Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kasiuniaa1603 napisał(a):
meliska napisał(a):
Gdzie się podziewacie?... może którą mikołaj na porodówkę porwał 😜
NovaM komplecik wyhaczyłaś boski 😎


Ale fajna data urodzin by była 🙂 i jaki prezent dla rodziców 🙂

ale chyba wszyscy rodzice niegrzeczni byli 😜
a nawet jeśliby którąś by teraz chytło to pewnie by się już dziś nie wyrobiła...haha... no chyba że...
życzę szybkich i bezbolesnych porodów 🙂
to dawać szybko jakiegoś mikołajka lub mikołajkową 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
coquelicot napisał(a):
W ogole probuje trzymac fason, ale ciezko tak do siebie pisac 😎

Kasia masz ten uroczy opis pod suwaczkiem 😉 😁


no też mi się podoba 🙂 Wiesz nie ma co ukrywać, że nasze skarby troszkę urosły i nie mają już tyle miejsca co prędzej. A na początku były takie maluśkie, że pod mikroskopem można by je oglądać. Niesamowite 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justi699 napisał(a):
Dziewczyny czy któraś ma jakiś sprawdzony sposób na zmniejszenie bólu kręgosłupa. Mam coraz częściej mocne skurcze momentami nie wyrabiam byłam u lekarza na oddziale zbadał mnie i mówi że mam rozwarcie na półtora cm. Jak byłam w środę to miałam zamkniętą tak więc coś tam postępuje ale ból masakra takie bóle jak mam teraz to z córą miałam jak byłam już na porodówce. No i mój lekarz wysłał mnie do domu i zaraz jadę jeszcze na usg żeby zobaczyć co tam się dzieje. Jak myślicie czy jak bym na takiej dużej piłce sobie siadała to by mi coś pomogło bo o leżeniu nie ma mowy jest jeszcze gorzej tzn bardzo bolą wtedy skurcze. Radźcie coś dziewczyny

JUSTI DOBRZE ZE PORUSZYŁAS TEN TEMAT PLECY BO JA OD WCZORAJ TO CHODZIC NIE MOGĘ-JAKBY PORAŻENIE PLECY....BÓL MASAKRA-ZGIĘTA W PÓŁ I TE CHOLERNE SKURCZE :/ BRRRRRRRRRRRRRRRR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiuniaa1603 napisał(a):
coquelicot napisał(a):
W ogole probuje trzymac fason, ale ciezko tak do siebie pisac 😎

Kasia masz ten uroczy opis pod suwaczkiem 😉 😁


no też mi się podoba 🙂 Wiesz nie ma co ukrywać, że nasze skarby troszkę urosły i nie mają już tyle miejsca co prędzej. A na początku były takie maluśkie, że pod mikroskopem można by je oglądać. Niesamowite 🙂


Faktycznie niesamowite 🙂 Jeszcze nieadawno wogole o rozwiazaniu nie myslalam 😁

A naszlo mnie dzis, ze wlasnie na poczatku ciazy to myslalam, ze cala garderobe bede musiala wymienic. a tu sie okazalo, z ejedne jeansy ciazowe kupilam, jeden sweterek, kilka letnich wdzianek, koszulek , sukienek i tunik dostalam od siostry i kolezanki jej, plus t-shirty jakies i starczylo, a wrecz bluzek takich bardziej eleganckich od siostry nie zalozylam w ogole.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heja 🙂

Właśnie wróciłam z "Olkowych" zakupów mikołajkowych 🙂
Młoda zarządziła i stówkę wydała hehe ale zadowolenia do tej pory z buźki ściągnąć nie może 😜

Candys mój Kajtek wierci się tak samo jak wcześniej...tym się teraz tylko to różni, że bardziej boli niż wcześniej 🤔


Cholera stwierdzam, że jeśli małego nic po dzisiejszym szlajaniu się po mieście nie ruszy to pewnie przenoszę go jak Olkę 🤢
FUCK 😠
FUCK 😠
FUCK 😠

Aaaa i po raz kolejny "CCC" się sprawdziło 🤪 🤪 🤪
CCC - Ciąża Czyni Cuda 🤪 🤪 🤪
Pojechałam odebrać telefon z naprawy, panel dotykowy miał mi gościu przykleić i wiecie co...oddał mi zrobiony telefon i z uśmiechem na twarzy powiedział, że usługa jest gratis 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zaskoczył mnie gościu normalnie 😎 😎 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniqa1111 napisał(a):
Agami napisał(a):
Aniqa1111 napisał(a):
Agami napisał(a):
aniqa a w nocy tez ci tak spi???? bo moj w nocy zwiedza hehehe;D a w ogole to ja nienormalna jestem jakas.... cala ciaze balam sie czy maly zyje czy sie rusza.. a teraz jak on spi to ja co godzine budzik ustawiam bo tak sie zeschizowalam ta smiercia lozeczkowa itd 😞( w domu wszscy mi gadaja ze nienormalna jestem bo ja po nocy nie spie tylko spacerki urzadzam co pol godziny max co godzine zeby zobaczyc czy oddycha.... i powiedzcie czy to jest normalne??? 😞( chyba nie...guga , anika, wanila wy tez macie takie leki ze cos sie stanie wlasnie w nocy jak wy spicie??? ze sie zachłyśnie, ze sie uleje i sie tym zakrztusi....albo o to ze przestanie oddychac?


oj Kochana, nie tylko w nocy, w zień również. najchetniej caly czas bym przy niej seidzial i patrzala czy jest wszystko ok. A powiedz jak karmisz malego cycem i on przy tym zanie to podnosisz go na odbicie, czy pozwalasz spac?

pozwalam mu zasnac... i nie podnosze....jak twardo spi to klade na boczku do lozeczka tylko....a powiedz mi jak kladziesz do spania??? tylko na boczku na zmiane prawo lewo czy spi na brzuchu lub pleckach?bo ja klade na boku... polozna mnie ochrzanila ze w dzien mam na brzuch klasc... zeby cwiczyl troszke....a co do smoka to moj pluje smoczkiem na odleglosc hehehe ;D nie chce go brac...


kłade przeważnie na boczkach na zmiane, ale zauwazylam ze ostatnio i tak sie przekreci na wznak. musze zaczac cos jej pod plecki podkladac, zeby sie nie przekrecala. A oja chce smoka w nocy, tylko ja sie boje go dawac, bp ona dobrze jesczze nie ssie cyca, a smoczek podobno jeszcze bardziej to wypacza.

Hej mamuski co do lęków to ja ich nie mam bo nie kłade małego w nocy na brzuszek czy plecka tylko na boczki,a to żeby sie nie odwrócił na plecka w nocy to mu w dwa ręczniczki robie w rulony i podkładam za plecy i brzuszek ten sposób mam juz wypróbowany z pierwszym 🙂 a co do odbicia to u mnie musi odbic za kazdym razem wtedy jestem spokojna ze mi się nie zachłyśnie mlekiem , bo w szpitalu po 1 i 2 dobie mnie krew zalewała jak mi go po kapieli przynosili a ja widziałam ze z kacika mleko mu sie wylewa a jak go podniosłam to bekał ,ale kazdy ma swoja szkołe moze ja co do tego z beknieciem jade po staremu, ale za to nie mam leków, co do spania małego to ze zegarkiem budzi sie co 3 godz do picia "porozglada sie" tak z pół godz i spi całkowite przeciwieństwo pierwszego syna z nim to miałam przeprawe 🤢 🤢 i sie rozpisałam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
novaM napisał(a):
Jejjjjj Anika Twój synuś ma już 25 dni 🤪 🤪 🤪 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

No szaleństwo 🤪 🤪 🤪
A my jeszcze zapakowane 🤨

tez tak własnie nad tym myslałam normalnie szok
przynajmiej miał czas dogonic z wagą wasze dzieciaczki które mają się chyba za dobrze w tych waszych brzuszkach 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...