Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzisiaj skończyliśmy remont pokoju, udał się nam żółciutki- cytrynowy taki jak chcieliśmy 😆 to będzie Adasiowy pokój. Na razie łóżeczko damy do sypialni i zobaczymy jak maleństwo będzie spało w sumie w pokoju obok tez miałby fajnie ale wolę na początek mieć dzidzie przy sobie. Podobno oddziaływuje to na zdrowie psychiczne malucha, dziecko lepiej i szybciej się rozwija . Więc jestem za przytulaniem, kangurowaniem i spaniem z maleństwem oczywiście od czasu do czasu spać w jednym łóżko nie zaszkodzi. Byłam temu bardzo wcześniej przeciwna ale w końcu przemyślałam i stwierdziłam, że to takie słodkie ! 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosia20101 napisał(a):
Wiedziałam, że skądś Cię kojarzę ! 😁 Popatrz jaki ten świat jest cholernie mały !

a ty mas ztakie malenkie foto na profilu ze nawet jak bym chciala ciebie skojarzyc to chyba po takiej miniaturce3 nie dam rady... a co lecialysmy razem??? kiedy lecialas?? tez w sharmie bylas? jaki hotel?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosia20101 napisał(a):
Też była w Sharmie 😆 w hotelu shoras ampfote ( nie jest mpewna czy tak się pisze - nie ważne ) 😆
Musze w końcu zmienić to zdjęcie profilowe 😆

hehe no to masz super pamiec do twarzy.... bo ja nie kojarze tak ludzi hihihi;p no chyba ze ja jakas charakterystyczna jestem;p my bylismy w grand plaza... wiec nie bylismy w jednym hotelu... wiec skoro zapamietalas mnie z samolotu to niezla jestes;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiecie co, podirytowałam się dzisiaj ! Sprawdziłam stan mojego rachunku i pieniądze z zusu nie przelane. 😠 Od razu myślałam że mnie rozsadzie. Dopiero potem na spokojnie sprawdziłam kiedy były ostatnie przelewy i okazało się oczywiście, że dopiero 10- tego!
A ja sierotka już dwa dni planowałam megaśne zakupy w sobotę ! I chodzę po domu po.ku... , bo najlepsza metodą poprawy humoru są zakupy a tutaj taki niewypał!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosia20101 napisał(a):
Mam pamięć fotograficzną do twarzy ! To jest bardzo przydatne ! Szczególnie wśród dzieci, żeby szybko zapamiętać imiona z konkretna osóbka małą. 😆

a masz gdzies jakies foto na nk.pl albo facebook???;p bo moze i ja skojarze ale tej miniaturki za cholere sie nie da powiekszyc;p
a co do wyplaty to doskonale rozumiem... wiem jak to sie czeka zeby w koncu zakupy zrobic...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosia20101 napisał(a):
mam konto na nk - ale zdjęć z wakacji tam nie mam tylko z tegorocznych 😆 Szukaj pod
Gosia Płonka , Graboszyce powinnaś mnie znaleźć bez problemu 🙂
Miłego wieczorku ! Kobitki !

🙂) no i nie kojarzymy ani ja ani mąz 😜 hihi moze ja to dlatego ze tak przerazona bylam lataniem samolotem bo pierwszy raz lecialam wiec w silnym stresie hihih :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beatka26 nie zamartwiaj się na zapas, poczekaj do pon na wyniki i do spotkania z lekarzem, to kiepsko że możesz mieć tą cholestazę ale grunt że będzie pod kontrolą - Ty się za to pewnie namęczysz z tym swędzeniem...
novaM zazdroszcze rudości na głowie, ja się nie mogę zdecydować
asiadudzika bardzo bym chciała Ci coś na pocieszenie napisać ale ten Twój to chyba niereformowalny jest, bez leczenia będzie cięzko...
A ja rozmawiałam z męzem i wraca jutro do południa, z wrażenia poleciałam do marketu po zaprawę do fugowania (zabrakło) i tą nieszczęsną farbę - olałam szukanie tej z zeszłego roku, kupiłam podobną - oby...Więc nie będzie przestoju cały weekend, jutro wykończeniówka a w niedzielę może uda się skręcić meble 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja dzisiaj jadłam pyszne placki ziemniaczane 🙂 jeszcze niedawno na kolację sobie zjadłam 🙂 🙂 🙂 uwielbiam po prostu 😆

a poza tym to dzisiaj układałam sobie w szafkach w pokoju u góry, i książki mam już załatwione, papiery ze studiów też już ułożone. zostało mi szkło jutro i jakieś ozdóbki 🙂 i pokój będzie wykończony 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...