Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
pammat napisał(a):
ANIQA1111 ja tez juz to usłyszalam nieraz a jak mu powiedzialm ze mnie wczoraj zbanowali na chwile, to myslalam ze umrze ze smiechu 🙃 🙃 😁 😁 😁


a ostatnio moj sie pyta, co bedzie jak juz urodzimy, bo brzuszek juz bedzie nieaktualny. Powiedzialm mu ze istnieja mamusie.net - mina mojego bezcenna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Agami napisał(a):
dobra ja was opuszczam na chwile ... ide jakas kolacje mezowi zrobic i sama cos od razu wciagne... moze sie jeszcze wieczorem dopadne do kompa to sie odezwe 😉
nie wariowac tu bo oko wielkiego brata patrzy ;D
a w razie bym nie wrocila to zycze kolorowych snow... a pammat tobie by sie nie snily porody....
aaaa własnie dzis na TLC porodowka nie?;D


no halo, halo, a ty dokad?? przeciez nie mialysmy jesc tylko pisac, pisac, pisac x100 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniqa1111 napisał(a):
novaM napisał(a):
pammat napisał(a):
właśnie usłyszałam od M że jestem już uzależniona od brzuszka 🙃


Eee tam Pami...ja mu nie wierzę 😜
Niech udowodni 🤪


a tyco kazesz dzisiaj wszystko wszystkim udowadniać? 😁 detektyw Monk normalnie sie z ciebie zrobił 🙂


Na Monka już jest rezerwacja 😜
Mnie tylko Scherlock został 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agami napisał(a):
dobra ja was opuszczam na chwile ... ide jakas kolacje mezowi zrobic i sama cos od razu wciagne... moze sie jeszcze wieczorem dopadne do kompa to sie odezwe 😉
nie wariowac tu bo oko wielkiego brata patrzy ;D
a w razie bym nie wrocila to zycze kolorowych snow... a pammat tobie by sie nie snily porody....
aaaa własnie dzis na TLC porodowka nie?;D


o ktorej jest ta porodówka? bo ostatnio nie pamietalam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniqa1111 napisał(a):
pammat napisał(a):
ANIQA1111 ja tez juz to usłyszalam nieraz a jak mu powiedzialm ze mnie wczoraj zbanowali na chwile, to myslalam ze umrze ze smiechu 🙃 🙃 😁 😁 😁


a ostatnio moj sie pyta, co bedzie jak juz urodzimy, bo brzuszek juz bedzie nieaktualny. Powiedzialm mu ze istnieja mamusie.net - mina mojego bezcenna 🙂


hahahahahaa - dobre!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniqa1111 napisał(a):
Agami napisał(a):
dobra ja was opuszczam na chwile ... ide jakas kolacje mezowi zrobic i sama cos od razu wciagne... moze sie jeszcze wieczorem dopadne do kompa to sie odezwe 😉
nie wariowac tu bo oko wielkiego brata patrzy ;D
a w razie bym nie wrocila to zycze kolorowych snow... a pammat tobie by sie nie snily porody....
aaaa własnie dzis na TLC porodowka nie?;D


o ktorej jest ta porodówka? bo ostatnio nie pamietalam

20:30
dobranoc ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniqa1111 napisał(a):
coquelicot napisał(a):
pammat napisał(a):
coq- JAK NADROBIMY STRONKI to będziemy tak fajne wtedy jak nasze koleżanki co ? 😁


No ba! A Ty wyobrazasz sobie rodzic na stronie 6500? 😲 Rozniesie sie po forum i co!!!


beda nas palcami wytykac....


Gorzej jak nas banować zaczną po kolei za to, że norm nie spełniamy 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co ja tu widze... 😲
ptasie mleczko, frytki....hmmmmm pycha 😁


Guga \\\'\\\'kamuflarz\\\'\\\' uskuteczniła i wpierdzieliła gołąbki a potem szarlotke z lodami 😜

Gratuluje udanej wizyty - Nadia jak tak dalej pojdzie to mała dobije Ci do 4 kgs a wtedy.... no sama wiesz...moze byc brana pod uwage CC bo to kawał klocka !!!

Aniu - wszystko bedzie dobrze, ciesze sie ze sie odezwałas do nas. Trzymamy kciuki 🙂

ps.
Guga dzisiaj cos nie jest w swoim \\\'\\\'sosie\\\'\\\' 🤢

ps. jako załozycielka wątku 😎 jestem zmuszona interweniować 😉 😉
To jest forum ciązowe a nie plotkarskie!!! Prosze konkretnie i TYLKO na temat 😁

Liczy sie jakosc a nie ilość.... metoda a nie wielkosc 🙃 🙃 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a mam pytanie z innej beczki. kurde, moze to dziwne ale spytam czy ktoras tez tak ma. Otóż mniej wiecej od 1,5 m-ca jak mała sie rusza intensywniej, to słysze jakby mi w brzuchu pekal taki malutki balonik...nie wiem jak to opisac, jakby takie male pykniecie. Mam wrazenie, ze to małej kosteczki tak strzelaja, jak ona sie rusza. dziwne to jest, pytalam kilkku osób, nikt nie mial czegos takiego. Nie wiem skad to sie bierze, moze tam jest powietrze w wodach plodowych i to te baloniki z powietrzem pekaja. juz nie wiem jak to sobie tlumaczyc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniqa1111 napisał(a):
a mam pytanie z innej beczki. kurde, moze to dziwne ale spytam czy ktoras tez tak ma. Otóż mniej wiecej od 1,5 m-ca jak mała sie rusza intensywniej, to słysze jakby mi w brzuchu pekal taki malutki balonik...nie wiem jak to opisac, jakby takie male pykniecie. Mam wrazenie, ze to małej kosteczki tak strzelaja, jak ona sie rusza. dziwne to jest, pytalam kilkku osób, nikt nie mial czegos takiego. Nie wiem skad to sie bierze, moze tam jest powietrze w wodach plodowych i to te baloniki z powietrzem pekaja. juz nie wiem jak to sobie tlumaczyc


tez tak mam od tygodnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
guga napisał(a):
Aniqa1111 napisał(a):
a mam pytanie z innej beczki. kurde, moze to dziwne ale spytam czy ktoras tez tak ma. Otóż mniej wiecej od 1,5 m-ca jak mała sie rusza intensywniej, to słysze jakby mi w brzuchu pekal taki malutki balonik...nie wiem jak to opisac, jakby takie male pykniecie. Mam wrazenie, ze to małej kosteczki tak strzelaja, jak ona sie rusza. dziwne to jest, pytalam kilkku osób, nikt nie mial czegos takiego. Nie wiem skad to sie bierze, moze tam jest powietrze w wodach plodowych i to te baloniki z powietrzem pekaja. juz nie wiem jak to sobie tlumaczyc


tez tak mam od tygodnia 🙂


aaaaaaa, cudownie 😁
a juz myslalm ze ja mam jakies rzuty na dekiel i se wkrecam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj laski szalejecie ostatnio z tymi postami... hej napiszcie co z tymi walizkami, można je, czy tylko miękkie sportowe?
tak myślę Guga o tej cesarce, tylko najgorsze, że ja chyba ostatnie usg miałam, więc skąd będą wiedzieć, czy Tośka nie za duża?
i najgorsze, że mój gin to taki za naturalnymi porodami i pewnie będzie mi kazał naturalnie nawet jak mała 5 kg będzie ważyć.... kurcze, ja ważyłam 4200, więc Tosia też może być spora 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nadia85 napisał(a):
Oj laski szalejecie ostatnio z tymi postami... hej napiszcie co z tymi walizkami, można je, czy tylko miękkie sportowe?
tak myślę Guga o tej cesarce, tylko najgorsze, że ja chyba ostatnie usg miałam, więc skąd będą wiedzieć, czy Tośka nie za duża?
i najgorsze, że mój gin to taki za naturalnymi porodami i pewnie będzie mi kazał naturalnie nawet jak mała 5 kg będzie ważyć.... kurcze, ja ważyłam 4200, więc Tosia też może być spora 🤪


moze idz jeszcze na usg za 3 tyg...
ja nie chce straszyc ale przy duzym dziecku jest:
- duze prawdopodobienstwo ze roz*ebiesz kregosłup
- rozlecisz sie na dole albo cie natną do sama dupe
- dziecko utknie w kanale co grozi niedotlenieniem...

opcji jest full... nie wiem jak szeroka jestes w biodrach bo jak matka natura obdazyła cie to moze tez pojsc gladko...
ja na twoim miejscu robilabym usg jeszcze tuz przed terminem....





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...