Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ulka napisał(a):
a i jadlam codziennie czekoladowe cos, polozna mi mowila (kolezanka) zeby jesc bo czekolada ma w sobie cos co łagodzi skurcze ?. tylko zeby przestac jesc przed porodem bo spowalnia akcje cos w tym stylu, odbiera porody wiec moze i sie zna.


ooo, ciekawe. dobrze wiedzieć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha czyli wam się też tak dzieje mi tak jakoś dziś nie dawał spokoju ale mam wzdęcia i czuję że więcej się napina wczoraj było spokojniej!!! w nocy to ja tak co godzinę mam napięty brzuch jak się tylko obudzę chce mi się sikać to taki twardy jak idę do kibla że hej!!!! np teraz mi się tak zrobiło znowu 3 sekundy i koniec ale oczywiście muszę zmieniać pozycję moje dziecko się tak wierci powiem wam przesuwa się i ono powoduje napięcia no ja myślę lecz teraz poszłam się umyć i masakra napięty nie wiem sama w domu jestem nospy nie mam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
holi32 napisał(a):
Aha czyli wam się też tak dzieje mi tak jakoś dziś nie dawał spokoju ale mam wzdęcia i czuję że więcej się napina wczoraj było spokojniej!!! w nocy to ja tak co godzinę mam napięty brzuch jak się tylko obudzę chce mi się sikać to taki twardy jak idę do kibla że hej!!!! np teraz mi się tak zrobiło znowu 3 sekundy i koniec ale oczywiście muszę zmieniać pozycję moje dziecko się tak wierci powiem wam przesuwa się i ono powoduje napięcia no ja myślę lecz teraz poszłam się umyć i masakra napięty nie wiem sama w domu jestem nospy nie mam


ja od początku ciąży ani jednej nospy nie wzięłam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ula ja Ci z tą szyjką nie odpowiem, bo mi ostatnio tylko powiedziała - skrócona, ale ile nie, dostałam luteinę i nakaz oszczędzania się.
Chloe to smacznego i żeby wyniczek dobry był 🙂
A ja idę spać, bo jestem głodna i zła, bo mi cukry wariują 😠 dziękuję za rady mojej profesorce Holi 😘
Dobranoc brzuszki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja na sekund parę tylko 😉

Uprzejmie donoszę, że właśnie przed chwilą skończyłam obcinać grzywkę i suszyć kłaczory 🙂
Podsumowując...wyglądam teraz jak wiewiórka z nierówno zrobionymi pasemkami hahahahahah 🙃 🙃 🙃
Efekty w formie wizualnej - jutro jak się trochę podrasuję 😜

Śpijcie smacznie brzucholki 😉 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heh Aga a z Ciebie to chyba taki nocny marek cooo 😉

Ja to już mam na dzisiaj pospane 🤢
Kajtek dopiero zaczyna swoje nocne harce 🤨
Oby dzisiaj trwały krócej niż wczoraj bo do 1:00 nie mam zamiaru cierpieć 😮
I nie wiem czy to jest kwestia jego ułożenia czy długisz nóg ale jak się rozkopie to boli jak jasna cholera 🤢
A przy tym mega skurcze macicy oczywiście więc ból podwójny... 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
novaM napisał(a):
Heh Aga a z Ciebie to chyba taki nocny marek cooo 😉

Ja to już mam na dzisiaj pospane 🤢
Kajtek dopiero zaczyna swoje nocne harce 🤨
Oby dzisiaj trwały krócej niż wczoraj bo do 1:00 nie mam zamiaru cierpieć 😮
I nie wiem czy to jest kwestia jego ułożenia czy długisz nóg ale jak się rozkopie to boli jak jasna cholera 🤢
A przy tym mega skurcze macicy oczywiście więc ból podwójny... 😲


no raczej nie chodzę spać wcześnie 🙂 a mój syn ma to po mnie, bo kopie teraz mocno 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was z rana 🙂
Miałam plan pospać dziś dłużej ale się obudziłam wyspana jakiś czas temu 🤔 Córcia zresztą też i zasadza mi kopniaki pod żebra 😮
MIłego dnia, ja lecę się ogarnąć i z psem do parku, śniło mi się że zapomniałam z nią wyjść i walnęła kupsko na parapecie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...