Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dziewczyny usmialam sie... z glupoty ludzkiej!! 😮 A potem rece opadly mi do kostek.
To nadaje sie na mini sztuke teatralna 😁 http://wyborcza.pl/1,75248,10254851,Kolejka_jak_w_PRL___przychodzi_w_ciazy_i_sie_wpycha__.html?utm_source=Facebook&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Gazeta_Wyborcza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
guga napisał(a):
CHLOE

To mnie ratuje ze była długa ponad 6 cm na samym początku.... 😮
Kurde mam zagwozdke z tymi wynikami, dałam mocz do analizy do drugiego laboratorium... 😮



ja na poczatku nie mam pojecia jaka mialam, wiem ze na dzien dzisiejszy 45mm jest dobra szyjka 😆

wszelkie pessary zaklada sie przy 20 albo i mniej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pammat napisał(a):
chloe a to nie jestem sama 😁
słuchajcie byłam zobaczyć koc gruby w sklepie dla maleństwa 50zł kosztuje opłaca się chyba bo cienki za 28zł kupiła mi teściowa


mysmy kupili 2 cienkie w ikei za 6 🤪
a gruby dostaniemy po moim bracie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć mamusie ! Nareszcie nadrobiłam zaległości od wczoraj. Poranne niedomaganie i zawroty głowy ustały po słabej kawusi ! Zauważyłam że na siłę muszę chodzić i wtedy mi przechodzi ale robię to tylko wtedy jak mam kogoś w domu, kto w razie gdybym się przewracała to mam mnie kto złapać 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wanilia widzę że atak hemoroidów podobny jak u mnie. Tyle tylko że ja mam tendencje i nawet miałam przed ciążą. Teraz na ostatniej wizycie lekarka też przepisała mi tabletki na wzmocnienie żył i maść więc smaruje jak tylko coś się pojawia. Na szczęście odkąd jestem zabezpieczona jest oki 😆 Jem też dużo przetworów mlecznych żeby nie mieć problemów z wypróżnianiem i to też pomaga i się nie pojawia moja udręka ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pammat widzę , że szaleństwo zakupowe ogarnia wszystkich 🙂 muszę wydrukować sobie tą listę co trzeba i wykreślać pomalutku kupować co się da 😆 Rozglądałam się za kocykami ale nic ciekawego mi w oko nie wpadło może jutro coś wyszperam w mieście !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
coquelicot napisał(a):
Dziewczyny usmialam sie... z glupoty ludzkiej!! 😮 A potem rece opadly mi do kostek.
To nadaje sie na mini sztuke teatralna 😁 http://wyborcza.pl/1,75248,10254851,Kolejka_jak_w_PRL___przychodzi_w_ciazy_i_sie_wpycha__.html?utm_source=Facebook&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Gazeta_Wyborcza


czemu mnie to nie dziwi...

jakis czas temu jak jeszcze nie musialam lezec.......
poszlam na poczte i stanelam przy okienku grzecznie czekajac, czekalam tak 10 minut a tu mi wyskoczyla bereciara i ze mam isc do kolejki bo kolejka byla jedna do wszystkich okienek i szla od drugiej strony niz ja weszlam . druga spojrzala na mnie rownie zlowrogo wiec zeby oszczedzic sobie nerwow, poszlam i stanelam.... eeeh, to nic ze pekal mi krzyz, ale w sumie nie spodziewalam sie niczego innego 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już kocyki mam, jeden mam porządny nowy a dwa takie starsze ale spokojnie wystarczą!!! powoli nabywa mi kosmetyków dla dzidzi i kompresy już mam jeszcze gazę jałową do mycia może z 2 najlepiej na początek!!! tak po malutku się kompletuje wszystko!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Obserwowałam mój rosnący brzuszek i też obawiam się że rozstępy się pojawia smaruje się intensywnie preparatem z ziajki i potwierdzam że działa mam taką fajna skórę nie czuję że coś mnie uciąga 🤪
Guga cieszę się razem z Tobą , że wątpliwości rozwiane. Będziesz już z dzidziusiem w domu a przede mną prawie jeszcze miesiąc niepewności będzie 😮 A co do wyników posiewu tez robiłam w badaniu ogólnym moczu wyszły nieliczne bakterie w preparacie, a po posiewie stwierdzono brak jakichkolwiek bakterii - nie wiadomo komu wierzyć tym bardziej, że zapalenie i pieczenie powraca ! Mam też leki na zapobieganie i się pilnuje nie chodzę wieczorami po ogrodzie ubieram się ciepło 🙂 jakoś się chronię na ile mogę i wystarcza 🙂
W pocieszeniu Gaga pisałaś o skracającej się szyjce macicy - moja koleżanka urodziła tydzień temu córusie 3,6 kg mieli jej robić cesarkę dokładnie tak jak Tobie i co po miesiącu leżenia okazało się że może rodzić naturalnie dzidzia zdążyła urosnąć tylko wzmożono nad nią opieke lekarską i przy każdym razie była w szpitalu co zawsze jej pomagało. Więc nic się nie martw leżeniem pisz do nas , a odpoczywanie może wyjść na prawdę na dobre 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rubi wracaj do zdrówka !
Asiadudziuka robisz nam wszystkim wielką ochotę na jedzenie ! Też wybieram się do kuchni i będę piec piernik z dżemem, bo po drożdżowych mam zgagę nie do opanowania ! Obiadek też pyszny zrobię łososia i surówkę, żurek z wędzonką i deserek kawa z ciastem mniam ! Oczywiście ja z tego tylko drugie danie zjem, bo ze słodyczy staram się zrezygnować idę w poniedziałek na krzywą cukrową 🤔
Życzę miłego smacznego popołudnia !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosia20101 napisał(a):
Obserwowałam mój rosnący brzuszek i też obawiam się że rozstępy się pojawia smaruje się intensywnie preparatem z ziajki i potwierdzam że działa mam taką fajna skórę nie czuję że coś mnie uciąga 🤪
Guga cieszę się razem z Tobą , że wątpliwości rozwiane. Będziesz już z dzidziusiem w domu a przede mną prawie jeszcze miesiąc niepewności będzie 😮 A co do wyników posiewu tez robiłam w badaniu ogólnym moczu wyszły nieliczne bakterie w preparacie, a po posiewie stwierdzono brak jakichkolwiek bakterii - nie wiadomo komu wierzyć tym bardziej, że zapalenie i pieczenie powraca ! Mam też leki na zapobieganie i się pilnuje nie chodzę wieczorami po ogrodzie ubieram się ciepło 🙂 jakoś się chronię na ile mogę i wystarcza 🙂
W pocieszeniu Gaga pisałaś o skracającej się szyjce macicy - moja koleżanka urodziła tydzień temu córusie 3,6 kg mieli jej robić cesarkę dokładnie tak jak Tobie i co po miesiącu leżenia okazało się że może rodzić naturalnie dzidzia zdążyła urosnąć tylko wzmożono nad nią opieke lekarską i przy każdym razie była w szpitalu co zawsze jej pomagało. Więc nic się nie martw leżeniem pisz do nas , a odpoczywanie może wyjść na prawdę na dobre 😆


gosia ale czemu mieli robic cesarke? chyba nie ze wzgledu na skracajaca sie szyjke?

holi ja przedwczoraj zamowilam sobie w hurtowni kosmetyki i troche pierdul typu oslonki na piersi, majtki poporodowe, i zszkowala mnie cena oilatum emulsji, ponad 30zl!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
holi32 napisał(a):
chloe to też masz troszkę rzeczy na początek już!!!!!! wiesz co oilatum a jaka wielkosc bo mi sie wydaje ze to tanio


OILATUM 250ML - dokladnie 34,54zl - widocznie takie drogie to jest... 😮

a juz wole kupic wszystko bo jakby mnie tak do szpitala znow wzieli i trzymali... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chloe no to taka jest cena niestety oilatum ale powiedz mi po co je kupujesz jak to sie wtedy zaczynna uzywac jak dziecko bedzie mialo problemy ze skora ja na poczatku bede myla z mydelku nivea a jakby sie co dzialo to wtedy bede kupowac lecznicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
holi32 napisał(a):
chloe no to taka jest cena niestety oilatum ale powiedz mi po co je kupujesz jak to sie wtedy zaczynna uzywac jak dziecko bedzie mialo problemy ze skora ja na poczatku bede myla z mydelku nivea a jakby sie co dzialo to wtedy bede kupowac lecznicze


hmmm, sama nie wiem, wszystko inne tez zamowilam nivea, ale to oilatum to wszedzie pisza ze dobre wiec kupilam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosia20101 szalejemy co miesiąc jak możemy teraz trochę droższe rzeczy nam zostały do zakupienia 😜
dziewczyny patrzcie tą kołderkę http://allegro.pl/edisa-posciel-dla-dziec-2-el-120x90-producent-i1794820757.html tu są tylko 2 elementy kołdra i poduszka ale jest i 5 el 6 el 7 el z obiciem moskitierką i rożkiem czy te dinusie nie są słodziutkie ?
mój chce kupić te żółte dla naszej laluni 😉 tylko więcej elementów ale chciałam wam pokazać 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pammat napisał(a):
gosia20101 szalejemy co miesiąc jak możemy teraz trochę droższe rzeczy nam zostały do zakupienia 😜
dziewczyny patrzcie tą kołderkę http://allegro.pl/edisa-posciel-dla-dziec-2-el-120x90-producent-i1794820757.html tu są tylko 2 elementy kołdra i poduszka ale jest i 5 el 6 el 7 el z obiciem moskitierką i rożkiem czy te dinusie nie są słodziutkie ?
mój chce kupić te żółte dla naszej laluni 😉 tylko więcej elementów ale chciałam wam pokazać 😜


prawie takie same wzory ja te co wkleilam linka do shoppingu 🙂 my chyba sie zdecydujemy na ta w bezowe piesie 🙂 ale w wersji 135x100 z baldachimem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja kupilam oilatum po 53 zl za 500ml... i to holi nie jest tak ze tego sie uzywa jak dziecko ma uczulenie... wiekszosc moich znajomych dziewczyn wlasnie w tym kapie dolewajac do kapieli tego i wtedy skora dziecka jest dobrze nawilzona... i ze nie jest konieczne wtedy nakladanie oliwki...ja zamierzam stosowac wlasnie oilatum a mydelkiem pewno bede sie w myciu wspomagac... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...