Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
jak sobie pomyślę że będę mamą to takie dziwne uczucie.. nie uwierzę dopóki jej na oczy nie zobaczę nie potrzymam nie pocałuje.. w końcu do przyszłego tygodnia ten dzień nastąpi i nareszcie będę mogła ją ukochać .. chyba się popłaczę jak ją zobaczę... ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
pammat napisał(a):
aaaa no wszystko przez ciebie 🙃 w nocy żeś buszowała i nie spała a w dzień waliłaś ile się da i teraz ona się ustawiła jak mamcia 😎
a pan tata w domu czy same rządzicie?


No szalalo sie po nocach 😎 Ale na jutro zaplanowalam sobie sapnie w dzien, musze w koncu sily odzyskac.
Pan tata w pracy 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pammat napisał(a):
jak sobie pomyślę że będę mamą to takie dziwne uczucie.. nie uwierzę dopóki jej na oczy nie zobaczę nie potrzymam nie pocałuje.. w końcu do przyszłego tygodnia ten dzień nastąpi i nareszcie będę mogła ją ukochać .. chyba się popłaczę jak ją zobaczę... ☺️


No pewnie, ze sie polpaczesz- tego nie da sie opisac co dzieje sie na porodiwkach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pammat napisał(a):
jak sobie pomyślę że będę mamą to takie dziwne uczucie.. nie uwierzę dopóki jej na oczy nie zobaczę nie potrzymam nie pocałuje.. w końcu do przyszłego tygodnia ten dzień nastąpi i nareszcie będę mogła ją ukochać .. chyba się popłaczę jak ją zobaczę... ☺️


No pewnie, ze sie polpaczesz- tego nie da sie opisac co dzieje sie na porodiwkach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mój poszedł spać taki był zmęczony teraz codziennie po 10 godz a od przyszłego tygodnia po 12 godz ale on chce wziąć opiekę albo wolne żeby mi pomóc 🙂 a po nowym roku weźmie tacierzyńskie 2 tygodnie 🙂bardzo się ciesze że spędzimy trochę czasu razem i on sobie odpocznie poza tym czeka na to miejsce w szpitalu bo ma białkomocz i będzie na oddziale nefrologi i przyznam szczerze że będzie mi bardzo ciężko bez niego z jego rodzicami ale wiem że jego zdrowie jest najważniejsze ..
ją będę brała małą ze sobą i podrzucała mojej mamie a ja będę codziennie jeździła do niego.. ehh no mam taką cichą nadzieje że jak pójdzie do szpitala to wróci szybko ..
MUSIAŁAM SIĘ WYGADAĆ BO W KOŃCU KOMU MAM SIĘ POŻALIĆ JAK NIE WAM... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no wiadomo ale jego mama doprowadza mnie do szału czasami cały czas pierdoli i jej się buzia nie zamyka a ja się gotuję w środku 🤔 mój M mówi wpuszczaj jednym wypuszczaj drugim i nie odpowiadam jej próbuję ją czasem ignorować chyba widzi bo idzie sobie wtedy ale jakby mogła to by cały czas siedziała przy dupie człowiekowi 🤨
a jak przychodzą dziewczynki wnuczki dwie czasami się do nich odezwie tak że mi kopara opada 🤔
do naszej złego słowa nigdy nie powie bo normalnie zjadę jak psa nie pozwolę..
jest dobrą kobietą ale czasami no nie mogę z nią ujechać ...........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
i te jej odzywki do nich niby próbuje być śmieszna albo jest strasznie zazdrosna o drugą babcie mówię wam czasami muszę jej coś powiedzieć bo nie mogę słuchać jak im gada jaka ona jest super a tamta jest nie dobra 😮
i zapomniałam dodać że wpierdala jak odkurzacz 😁 czasem dzień umie zacząć od placka zamiast od śniadania 😜
normalnie nie wytrzymałam i musiałam wam napisać bo mi lejce puściły 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pammat napisał(a):
coq to on cały czas na nocki chodzi??
i widzisz dajesz sobie radę a tak się martwiłaś 🙂 jakaś położna będzie przychodzić do ciebie?


No od 17 do 24. Tez sie zadziwiam. Zwsze balam dotykac sie niemowlat, a tu prosze jakbym miala z takimi doczynienia od dawna; 🙂 Ciesze sie. Ale jak ognia boje sie chorobska 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pammat napisał(a):
i te jej odzywki do nich niby próbuje być śmieszna albo jest strasznie zazdrosna o drugą babcie mówię wam czasami muszę jej coś powiedzieć bo nie mogę słuchać jak im gada jaka ona jest super a tamta jest nie dobra 😮
i zapomniałam dodać że wpierdala jak odkurzacz 😁 czasem dzień umie zacząć od placka zamiast od śniadania 😜
normalnie nie wytrzymałam i musiałam wam napisać bo mi lejce puściły 😁


😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
i w ogóle jest taka klepidupa że czasami jak ktoś idzie potrafi obgadać i nie potrafi się w różnych miejscach zachować bo ludzie widzą przecież ..
ale ma tez dobre strony nie powiem że nie bo dobrą kobietą też jest chce dobrze i pomorze nie każdy jest idealny jakoś sobie z nią dam radę a jak nie to powiem co myślę jak zwykle i ją ustawię do pionu..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
coquelicot napisał(a):
pammat napisał(a):
coq tej no śmiejesz się z tym plackiem serio piszę albo łyżką grzebie w słoiku z czekoladą no nie ujebiesz 😁 😁 😁


Widze to oczami wyobrazni 😁 jak trzyma sloik z czekolada i lazi za toba i gada i zapycha sie czekolada 😁

na szczęście nie chodzi za mną z tym słoikiem bo ona po cichaczu podjada i myśli że człowiek jest głupi ale już ją dopadłam nie raz 😁 najlepsze jest że chodzi na areobik bo chce schudnąć na ślub a i tak wsuwa niemiłosiernie no ale co taka już jest nie 🙃 🙃 😁 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
coquelicot napisał(a):
Kurcze laski wiecie, ze przy wyjsciu ze szpitala dostalam od pani pediatry skierowanie na szczepienie dla mnie i dla meza przeciw blonnicy, tezcowi i polio. U nas tez trza sie szczepic przy narodzinach dzieciatka?

nie słyszałam żeby u nas tak było..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Miałam napisać coś o mojej "wizycie-widmo" dzisiejszej ... 🤨
Znowu na miłą położną trafiłam...jak zobaczyła mój brzuchol to się uśmiechnęła i rzuciła : Noooo ja tu ładne 4 kilo w środku chyba widzę" ...to se pomyślałam już swoje czyli jak ja muszę do cholery wyglądać - monstrum normalnie 😮
Zapis KTG - kilka skurczy po 120-130% ... położna mówi, że jeśli takie byłyby w równych odstępach czasu to do domu już by mnie nie puścili 🙂
No i Nova pełna już nadziei po tych słowach 🙂
Później się okazało, że mojemu ginowi dyżury zamienili i okazało się, że miał nockę i już go nie ma na szpitalu 🥴
No ale mówię sobie trudno...położna powiedziała, że z zapisem do lekarza mam iść to powinien mnie zbadać bo skurcze są konkretne...
Więc idę do pokoju lekarskiego i siedzi tam taki mały, siwy stary okularnik 😠
Niemiły po ciulu fest 😠 No ale co zrobić...dałam mu ten zapis...nawet na mnie kątem oka nie zerknął, a ja ledwo co stałam bo brzuch mi się stawiał i kwadratowy robił 🤢
Długo na wykres nie patrzył tylko od razu przybił pieczątkę i pod nosem tylko zamruczał: tu się nic nie dzieje" ... a ja se myślę co qrwa 😮 😮 😮 ?????
A zaraz potem mówi: "to wszystko by było i przyjdzie pani w piątek, do widzenia" ... mówiąc to wstał i przeszedł do drugiego pomieszczenia schować mój zapis 😮 😮 😮
Stałam jeszcze przez chwilę jakby mnie ktoś w mordę strzelił 😮 😮 😮
Wyszłam ze łzami w oczach i jebnęłam drzwiami aż pielęgniarki się na korytarzu zatrzymały 😠 😠 😠
Czaicie...zero badania, żadnych pytań jak się czuję ... qrwa mać nooo 😠 😠 😠
Usiadłam na schodach i ryczałam chyba pół godziny 🥴
Zrezygnowana, zmęczona, zawiedziona...
Achhh...

Też musiałam się wygadać jak i Ty Pam ... no i komu jak nie Wam 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja pierdo*e Nova brak slow!!!!!!!!!!!!! 😠
Kiedy w koncu z ludzi to gburstwo wyjdzie!!!
Dziewczyny sorry , ze sobie porownam znowu, ale tutaj jest to nie do pomyslenia !!!!!!!!!!!!!!
Widac gburstwo polskie siedzi w ludziach, wczepione gleboko w dupe!
Ale gnoj no! Az sie sama teraz wkurzylam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
coquelicot napisał(a):
Ja pierdo*e Nova brak slow!!!!!!!!!!!!! 😠
Kiedy w koncu z ludzi to gburstwo wyjdzie!!!
Dziewczyny sorry , ze sobie porownam znowu, ale tutaj jest to nie do pomyslenia !!!!!!!!!!!!!!
Widac gburstwo polskie siedzi w ludziach, wczepione gleboko w dupe!
Ale gnoj no! Az sie sama teraz wkurzylam...


Ja to mam qrwa szczęście co nie 🤢
Odkąd w ciążę zaszłam same nieprzyjemności mi się dupy trzymają 😠
...to ja już bym wolała tego paciorkowca co by tam se siedział i problemy odganiał 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja pierdo*e co za maniana jak widzę taką wiarę co pracują jak za karę to mnie ch*j strzela kto takie penerstwo dopuszcza do ludzi.. za co my płacimy tym złodziejom 😠
czyli jednym słowem wielka dupa i nawet we wigilie sobie możesz iść dopiero do szpitala widać bo im to wisi co za debile 😮
szkoda gadać .......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale nie ma ch*ja na Mariolę...jutro atakuję mojego gina żeby coś wymyślił bo ja już z kręgosłupem nie daję rady 🤢 Moja mama przyuważyła że na plecach na dole w okolicach właśnie kręgosłupa mam jakieś zmiany skórne...ale jak mnie tam dotknęła to myślałam, że ją zatłukę tak bolało... 🤢
Nie wiem co to i nie chcę wiedzieć ale jedno jest pewne...brzuch mnie skrzywił na maxa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...