Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
gosia20101 napisał(a):
Wiem wanilia, że chciałaś iść do lekarza, tylko taki sezon urlopowy. Tez się boje co to bedzie jak moja ginekolog pojedzie na urlop 😲


a ja już to mam za sobą 🙂 moja ginekolog na urlopie jest od 10 czerwca do 28 czerwca. a ja na wizycie byłam 9 czerwca, a następną mam 29 czerwca 🙂 więc już prawie wraca 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a jutro nasza pierwsza rocznica ślubu, niestety spędzę ją bez męża... 😞 siedzi gdzieś daleko, ciężko pracuje i zarabia na nasz dom 🙂 i tylko to, że to o dom chodzi daje nam obydwojgu siłę, żeby przetrwać rozłąkę. jutro miną 2 tygodnie, a mi się wydaje jakby wieki minęły.

ale domek będziemy mieli piękny !! 🙂 projekt już jest kupiony, tylko małe zmiany w nim. pustaki na dom już mamy 🙂 myślę, że we wrześniu bądź w październiku ruszymy z fundamentami. a na wiosnę budowa pełną parą ruszy. 😁 już się nie mogę doczekać tego urządzania 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ja juz po sniadanku juz mam ziemniaczki obrane jakas ta niedziela taka nudna przewaznie jak kazda!!! nie wiem nawet co dzis bedziemy robic!!!! nudyy ogolnie czlowiek moglby caly dzien spac!!!! i tak to jest!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny..-.tu nie pytam Uli 😉- bo u niej to bezapelecyjnie ...
czy widac wam wiecej brzuszek?
kurde.... juz prawie koniec 4 miesiaca a u mnie, ledwo, ledwo chyba mniejszy niz byl...... 🤔
mama mówi ''ciesz sie bo cie jeszcze brzucha nanosisz''...ale mnie to martwi 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
guga napisał(a):
dziewczyny..-.tu nie pytam Uli 😉- bo u niej to bezapelecyjnie ...
czy widac wam wiecej brzuszek?
kurde.... juz prawie koniec 4 miesiaca a u mnie, ledwo, ledwo chyba mniejszy niz byl...... 🤔
mama mówi ''ciesz sie bo cie jeszcze brzucha nanosisz''...ale mnie to martwi 🤢


u mnie już mowia że widac...teraz na egzaminie mi wykładowca pogratulował 🙂 jak nałoze spodnie ciązowe i tunike dopasowana taka to brzuszek lekko odstaje leciutko 😜 a mówisz ze u Uli widac... jest jakies foto? bo mi sie tez wydaje ze u mnie to prawie nic... a najgorsze ze przed ciąza wazylam 63 kg podczas ciazy stracilam 3 kg i jeszcze nie do konca je nadrobilam... wy tez nie macie zadnego przyrostu wagi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurde...może przez to ze mam 180cm i jakos sie rozkłada to wszystko 😞
U mnie rzadko kto zauważa ciąże...raczej słysze tekst ''oooooonic nie widac.....''
Przytyłam 3.5 kg...ale to wynika z tego ze przed ciąża mało jadłam a teraz jem normalnie...
Ech ... skoro wy macie brzuszki ...to ja mam powód do zmartwienia ... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
guga brzuch może ci wywalić dopiero w 6 miesiącu więc nie masz co się martwić mojej kolezance 2 miesiace przed porodem wyszedł pytałam ją czy ma to dziecko pod żebrami czy gdzie 😁
beata26 ja mam przeczucie ze bedzie dziewczynka czy mnie zawiedzie moja intuicja nie wiem teściowa mi na chama wciska że bede miala chlopca zobaczymy we wtorek może się akurat ładnie ułoży i zobaczę co mam 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Guga nie masz co sie martwic. Moja przyjaciolka byla w ciazy i dopiero w 7 miesiacu bylo widac brzuch. Tym bardziej ze ona jest chuda ja patyk to nas zdziwilo. Kazda z nasz ma inna anatomie wiec nie ma co sie przejmowac. Moze w ten sposob unikniesz bolow krzyza 🤪

Co do chudniecia to mam tak samo. Niby nie duzo, ale przed ciaza wazylam 62 a teraz 60,5. Dzidzia wysysa ze mnie wszystkie soki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pammat mi też tesciowa wciska, ze bedzie chlopak, bo od kilku pokolen nie bylo dziewczynek w rodzinie męża. Ja mam przeczucia na dziewczynkę, ale zobaczymy. 12 lipca mam wizyte u polożnej, wiec moze cos bedzie widac juz. Z checia nie mowilabym tesciowej jesli bedzie dziewczynka, przynajmniej bedzie zabawnie jak bedzie wkrecac chlopca 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
guga napisał(a):
🙃Agami :

Ty sie dobrze zastanów nad imieniem Kasia dla córci : mam siostre i wszystkie Kaski które znam to rozrabiary okropne ''aparatki''- madre, zdolne ale aparatki nie z tej ziemi 😉


hehehe wiesz... mi sie wydaje że chłopiec bedzie 🙂)) bo wszyscy na około mowia ze bedzie chłopiec i ja sama do barzuszka zaczełam mówić, że .."ON" hihi chociaz dziewczynka to marzenie te sukieneczki rozowe dodatki 😉)) a pewno bedzie Kubuś;DD no ale ważne zeby bylo zdrowe 🙂))

Basienka to mnie pocieszyłaś bo myślałam ze tylko ja mam tendencje spadkową.....

Guga nie martw sie...ja moge miec brzuszek dlatego ze przed ciązą miałam juz lekkie sadełko na brzuszku a ogólnie byłam szczupła wiec mało było do uzupełniania.. zreszta moj brzuszek jest naprawde mini... 🙂))jeszcze jest czas...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...