Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
nadia85 napisał(a):
guga napisał(a):
nadia85 napisał(a):
Guga dobrze, że już masz to za sobą... czytałaś co mnie dziś spotkało? robiłaś posiew prywatnie czy na NFZ?
ja jutro mam wizytę rano, ale nie wiem, czy będzie mnie badał, czy tylko recepta na te badziewie w moczu... nie wytrzymam bez leków. Mam cały czas uczucie, że mi pęcherz napiera i pęknie, oprócz tego mam od 3 dni rozwolnienie.. to chyba też nienormalne jest...


jeszcze nie doszłam...juz szukam... posiew robiłam w szpitalu...za 7zeta...taniej niz jada autam do rodzinnego po skierowanie...


No nie gadaj!! ja robiłam kiedyś prywatnie i ok 100 zł zabuliłam... nie wpadłam na to, że w szpitalu mogę zrobić...


Posiew 7zl , jak jest dodatni i musza hodowac to doplacasz 8zl a jak nie to tylko 7zl... my mamy laboratorium i punkt pobran w szpitalu gdzie jest i dokladniej i taniej....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hejka 🙂

Gratki Guga sporej księżniczki 😉
I rzeczywiście pozazdrościć świadomości daty spotkania z niunią 🙂
Moja bratowa też przez CC rodzi za tydzień w Zdrojach w Szczecinie 🙂 Tam też Olę rodziłam 🙂
Oczywiście jadę do niej żeby ich drugą córeczkę zobaczyć 🤪

Co do wyników i wizyt to...przyznaję się bez bicia, że mój wynik po obciążeniu glukozą nadal w laboratorium leży 😜 Boję się go odebrać bo z Olą po takim badaniu w szpitalu wylądowałam 🤢
No ale jutro już MUSZĘ bo na 15:30 mam wizytę u gina ... I mam nadzieję, że dołączę do szczęśliwej Gugi jak Kajetana znowu zobaczę 🤪

Aaa dziewczyny newsa mam 😮 😮 😮
Dostałam dzisiaj sms'a od "pana taty"...napisał, że śnił mu się szpital i zdrowy słodki Kajtek...no i ja mu się nawet śniłam i że byłam bardzo dumna z syna...
Oczywiście twarda byłam i nic nie odpisałam 🙂
Z tego też jestem dumna hehe 🤪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
P.S.
Czy macie może ochotę na szarlotkę z budyniem + gałka lodów waniliowych 🙂 🙂 🙂 ????
Jeśli tak to zapraszam 🤪 🤪 🤪
Dzisiaj cały dzień za mną "chodziła" aż w końcu nie wytrzymałam i na noc postanowiłam się poobjadać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
novaM napisał(a):
P.S.
Czy macie może ochotę na szarlotkę z budyniem + gałka lodów waniliowych 🙂 🙂 🙂 ????
Jeśli tak to zapraszam 🤪 🤪 🤪
Dzisiaj cały dzień za mną "chodziła" aż w końcu nie wytrzymałam i na noc postanowiłam się poobjadać 😉


weź przestań 😜 bo teraz usnąć nie będę mogła....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
novaM napisał(a):
P.S.
Czy macie może ochotę na szarlotkę z budyniem + gałka lodów waniliowych 🙂 🙂 🙂 ????
Jeśli tak to zapraszam 🤪 🤪 🤪
Dzisiaj cały dzień za mną "chodziła" aż w końcu nie wytrzymałam i na noc postanowiłam się poobjadać 😉

To ja tez poprosze 😜 Przeslij mi poczta 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaagaaa napisał(a):
nie ma za grosz taktu "pan tata". jednego dnia walić teksty, że człowiek opada, a drugiego jakby nigdy nic pisać słodkie smsy 🤢



Heh no to fakt...rozbawił mnie tą poranną wiadomością...pomyślałam to samo co Ty napisałaś hihihih 😉
"ŻENUA" i tyle 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
novaM napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
nie ma za grosz taktu "pan tata". jednego dnia walić teksty, że człowiek opada, a drugiego jakby nigdy nic pisać słodkie smsy 🤢



Heh no to fakt...rozbawił mnie tą poranną wiadomością...pomyślałam to samo co Ty napisałaś hihihih 😉
"ŻENUA" i tyle 😉


bo faceci to w ogóle inny gatunek 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do szarlotki...wiecie co...dziwne to uczucie ale tak sobie teraz leżę z talerzem słodkości w łóżku, bez obowiązków z kompem na kolanach i włączonym TV...i z uśmiechem na twarzy myślę sobie : jaaaa jestem w ciąży i jest mi z tym zaj***biście 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaagaaa napisał(a):
novaM napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
nie ma za grosz taktu "pan tata". jednego dnia walić teksty, że człowiek opada, a drugiego jakby nigdy nic pisać słodkie smsy 🤢



Heh no to fakt...rozbawił mnie tą poranną wiadomością...pomyślałam to samo co Ty napisałaś hihihih 😉
"ŻENUA" i tyle 😉


bo faceci to w ogóle inny gatunek 🤢


Heh no teraz jak Kajtek będzie rósł to wszystko o "facetach" wiedzieć będę 😉
Pewnie do końca ich nie zrozumiem ale nikt mi nie zarzuci, że się nie starałam hihih 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
novaM napisał(a):
Co do szarlotki...wiecie co...dziwne to uczucie ale tak sobie teraz leżę z talerzem słodkości w łóżku, bez obowiązków z kompem na kolanach i włączonym TV...i z uśmiechem na twarzy myślę sobie : jaaaa jestem w ciąży i jest mi z tym zaj***biście 🤪 🤪 🤪


i to jest właśnie odpowiednie myślenie 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
novaM katujesz nas na noc samymi dobrociami jakimi się objadasz 😞
idę spać ja zjadłam płatki na kolację :P i nie wiem czy lubicie i robiłyście tak kiedyś ja nadziewam bułkę na nóż i podpalam ją nad gazówką jest spieczona i chrupiąca i do tego zamaczam ją w ketchupie UWIELBIAMMMMMMMM 🤪
Idę spać 😜 Dobranoc brzuszki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pammat napisał(a):
novaM katujesz nas na noc samymi dobrociami jakimi się objadasz 😞
idę spać ja zjadłam płatki na kolację :P i nie wiem czy lubicie i robiłyście tak kiedyś ja nadziewam bułkę na nóż i podpalam ją nad gazówką jest spieczona i chrupiąca i do tego zamaczam ją w ketchupie UWIELBIAMMMMMMMM 🤪
Idę spać 😜 Dobranoc brzuszki 😘


Ojj tam od razu "katujesz" 😜
Już nie wspomnę ile razy mi ślinka ciekła jak o kulinarnych obiadowych podbojach piszecie codziennie 😉
Hihihihi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
novaM napisał(a):
Aaaaa właśnie dotarło do mnie, że zaczynam z Kajtusiem TRZECI TRYMESTR 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪

...potwierdził to kalendarz ciąży na edziecko.pl 😆


no jakby nie patrzeć to czas szybko leci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaagaaa napisał(a):
a ja się zdenerwowałam bo jeszcze 18 minut do końca odcinka, a tu że limit mi wyskoczył. i okazało się, że siostra moja coś na tej samej stronie oglądała teraz 🤢


Ojj not good 😞
Ja bym chyba białej gorączki dostała z moimi teraźniejszymi skokami emocji 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
novaM napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
a ja się zdenerwowałam bo jeszcze 18 minut do końca odcinka, a tu że limit mi wyskoczył. i okazało się, że siostra moja coś na tej samej stronie oglądała teraz 🤢


Ojj not good 😞
Ja bym chyba białej gorączki dostała z moimi teraźniejszymi skokami emocji 😉


no ja właśnie dostałam przysłowiowej białej gorączki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry brzuszki
guga cieszę się że u ciebie i kruszynki wszystko dobrze początek grudnia fajnie ja jak urodzę to twoje szczęście będzie miało już miesiąc 🙂
u mnie trochę lepiej a mój mariuszek dzisiaj bez płaczu poszedł do przedszkola pewnie dlatego że to piątek a od poniedziałku pewnie będą schizy i mama cała w stresie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...