Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dziewczyny byłam w KFC objadłam się jak proszczok 😁
happysad trzeba być dobrej myśli będzie wszystko dobrze..!!
gosia20101 no są śliczne te pościele 🙂
novaM gatuluję udanej wizyty 🙂
żegnam się z wami bo jutro rano wyjeżdżam o 5 rano nad morze do Mielna wracam w niedziele jedziemy tylko na jedną noc nad morze ale jedziemy taki spontan 😜
odezwę się w niedziele wieczorem albo w poniedziałek trzymajcie się dziewczyny miłego udanego weekendu wam życzę !!! 🙂 😘
Dobranoc 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pammat napisał(a):
dziewczyny byłam w KFC objadłam się jak proszczok 😁
happysad trzeba być dobrej myśli będzie wszystko dobrze..!!
gosia20101 no są śliczne te pościele 🙂
novaM gatuluję udanej wizyty 🙂
żegnam się z wami bo jutro rano wyjeżdżam o 5 rano nad morze do Mielna wracam w niedziele jedziemy tylko na jedną noc nad morze ale jedziemy taki spontan 😜
odezwę się w niedziele wieczorem albo w poniedziałek trzymajcie się dziewczyny miłego udanego weekendu wam życzę !!! 🙂 😘
Dobranoc 😎


to dobrej pogody Ci życzę i udanego wyjazdu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chloe napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
nadia85 napisał(a):
guga napisał(a):
nadia85 napisał(a):
Byłam dzisiaj na wizycie, dostałam antybiotyk, wcześniej zrobiłam posiew (w szpitalu zapłaciłam za niego 32 zł, nie wiem dlaczego kiedyś mnie tak dużo skasowali), wyniki dopiero we wtorek.... zbadał mnie, wszystko jest ok, ale usg nie robił, za 2 tyg mam wizytę, więc pewnie wtedy będę już wreszcie na 100 % (mam nadzieję) wiedzieć jaka płeć..


a co dostałas?


Amotaks - 3 razy dziennie po 1 tabl.
Pimafucin globulki co 2 dzien.

W domu przeczytałam ulotkę i tam było, że przy ostrych zapaleniach 500 mg 3 razy dziennie, a 1 tabl ma 1 g. Więc zadzwoniłam się upewnić, czy mam brać całą, czy pół. I powiem Wam, że nie miło rozmowa się potoczyła, jakbym podważała jego dawkowanie, a nie o to mi chodziło, tylko po prostu boję się o dziecko, że to za duża dawka.... dlaczego mnie wszyscy tak traktują?? czy ja jestem przewrażliwiona? I znowu ryczę przez lekarza... 😞


kurde powinien Ci lekarz wytłumaczyć dlaczego tak.to normalne jak się martwisz jak na ulotce jest napisane inaczej


lekarz tez czlwoiek, zawsze mogl sie pomylic, dobrze ze zdzwonilas sie upewnic, a jego zachwoanie uwazam za nieetyczne!! sa lekarze i "lekarze" niestety... 😞
Nie przejmuj sie 🙂


Dzięki Chloe ale doła trochę załapałam, bo nie dość, że ciągle mnie boli pęcherz, nie mogę się schylać i jak po schodach idę to maskara, a tu jeszcze jego ton i cała ta rozmowa... przykro mi... na pocieszenie mąż zabrał mnie na zakupy i w Tesco kupiłam kombinezon dla maluszka, taki słodki granatowy w niebieskie i białe misie... ach gdzie Ci lekarze z prawdziwego zdarzenia?
chyba w "Chirurgach" i w "Na dobre i na złe" 🙂
a najgorsze, że mu przecież płacę, i to nie mało..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
novaM napisał(a):
Tak przypadkiem spojrzałam na mój suwaczek,który sugeruje przypuszczalną wagę dzieciaczków w danym tygodniu ciąży i stwierdzam, że Kajtek chyba w ślady siostry pójdzie...co mi oczywiście niekoniecznie na rękę jest 😉
To ile Olka miala jak sie urodzila?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
novaM napisał(a):
Tak przypadkiem spojrzałam na mój suwaczek,który sugeruje przypuszczalną wagę dzieciaczków w danym tygodniu ciąży i stwierdzam, że Kajtek chyba w ślady siostry pójdzie...co mi oczywiście niekoniecznie na rękę jest 😉

Hahaha moze bedzie dlugi i latwo sie przeslizgnie 😁
Nadia mialas prawo dzwonic, a to twoj lekarz powinien sie wstydzic swojego zachowania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
@ dorianna -> Jak na moje skromne wymiary to Ola miała 60cm i ważyła 3700... 😉
@ nadia -> wiem coś na temat "płatnych lekarzy" 😠 ... i najbardziej ceniłam sobie jak na razie moją gin z przychodni 🙂 brakuje mi jej teraz 😞
A niestety przekonałam się będąc z Olą w ciąży, że im więcej biorą tym częściej zapominają o tym, że są lekarzami 😠
@ coquelicot -> gdyby był długi i chudy może i by się prześlizgnął hihih 😉
tyle, że ja "jestem bardzo wąska" jak to mi na porodówce 8 lat temu powiedzieli więc pulchne bobaski ciężkie przejście będą miały 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aaaaaaa 😮
A ja mam zachciankę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mam taką ochotę na wyciskany sok z cytrusów, że szok !!!!!!!!!
Niestety tutaj na wsi zabitej dechami mogę zapomnieć o jej realizacji 🤢 🤢 🤢

Chyba zaraz cytrynę chociaż sobie wycisnę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
novaM napisał(a):
Aaaaaaa 😮
A ja mam zachciankę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mam taką ochotę na wyciskany sok z cytrusów, że szok !!!!!!!!!
Niestety tutaj na wsi zabitej dechami mogę zapomnieć o jej realizacji 🤢 🤢 🤢

Chyba zaraz cytrynę chociaż sobie wycisnę 🙂


NovaM wpadaj do mnie, ja prawie codziennie robię sobie taki soczek... pychota...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
coquelicot napisał(a):
meliska napisał(a):
coquelicot napisał(a):
Meliska a Ty jaka pizze jadlas? 🙂 A kawy mrozonej to Ci na maxa zazdroszcze 😠

SICILIANA - salami, papryka, pieczarki - mmm 😉


No wlasnie mmmm 🤔 Nawet ja bym teraz mogla taka zjesc na czas mojej przerwy w wege zyciu.

kumpelka właśnie wegetariańską jadła 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
novaM napisał(a):
@ dorianna -> Jak na moje skromne wymiary to Ola miała 60cm i ważyła 3700... 😉
@ nadia -> wiem coś na temat "płatnych lekarzy" 😠 ... i najbardziej ceniłam sobie jak na razie moją gin z przychodni 🙂 brakuje mi jej teraz 😞
A niestety przekonałam się będąc z Olą w ciąży, że im więcej biorą tym częściej zapominają o tym, że są lekarzami 😠
@ coquelicot -> gdyby był długi i chudy może i by się prześlizgnął hihih 😉
tyle, że ja "jestem bardzo wąska" jak to mi na porodówce 8 lat temu powiedzieli więc pulchne bobaski ciężkie przejście będą miały 😉

Ooo moj malutki tez tyle wazyl, a teraz tez jest raczej drobny 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć brzuszki
walnełam sobie wielką dawkę czosnku do tego 6 herbat z cutryną i miodem i funkcjnuje nareszcie tylko noc wielki i czerwony od kataru jaku eskimosa 🙂
wczraj wieczorem brzuch strasznie mnie pokłuwał także musiał sobie siąść ale przeszło
dziewczynmy udanycjh wakacji i wypadów nad morze 🙂
happysad będzie dobrze
we wtorek mam wizyte i mam nadzieję że wkońcu płeć mojego maluch się potwierdzi bo normalnie oszaleć można
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...