Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
pammat napisał(a):
ale ten zestaw kąpielowy potrzebny ? 😮 niby po co 🤨 ale jak dają to się bierze 😁
a tak ogólnie wszystko ładnie wybrałaś 🙃


Ależ dziękuję 😘
A to do kąpieli to wzięłam bo dużą łazienkę mam i bez problemu to w niej umieszczę 🙂
Tam pod przewijakiem wanienka jest ukryta więc praktyczne bardzo...no i odpływowy wężyk jest i nie trzeba z niej wody ręcznie wylewać 😉
Przy Olce się wystarczająco nagimnastykowałam ... teraz się już nie dam 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
katja26 napisał(a):
heh dziewczyny ja cięgle słyszę że chodzę w tej ciąży i chodzę. Mam do was pytanie bo nie wiem czy ja jestem dziwna czy jednak nie. Jestem bardzo przeciwna całowaniu mojego dziecka przez innych ludzi( w sensie ciotki, nianie itd) mamusia i tatuś mogą buziakować do woli, dziadków też dopuszczę ale nie wyobrażam sobie żeby jakaś moja ciotka wzięła moje dziecko i zaczęła całować. Dziś w domu rozgorzała dyskusja na ten temat, bo ja powiedziałam że będę zdecydowanie zwracać uwagę że sobie nie życzę a teściowa mnie zj..ła że jestem nienormalna. Jakie wy macie zdanie na ten temat?

Ja mam takie:
Kiedy widzialam moje ciocie -ktore zreszta bardzo lubie- calujace dzieci moich siostr, to zal robilo mi sie tych maluszkow. A jesli dochodzil do tego nielubiany wujek, ktory na kolanka bral dziecko, to juz patrzec nie moglam.
No ale ja daleko od rodziny i znajomych wiec nic mi nie grozi - no moze dziecko na jakiegos dzikusa wyrosnie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorianna ty to masz dobrze bo masz już jakieś rozwarcie ale kurde przy tym rozwarciu mówisz nic cię nie bierze hmm!! Wiecie co no ja i tak jak by mi się udało urodzić dziś albo jutro to i tak będę w grudniówkach ale pewnie nie nastapi to zobaczymy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
holi32 napisał(a):
Dorianna ty to masz dobrze bo masz już jakieś rozwarcie ale kurde przy tym rozwarciu mówisz nic cię nie bierze hmm!! Wiecie co no ja i tak jak by mi się udało urodzić dziś albo jutro to i tak będę w grudniówkach ale pewnie nie nastapi to zobaczymy

No ale takie rozwarcie to prawie nic i moge troche z nim pochodzic, jedynie co mnie pociesza to te skurcze 30-50%, one moga cos dzialac 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
holi32 napisał(a):
Dorianna ty to masz dobrze bo masz już jakieś rozwarcie ale kurde przy tym rozwarciu mówisz nic cię nie bierze hmm!! Wiecie co no ja i tak jak by mi się udało urodzić dziś albo jutro to i tak będę w grudniówkach ale pewnie nie nastapi to zobaczymy


Holi ja tez mam rozwarcie na 1,5 palca od 2 tygodni, brak szyjki a i tak nic sie nie dzieje. W czwartek mam wizyte, ciekawe czy zrobi mi ktg (bo jeszcze nigdy nie mialam) i czy cos sie zmienilo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
holi32 napisał(a):
Dorianna ty to masz dobrze bo masz już jakieś rozwarcie ale kurde przy tym rozwarciu mówisz nic cię nie bierze hmm!! Wiecie co no ja i tak jak by mi się udało urodzić dziś albo jutro to i tak będę w grudniówkach ale pewnie nie nastapi to zobaczymy


Holi ja tez mam rozwarcie na 1,5 palca od 2 tygodni, brak szyjki a i tak nic sie nie dzieje. W czwartek mam wizyte, ciekawe czy zrobi mi ktg (bo jeszcze nigdy nie mialam) i czy cos sie zmienilo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie dziewczyny dlatego ja tez mam brak szyjki i czekam na rozwarcie i wiem że to co wy macie to małe. Ja jutro mam ktg robione i to już który raz z kolei!!!!! Myślę że po dzisiejszych baraszkach z moim mężem coś pójdzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
holi32 napisał(a):
a wy próbowałyście??? ja na ktg to skurcze ostatnio miałam regularne ale bezbolesne były od 50 do 80 procent i nic mnie nie bierze zobaczymy jutro

Ja z mezem caly czas probuje 😜
A jak masz juz takie skurcze to dobrze, bo na pewno one juz cos dzialaja 😉
Ale nic nam nie pozostaje jak tylko czekac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
holi32 napisał(a):
no ja mówię o seksie dziewczynki !!!! Ja mam napięty brzuch na maksa co jakieś kilkanaście minut a teraz mnie trzyma tak że pleców nie czuję jak bym miała znieczulone szok


Seks? Mimo wszystko tez odstawaim na poleczke, bo nie chce juz gosci w postaci Candidy, ktora widze wykorzystuje byle okazje, zeby sie mnie przyczepic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pammat napisał(a):
szczególnie jak ktoś pali pety jakby mi dziecko po ćmiku pocałował ktoś to wpadłabym w furie!!!!!!!!!! 😠


Oblecha 🤢 🤢 🤢

coquelicot napisał(a):
Nova ale masz rozki full wypas!!! 🤪 Bajera szczegolnie ten w paseczki - bo ja kocham paseczki.
A taki przewijak z wanienka tez chcialam sobie zasponsorowac, ale nie ma u nas gdize tego ustawic. a z pol roku jeszcze w naszej klateczce pomieszkamy na 100% 🥴


Dzięki Coq 😉
Trzymałam kciuki żeby dała mi wybrać kolory i modele 😎 😎 😎 No i udało się 🤪 🤪 🤪 A co do tej wanienki to na szczęście mam miejsce bo w poprzednim mieszkaniu mogłabym tylko na nią w necie popatrzeć 😉


Aniqa1111 napisał(a):

Holi ja tez mam rozwarcie na 1,5 palca od 2 tygodni, brak szyjki a i tak nic sie nie dzieje. W czwartek mam wizyte, ciekawe czy zrobi mi ktg (bo jeszcze nigdy nie mialam) i czy cos sie zmienilo


Aniqa to w czwartek razem wizytujemy 🤪 🤪 🤪
No i witam w klubie ... ja też KTG jeszcze nie miałam i nie wiem czy zanim na porodówkę pojadę to się załapię 😜


Ulka napisał(a):
Nova ale żeś babke naciagneła na kase ahaha! moim zdaniem fajna bedzie babcia, mi moja chce dac pieluchomajtki...po porodzie , to jej powiedziałam ze nawet ich nie włoze bo po 1 - wstyd, po 2 - wstyd, po 3 - jakby mnie lekarz w tym zobaczyl to by mnie chyba pogonil, przeciez to ma sie wietrzyc , musze jeszcze wyrzucic materac ktory mi dała dla dziecka = stara gąbka z piwnicy wycieta na kształt łozeczka. i kupic normalny, tylko tak zeby sie nie obraziła


Aaahahahah ... pieluchomajtki 😮 😮 😮 materacyk z piwnicy 😮 😮 😮
Pozwól, że nie skomentuję 😎


holi32 napisał(a):
no ja mówię o seksie dziewczynki !!!! Ja mam napięty brzuch na maksa co jakieś kilkanaście minut a teraz mnie trzyma tak że pleców nie czuję jak bym miała znieczulone szok


Czyżby się coś działo Holi u Ciebie heeee 🤨 ??? Naginaj z tym mężem dzisiaj, a jutro się chwal, że na porodówkę jedziesz 🤪 🤪 🤪

coquelicot napisał(a):
O ja nie moge!! Zapodalam pani Candidzie cukiereczka. Ale jaki on ogromny 🤪 I jaka moc musi miec skoro jeden tylko ma ja zabic 😮 Mam nadzieje, ze szyjki mi nie wyzre!!! 🤔


Cukiereczek 😮 😮 😮 ??? Masakra jakaś Ty dobra dla zwierząt chodowlanych 🤪
Hahaha Coq, a może niech wyżera powoli a co tam...zawsze to o krok bliżej księżniczki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...