hi taka natura i kolej rzeczy 🙂zobaczymy jakie z nas beda tesciowe i babcie ha ha 🙂Wiola zebys nie była w ciazy to powiedziałabym ze masz napiecie przedmiesiaczkowe hi hi hi 🙂 🙂to tak na humor....dobranoc mamusie te co poszły do łózeczka...ja jeszcze troiszku posiedze 🙂mojego hasbena nie ma dzieci spia i tak biegam po necie 🙂 moge zaproponowac Wam taka stronke jak kółko mam juz pare miechów tam jestem i ytez jest super 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laski po krótkiej przerwie :-) kurcze zabrałam się za sprzątanie pokoju, wszystko już pomalowane, łózeczko skręcone i ustawione :-) przemeblowanie zrobione... Zabrałam się mycie podłogi i porządki i jak mnie zaczęło boleć... Takie mam jakieś dziwne skurcze że szok... Tak boli... Chyba czas się położyć i odpocząć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeee szkoda, że się nikt nie urodził, ale poczytałam, że u Ewy coś się ostro szykuje 🤪

A ja wczoraj rozmawiałam z pediatrą, sąsiadka teściowej i powiedziała, mi że jeszcze ok 3 tyg powinnam wytrzymać,bo brzuchol wysoko zobaczymy:laugh:
A z mamą dzisiaj rozmawiałam o tym obniżeniu brzucha i powiedziała, że ręka powinna wejść między piersi a brzuch i któraś z was też tak pisała, więc sprawdzać dziewczynki:P

A moje nogi puchną z dnia na dzień coraz bardziej i ręce też, już mnie to wnerwia, jak banie są takie spuchnięte, nawet butelki nie umiem odkręcić 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam obniżony brzuch 4 palce ale czuje jak mi mały tak na krocze naciska i pewnie jeszcze trochę i będę mogła całą dłoń zmieścić pod cycuchami 😉

Kajtucha uważaj na siebie bo za bardzo przegniesz i możesz mieć problemy takie jak odrywające się łożysko 🤨

No mi nic nie puchnie oprócz brzucha :laugh: :laugh:
I każdy mi mówi że się zmieniam na twarzy ale to już od dawna a ja nadal w dwupaku :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...