Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie lasencje 🙂

Ja też witam w dwupaku jeszcze 🙂

Nocka moja rewelacyjna. Przespana calutka. Tylko rano wstałam na siusiu jak męzunio wychodził do pracy, a potem znowu spanko do 9.50 🙂

Anju śliczne zdobycze 🙂 rewelacyjny kombinezonik.
I Tobie i Mittce zazdroszczę tych znajomych. Ja to nic od nikogo nie dostałam dla Maleńkiej, wszystko musiałam kupic sama, mimo że wśród znajomych, rodziny mnóstwo małych brzdąców...

Gosia gratuluje 37 TC, ja juz lece do 38 🙂

Śniadanko zjadłam.

Miłego dnia życze wszystkim.

Ciekawe jak tam Wiola....
i co u Fredeczki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
O i Wiola jest spowrotem a jak Majeczka chce być typową grudniówką więc mamusiu nie zawracaj jej główki 😉 :laugh:

Ciekawe co tam u Agnieszki rano czuła się dobrze może to cisza przed burzą 🙂

A ja za tydzień do gina i też pewnie nic tam się dziać nie będzie i raczej nastawiam się na wizyte w szpitalu 14 grudnia,ale to już mężulek będzie więc mam nadzieję będzie dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jest i Wiolka 🙂 Ty to się najeździsz biedna...achh... kiedys opowiesz Majce jaki z niej był uparciuszek w brzuszku...oby tylko potem nie była taka uparta, że będziesz ją prosic tyle czasu o cos hahah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu termin mam dobrze wilicziony, miesiączki miałam zawsze regularne więc dobrze wiedziałam co i kiedy, USG mówi to samo więc niet. Dzisiaj gadałam z laską 7 dni po terminie i ona też ani skórczy ani nic coby mogło wskazywać na rychły poród więc to wcale nie ta,ie rzadkie. Poza tym u mnie rodzinne 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Dziewczynki 😘
Nie było mnie wczoraj, a jeszcze nie nadrobiłam postów, za to bardzo ciekawa jestem, czy już któras z nas dołączyła do grona szczęśliwych, świeżoupieczonych mam 🙂?
Wczoraj tyle co wstałam, zebrałam się, zjadłam śniadanko i pojechałam wkońcu po wózek 🙂 🤪 🤪 🤪
Potem byłam tak zmeczona , że resztę dnia przeleżałam w łóżku, już nawet nie miałam siły wchodzić na kompa 🤢

Kurcze, mam pustki w lodówce 😠
A jestem okropnie głodna 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mittka, oczywiście, że Wam sie pochwalę 🙂
Musze tylko zrobić zdjęcie i zgrać na kompa 🙂
Obiecuję, że jak tylko zajrzę(postraram sie jeszcze dzisiaj), to od razu wrzucę foteczkę 🙂
Ale jestem happy, bo "wydaje' 🤪 mi się, że już mam wszystko, czego nam potrzeba 🙂 🤪 🤪


Buziaczki Mamusie 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bez nerwów, jestem i nadrabiam posty :laugh: Nic się nie dzieje!
Mój mąż ma jutro sajgon w pracy i nawet dyrektor już go prosił żeby żona nie rodziła we wtorek :laugh: Więc mamy plan z Piotrkiem, że zrobimy im na złość haha! No i będzie już grudzień 🙂 A tak na serio to oprócz tego czopa to totalna cisza!

Wiola my to naprawdę z czołówki listy spadniemy na sam koniec :laugh:

Ciekawe jak tam megulka... 🤔

Wracając do wczorajszych postów to: Ania super pajac i myjka 🙂
Asiula narobiłaś mi mega ochotę na ogórkową, zjadłabym taką kwaśną!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laski jest następna dzidzia na świecie u grudniówek otóż

DZIŚ O GODZINIE 3 W NOCY NA ŚWIAT PRZYSZŁA WIKTORIA CZYLI KTO ZOSTAŁ MAMUSIĄ, FREDECZKA 🤪
MALEŃKA WAŻY 2480 GRAM I 49CM DŁUGA, PORÓD ODBYŁ SIĘ SIŁAMI NATURY. MAMUSIA I CÓRECZKA CZUJA SIĘ BARDZO DOBRZE :laugh:

Tak Wiola mam do lekarza ale na 14 idę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolcia to czekamy na fotke z niecierpliwością 🤪 :laugh:

A ja też bym coś kwaśnego wsunęła :P
A jeszcze lepiej zapomniałam że mam bób zamrożony i córa już wczoraj chciała,ale na noc jej nie gotowałam więc dzisiaj na obiadek zjemy mmmmm musze sobie poużywać póki moge 🤪 :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...