Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
chloe napisał(a):
guga napisał(a):
Aniqa....znalazłam norme dla 28 tyg....ponad 2,5cm.... 😮


gdzie sa takie normy?? masz linka?
Aniqua a moze 2 cm ma tylko czesc pochwowa, widoczna w badaniu ginekologicznym? badal cie usg dopochwowym? tylko tak mozna zmierzyc calkowita dlugosc szyjki.



zawsze bada mnie tylko ręcznie, dopochwowe usg mialam ostatnio w 3 m-cu chyba. A u Ciebie zawsze bada usg dopochwowym? Kurde bo wierzyc mi sie nie chce, ze wszedzie jest napisane ze 2 cm w 7 m-cu to malo, a on by nie zwrocil na to uwagi?! nie chce wierzyc ze jest az takim ignorantem 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniqa1111 napisał(a):
chloe napisał(a):
guga napisał(a):
Aniqa....znalazłam norme dla 28 tyg....ponad 2,5cm.... 😮


gdzie sa takie normy?? masz linka?
Aniqua a moze 2 cm ma tylko czesc pochwowa, widoczna w badaniu ginekologicznym? badal cie usg dopochwowym? tylko tak mozna zmierzyc calkowita dlugosc szyjki.



zawsze bada mnie tylko ręcznie, dopochwowe usg mialam ostatnio w 3 m-cu chyba. A u Ciebie zawsze bada usg dopochwowym? Kurde bo wierzyc mi sie nie chce, ze wszedzie jest napisane ze 2 cm w 7 m-cu to malo, a on by nie zwrocil na to uwagi?! nie chce wierzyc ze jest az takim ignorantem 😞


ja też nie miałam dopochwowego od kilku miesięcy.

myślę, że gdyby naprawdę było u Ciebie coś nie tak to lekarz by Ci to powiedział, może po prostu ta długość 2cm, którą Ci powiedział jest długością którą się da zbadać na fotelu bez usg. plus jeszcze to co głębiej i już wychodzi więcej cm.

tak mi się wydaje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaagaaa napisał(a):
Aniqa1111 napisał(a):
chloe napisał(a):
guga napisał(a):
Aniqa....znalazłam norme dla 28 tyg....ponad 2,5cm.... 😮


gdzie sa takie normy?? masz linka?
Aniqua a moze 2 cm ma tylko czesc pochwowa, widoczna w badaniu ginekologicznym? badal cie usg dopochwowym? tylko tak mozna zmierzyc calkowita dlugosc szyjki.



zawsze bada mnie tylko ręcznie, dopochwowe usg mialam ostatnio w 3 m-cu chyba. A u Ciebie zawsze bada usg dopochwowym? Kurde bo wierzyc mi sie nie chce, ze wszedzie jest napisane ze 2 cm w 7 m-cu to malo, a on by nie zwrocil na to uwagi?! nie chce wierzyc ze jest az takim ignorantem 😞


ja też nie miałam dopochwowego od kilku miesięcy.

myślę, że gdyby naprawdę było u Ciebie coś nie tak to lekarz by Ci to powiedział, może po prostu ta długość 2cm, którą Ci powiedział jest długością którą się da zbadać na fotelu bez usg. plus jeszcze to co głębiej i już wychodzi więcej cm.

tak mi się wydaje


może i tak.troszke mnie to uspokoiło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniqa1111 napisał(a):
chloe napisał(a):
guga napisał(a):
Aniqa....znalazłam norme dla 28 tyg....ponad 2,5cm.... 😮


gdzie sa takie normy?? masz linka?
Aniqua a moze 2 cm ma tylko czesc pochwowa, widoczna w badaniu ginekologicznym? badal cie usg dopochwowym? tylko tak mozna zmierzyc calkowita dlugosc szyjki.



zawsze bada mnie tylko ręcznie, dopochwowe usg mialam ostatnio w 3 m-cu chyba. A u Ciebie zawsze bada usg dopochwowym? Kurde bo wierzyc mi sie nie chce, ze wszedzie jest napisane ze 2 cm w 7 m-cu to malo, a on by nie zwrocil na to uwagi?! nie chce wierzyc ze jest az takim ignorantem 😞


usg dopochwowe mialam teraz w szpitalu tylko i wylacznie pod katem zbadania dlugosci szyjki. tylko w ten sposob mozna w pelni podac jej dlugosc.
w badaniu ginekologicznym moja gin nigdy nie mowila ile ma cm, tylko ze jest "utrzymana".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
holi32 napisał(a):
jejku tak piszecie o tej szyjce to az ja mysle teraz!!! mysle ze u mnie wszystko oki ja ide do szpitala dopiero 21 wrzesnia


Bez paniki Holi jesli do tej pory bylo wszystko ok, to powinnas zachowac spokoj. Trzeba o siebie dbac, mierzyc sily na zamiary i nie przesadzac z wysilkiem. A wszelkie niepokoje rozwiac z lekarzem przy najblizszej wizycie. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chloe napisał(a):
Aniqa1111 napisał(a):
chloe napisał(a):
guga napisał(a):
Aniqa....znalazłam norme dla 28 tyg....ponad 2,5cm.... 😮


gdzie sa takie normy?? masz linka?
Aniqua a moze 2 cm ma tylko czesc pochwowa, widoczna w badaniu ginekologicznym? badal cie usg dopochwowym? tylko tak mozna zmierzyc calkowita dlugosc szyjki.



zawsze bada mnie tylko ręcznie, dopochwowe usg mialam ostatnio w 3 m-cu chyba. A u Ciebie zawsze bada usg dopochwowym? Kurde bo wierzyc mi sie nie chce, ze wszedzie jest napisane ze 2 cm w 7 m-cu to malo, a on by nie zwrocil na to uwagi?! nie chce wierzyc ze jest az takim ignorantem 😞


usg dopochwowe mialam teraz w szpitalu tylko i wylacznie pod katem zbadania dlugosci szyjki. tylko w ten sposob mozna w pelni podac jej dlugosc.
w badaniu ginekologicznym moja gin nigdy nie mowila ile ma cm, tylko ze jest "utrzymana".


u mnie tak samo ...usg dopochwowe i mam fote szyjki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem już z powrotem, ledwo się dokulałam - tak się obżarłam i nawet wypiłam sobie kawkę mrożoną - pycha 😜
Basieńka też życzę Ci spokojnego lotu i udanych wakacji, Hiszpania jest cudowna, a gdzie lecicie dokładnie? mam tam siostrę, byłam u niej w maju i o ile pobyt wspominam miło, to powrotny lot to był koszmar - ale to był 1 trymestr i pewnie wszyscy pasażerowie mieli przeze mnie mdłości 😉 drugi raz bym się już nie zdecydowała, nie dość, że miałam uczucie, że lecę 24 godziny to jak wylądowaliśmy to wydawało mi się, że nie mam już żadnych wnętrzności 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jaaaaa dziewczyny ale Wy to macie "pisane" hihih 🙂
Od wczoraj aż 30 stron mam do nadrobienia 😮 😮 😮
Dzisiaj chyba nie dam rady nadrobić niestety...

Napiszę tylko, że w końcu odebrałam wynik po glukozie 75g ... jest "bardzo" w normie 🤪
No i u lekarza byłam też 🤪
Kajtuś dobił do 900 g 🤪
A mamusia do +5,4 kg 😉
Termin nadal koniec grudnia niestety 😞
Mam "słit focie" normalnie małego jego pierwszą w życiu jak się do rączki przytula heheh 🤪
Postaram się dzisiaj jeszcze wrzucić fotkę Kajtka, taką już poprawioną ołówkiem bo Oli tłumaczyłam co gdzie jest hihih 😉

No i pod koniec news dnia prosto z UK !!!!!!
Tak się ze mną kłócił i ciśnienie niepotrzebnie podnosił, a i tak wysłał mi kasę ... Nie czaję go w ogóle 😠
Echh...ale chyba najlepiej się w ogóle nie starać zrozumieć bo szkoda czasu na to 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
novaM napisał(a):
Jaaaaa dziewczyny ale Wy to macie "pisane" hihih 🙂
Od wczoraj aż 30 stron mam do nadrobienia 😮 😮 😮
Dzisiaj chyba nie dam rady nadrobić niestety...

Napiszę tylko, że w końcu odebrałam wynik po glukozie 75g ... jest "bardzo" w normie 🤪
No i u lekarza byłam też 🤪
Kajtuś dobił do 900 g 🤪
A mamusia do +5,4 kg 😉
Termin nadal koniec grudnia niestety 😞
Mam "słit focie" normalnie małego jego pierwszą w życiu jak się do rączki przytula heheh 🤪
Postaram się dzisiaj jeszcze wrzucić fotkę Kajtka, taką już poprawioną ołówkiem bo Oli tłumaczyłam co gdzie jest hihih 😉

No i pod koniec news dnia prosto z UK !!!!!!
Tak się ze mną kłócił i ciśnienie niepotrzebnie podnosił, a i tak wysłał mi kasę ... Nie czaję go w ogóle 😠
Echh...ale chyba najlepiej się w ogóle nie starać zrozumieć bo szkoda czasu na to 😉


super, że Kajtek rośnie i że badania dobre i że z Tobą wszystko ok 🙂 🙂 🙂

a "pan tata" to jakiś schizofrenik chyba, na leczenie się powinien udać 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
novaM napisał(a):
Hehehe Aga no ja też nie wiem już co o nim myśleć 😉

Ale wiecie co jest najgorsze ?????
Kajtek ma po nim nos 😮 😮 😮 😲 😲 😲
Masakra...ja to mam głupie szczęście 😜


może jeszcze nosek przemieni się w nosek po mamusi 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...