Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej justyna89tina 🙂) witamy witamy 😉) lepiej pozno niz wcale ... dołącz do nas 🙂))tu zawsze fajnie....
novaMjak skonczysz to prosze ładnie paczuszke zapakowac i na zachód polski z sentymentu wysłac;D a ze nie ma cie w szczecinie to wyslij na Zielona Góre co? 😉)) zgodnie z dyspozycja wielbłąd wstał i wyczołgał sie z wyra... w koncu:PPP
katja to normalne ze sie pocisz... ja tez sie poce... i pytalam sie kolezanki w aptece... nie uzywaj tego etiaxilu.... bo to naturalne teraz a on blokuje kanaliki.... zmien pizamke na taka czysto bawełniana albo spij w koszulce bawelnianej na ramiaczkach....wiem co czujesz.. ja dzis w nocy to nawet wstalam dotknac kaloryfer czy on na bank nie grzeje bo takak mokra bylam;/ a one sa odkrecone bo sezon grzewczy szykuje sie do startu i kazali odkrecic bo napelniaja woda.. no i myslalam ze dla jaj sobie zaczeli grzac... bo ja płynełam....zamiast kołderki nawlecz kocyk cienki i tyle... 😉)
wieronika widze ze Pan Tato ostro sie wzial... to szafa... to prysznic... no i sie zadomowil u ciebie hehehe....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

justyna89tina witaj witaj niedawno i ja tu byłam nowa ale dziewczyny cudowne !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!sprawiły ze poczułam się jak w domu !!!!!!!!!!!!!
Gratulacje synka ja tez bedę miała syna Gabrysia

Agami no ba juz mieszkamy razemz tydzień moze ciut lepiej od mojej niefortunnej "sraczki"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wieronika87 napisał(a):
justyna89tina witaj witaj niedawno i ja tu byłam nowa ale dziewczyny cudowne !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!sprawiły ze poczułam się jak w domu !!!!!!!!!!!!!
Gratulacje synka ja tez bedę miała syna Gabrysia

Agami no ba juz mieszkamy razemz tydzień moze ciut lepiej od mojej niefortunnej "sraczki"


hehe widzisz jak to "sraczka" moze zmienic życie? 😉)))) nawet byś tego nie przeczuywala ze calodzienne siedzenie na kibleku z laptopem na kolanach wyjdzie ci na dobre;D no ale jak to niektorzy mowia... gówniane albo zasrane życie to czemu by sie nowy etap w zyciu nie miał od rozwolnienia zaczac? 🙂))) hihiih boshhh jak ktos nas czyta to sobie mysli ze super tematy mamy ;DDDD rozwolnienie:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękuję za przyjęcie mnie do Waszego grona! Razem zawsze raźniej 🙂dziewczyny mam pytanie czy jak śpicie to bolą Was stawy biodrowe? Bo mnie bardzo. Jak leżę na prawym boku to po jakiejś h zaczyna mnie boleć lewe biodro i to tak jakby mnie miał złapać skurcz no ale to tak boli, że się budzę i przez 5 minut jeszcze boli... nie moge sobie z tym poradzic juz od około 3 dni. macie jakieś rady na to? Może za duzo spaceru? ostatnio duzo sobie chodziłam z pieskiem na spacery po polach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

samo zycie !!!!!!!!!!!!!!!! a swoją droga to teraz popadłam w skrajność bo mam zatwardzenie haha moj to nawet mi czopka proponował ale ja sobie nie mogę wyobrazić bym miała coś tak duuuzego wetknąć w zadek!! ech wiec zostane na mleku moze zadziała
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna89tina napisał(a):
Dziękuję za przyjęcie mnie do Waszego grona! Razem zawsze raźniej 🙂dziewczyny mam pytanie czy jak śpicie to bolą Was stawy biodrowe? Bo mnie bardzo. Jak leżę na prawym boku to po jakiejś h zaczyna mnie boleć lewe biodro i to tak jakby mnie miał złapać skurcz no ale to tak boli, że się budzę i przez 5 minut jeszcze boli... nie moge sobie z tym poradzic juz od około 3 dni. macie jakieś rady na to? Może za duzo spaceru? ostatnio duzo sobie chodziłam z pieskiem na spacery po polach 🙂

oj bola bola niemiłosiernie a im dlaje w las tym ciemniej... na poczatku bolalo delikatnie a teraz noc w noc.... dziewczyny maja poduszki te do spania kupione... rogale takie... a ja spie z kocem zrolowanym miedzy nogami i miedzy łapkami... na takiego koale.... i zmieniam strony z prawej na lewa....i wnocy wstaje po 10 razy ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wieronika87 napisał(a):
samo zycie !!!!!!!!!!!!!!!! a swoją droga to teraz popadłam w skrajność bo mam zatwardzenie haha moj to nawet mi czopka proponował ale ja sobie nie mogę wyobrazić bym miała coś tak duuuzego wetknąć w zadek!! ech wiec zostane na mleku moze zadziała

proponuje kupic morele suszone.... zalac 3-4 ciepla woda i zostawic na noc... rano to wypic morele zjesc i efekt murowany ehehhe :P albo porpstu jedz duyzo suszonych moreli i sliwek a pozniej wypijaj szklanke wody ... nastepnego dnia brzuchol sam sobie poradzi :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja również witam nową "ciężaróweczkę" 🙂
No i chyba najmocniej kolejnego synusia grudniowego 🤪 🤪 🤪


Agami gratuluję podjęcia słusznej decyzji wywleczenia się z sypialni hihih 🙃

Ula dzięki za podpowiedź 🙂 Orkana i plaza coś mi ówi bo tam chyba są sklepy z sieciówki jakiejś w której pracowałam 🙂
A co do tego przedmieścia to może chciałabyś sobie pamięć odświeżyć jak będę w Lublinie 😉 ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
novaM napisał(a):
Ja również witam nową "ciężaróweczkę" 🙂
No i chyba najmocniej kolejnego synusia grudniowego 🤪 🤪:woohoo
Agami gratuluję podjęcia słusznej decyzji wywleczenia się z sypialni hihih 🙃
Ula dzięki za podpowiedź 🙂 Orkana i plaza coś mi ówi bo tam chyba są sklepy z sieciówki jakiejś w której pracowałam 🙂
A co do tego przedmieścia to może chciałabyś sobie pamięć odświeżyć jak będę w Lublinie 😉 ???

tak tak dziewczynki poznajcie sie na zywo.. :P chociaz wy mozecie bo reszta rozrzucona po świecie... chociaz ja tu widzialam kogos z Zielonej Góry... słoneczko??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agami napisał(a):
wieronika87 napisał(a):
justyna89tina witaj witaj niedawno i ja tu byłam nowa ale dziewczyny cudowne !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!sprawiły ze poczułam się jak w domu !!!!!!!!!!!!!
Gratulacje synka ja tez bedę miała syna Gabrysia

Agami no ba juz mieszkamy razemz tydzień moze ciut lepiej od mojej niefortunnej "sraczki"


hehe widzisz jak to "sraczka" moze zmienic życie? 😉)))) nawet byś tego nie przeczuywala ze calodzienne siedzenie na kibleku z laptopem na kolanach wyjdzie ci na dobre;D no ale jak to niektorzy mowia... gówniane albo zasrane życie to czemu by sie nowy etap w zyciu nie miał od rozwolnienia zaczac? 🙂))) hihiih boshhh jak ktos nas czyta to sobie mysli ze super tematy mamy ;DDDD rozwolnienie:P


O ja jebie ale się uśmiałam buhahaha 😁 😁 😁 😁 😁
Powiedzenie "mieć przesrane" nabiera nowego znaczenia hahahaha no nie mogę 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna89tina witaj 🙂 im nas więcej tym lepiej 🙂
weronika87 czopek glicerynowy jest mega dobry jak byłam w szpitalu w 17 tygodniu to bardzo mnie brzuch bolał miałam wzdęcia itd.. nie mogłam się załatwić bo wiesz jak jest na nie swoim tronie i poprosiłam o czopka którego trzeba trzymać 10 min żeby się rozpuścił a ja po 2 minutach myślałam że narobię zaraz w spodnie tak mi się chciało 😁 ale dałam radę ulga po tym nieziemska i nie ma po tym rozwolnienia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
meliska napisał(a):

No fakt!!! Weronika złapała męża na sraczkę 😉 kto by pomyślał 😜


novaM ten tekst tez jest dobry 😉)) ludzie łapia sie na rózne rzeczy...heeh widac faceci nawet na sraczke
wieornika nie panikuj hihhih jak przetrwał sraczke to zatwardzenie nie zrobi mu juz roznicy ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agami napisał(a):
meliska napisał(a):

No fakt!!! Weronika złapała męża na sraczkę 😉 kto by pomyślał 😜


novaM ten tekst tez jest dobry 😉)) ludzie łapia sie na rózne rzeczy...heeh widac faceci nawet na sraczke
wieornika nie panikuj hihhih jak przetrwał sraczke to zatwardzenie nie zrobi mu juz roznicy ;D


No dobry, dobry 🤪 🤪 🤪
Ja to chyba raczej jakiegoś muszę na "coś normalnego" złapać bo jak dotąd same głupie rzeczy mi się przytrafiają i żadnego nie mam 😉

Czas "zmądrzeć" 😮
Yyy...a po co hehehe 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewuszki 🙂
Witam nowa "grudnioweczke" 🙂
Ale "posrane" tematy ciagniecie od rana hehehe Ale wiecie co jednak to prawda, ze jak nie urok to sraczka hhahaha
Moja współlokatorka cos dzis leniwa jest, bo od rana tylko kilka razy dala o sobie znac, w dodatku chwile po tym jak zamachalam brzuchem 😉 IDzis poczatek akcji " remont pokoju Sary" takze trzymajcie kciuki, zeby tapeta niezjezdzala 😉 Ide robic spagetti, bo mi jezyk do tylka ucieknie zaraz 😉
Milego dzionka brzucholki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chloe dzisiaj normalna kupa była więc jestem zadowolona chyba mu już przeszło !! a tak ogólnie to tylko zastosowałam dietkę u niego same suche żadnej parówki,pasztetów ani kurczaka .. właśnie śpi 🙂
weronika87 to nie jest takie złe czemu mówisz że nie dasz rady 🙂 raz na jakiś czas można żeby dupska nie przyzwyczaić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...