Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Niebus podaj mi Twoj nr.tel na nk okej??Bo skasowalam przez przypadek czyszczac skrzynke wczesniej 🤪 Kwiatek dla CIEBIE NIEBUS 😘

Ania diblico prosilam o przepis na ta Twoja salatke z papryczka i ryzem-na nk

Zycze Wam super sobotki

dzisiaj maz od 10-14 w pracy i pozniej na 16 smigamy na urodzinki do malego Oskaraka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
HEJ LASKI!!!

KATHY I JEDNAK UDOWODNIŁAŚ,ŻE JESZCZE ZA MAŁA NOS ZNASZ:P :P :P PRZECEIŻ MY TU WCZORAJ W TRÓJKĘ Z BETI I GOŚ SPECJALNIE TAK SOBIE "JECHAŁYŚMY"I ŻARTOWAŁYŚMY Z SIEBIE,JA NIE MAM PRAWA NIKOMU NIC MÓWIĆ CZY MA KUPIĆ CZY NIE,CZY PRAĆ CZY NIE ITP ITD,A TY CHYBA SIĘ TROSZKĘ ZA BARDZO WCZYTAŁAŚ W PORANNĄ LEKTURĘ I NAS NIE ZROZUMIAŁAŚ 🤢

ZARAZ CI POŚLĘ PRZEPIS MAŁPO!!!

MY NIE MAMY ŻADNYCH PLANÓW,NO CHYBA,ŻE DO TATY POJEDZIEMY PÓŹNIEJ JAK NAS ZABIERZE BO MY BEZ AUTA 😞 ALE BÓL 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulka pewnie,ze za malo Was znam-bo nie poznalam Was osobiscie i nie spedzam z Wami czasu codziennie zlopiac z Wami kawke-napisalam swoje zdanie...mi sie nie podoba tekst ,,my tak sobie jechalysmy'' ...ja mam takie zdanko Ty masz inne...Napisalam to co odczulam po przeczytaniu i wczuciu sie w pranna lekturke buziaki i milego dzioneczka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki!

na stepie było super, oczywiscie spiecie z krzyskiem bo powiedziałam że ma go wykąpać, bo obsrał sie po pachy a on oczywiscie że go nie bedzie kąpał, no ale jak wróciłam to Janek był czysciutki i pachnacy ale nagadac sie oczywiscie musiał... i oczywiscie foch...a dzisiaj z rana odzywa sie do mnie jakby nigdy nic..ja go chyba nie zrozumie nigdy 😞

jeśli mam wyrazic swoje zdanie na temat dyskusji w sprawie krzesełka to ja równiez nie dałabym 1500 zł.Dziecko czasami nawet nie chce w nim siedziec wiec wtedy byłby to nieudany zakup... 🙂różnie bywa, ale nie potepiam niebo skoro mogą sobie z Markiem na to pozwolic to czemu nie 🙂 jak to było w tej reklamie:"ale to Twoj tron" 🤪 🤪 🤪

ide zacząc moje nic nierobienie i opierdzielanie sie czyli sprzatanie, gotowanie pieczenie etc..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
KATHY TO SKORO SIĘ NIE ZNASZ NA ŻARTACH TO PECH.PRZECIEŻ MY TU NIE JESTEŚCMY PO TO,ŻEBY CAŁY CZAS POWAŻNIE GADAĆ I Z SENSEM.I OSOBISTE POZNANIE NIE MA TU NIC DO RZECZY,BO MU JUŻ WCZEŚNIEJ POTRAFIŁYŚMY SOBIE Z SIEBIE ROBIĆ JAJA I JAKOŚ SIĘ NADAL DOGADUJEMY 🙂A ZDANIE,ŻE SOBIE JECHAŁYŚMY WCALE CI SIĘ NIE MUSI PODOBAĆ,KAŻDY PISZE WEDŁÓG SWOJEGO SŁOWNICTWA I TAK JAK MU SIĘ PODOBA-WOLNOŚĆ SŁOWA.

ANIUTKA CIESZĘ SIĘ,ŻĘ SIĘ ODSTRESOWAŁAŚ 😘 😘 KWIATUSZEK DLA CIEBIE.A I CZĘŚCIEJ KRZYŚKA TAK "URZĄDZAJ"TO SIĘ PRZEZWYCZAI I ZROZUMIE,ŻE ON TEŻ JEST OJCIEC I MA OBOWIĄZKI WOBEC JASIA 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
KATHY I CO PODEJRZEŃ NADZI SZCZERZE CI WSPÓŁCZUJĘ,ALE UWIERZ MI JA PRZESZŁAM CHYBA GORSZE PIEKŁO,MUSIAŁAM DZIEŃ W DZIEŃ PRZEZ MIESIĄC MOJE WTENCZAS TYGODNIOWE DZIECKO OGLĄDAĆ Z WENFLONEM TO W GŁOWIE TO W STOPIE,RĄCZCE ITP,DRŻAŁAM NA KAŻDYM USG GŁOWY,SERCA.NIE WIEDZIAŁAM CZY WYZDROWIEJE TO PISZĘ O JESSI,A VANESSKA JAKBY Z 10 MINUT DLUŻEJ POSIEDZIAŁA W BRZUCHU TO MOGŁOBY JEJ NIE BYĆ I MĄDRE KSIĄŻKI NIE MAJĄ TU NIC DO RZECZY.NIE MYŚLĘ O TYM CO BYŁO,WAŻNE,ŻE SIĘ WSZYSTKO DOBRZE SKOŃCZYŁO,WAŻNE,ŻE MAMY ZDROWE DZIECI!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello...
my na "nogach" po 6tej troche, maly jak zasnal ok.21ej tak spal cala noc az do 6!!! bosko! dzis robimy wylot z chaty na jakies zakupy(mleko sie konczy) no i ogolnie zobaczyc krzesełka zanim jakies kupimy,bo Tymek musi miec swoj tron 🙂
Kathy 😘 i kwiatuszek dla Nadinki 🙂

Aniutko jak dooobrze,ze przewietrzyłas umysł!i dla ciała tez byla radosc 🙂ja mysle,ze na noc mozesz dawac sztuczne zeby pospal dluzej,bo sie wykonczysz kobieto! najwazniejsza piers dostal !!!!!!!!!!!! a i ty lepiej bedziesz sie czuc, pamietaj ze przemeczenie to choroba!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no własnie, chyba bede musiała zaczac regularnie podawac na noc butle, ciekawe jak bedzie spał..
a może dosypywac kaszke malinową???
lecz wtedy bede musiała chyba zmienic smoczek bo przez tą dziurke raczej nie przeleci...

no Anulka, jak wróce do pracy to bedzie najlepszy egzamin dla naszego związku, bo nie powie że siedze w domu i sie opierdzielam 🙂)

Niebus udanych zakupów i powodzenia w znalezieniu tronu dla Tymusia 🙂

Beti, a tak a propo to kiedy ten Twój M wyjeżdża na tydzien??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesć wiedzmy

ja kawke spijam i czytam poranna lekture ,ale jestesmy puste....zamiast prasy to my z samego rana hop na brzuszek,Kathy-żart.

No i wracajac do Kathy ,poryszyłaś cięęęęęęężki temat,bo nasze p[oczucie humoru budzi kontrowrsje na tym forum od dawna ,no i fakt to swiadczy o twojej niedojrzałosci do "naszego"zwiazku,mam nadzieje ze rozumiesz i tak jak Ania ci napisała tu osobiste poznanie nie ma nic do rzeczy.Prawdziwe ostre wymiany zdań tez były,dawno,dawno temu:Ja kontra Niebo ,cała reszta kontra Bagira i wiele innych,ale dzieki temu własnie tak dobrze sie znamy.

Aniutka
u mnie próba przesypiania wiekszej części nocy dzieki butli nic nie dało ,bo budziła sie zaledwie pół godziny póżniej więc jak mam chodzis i lunatykowac po kuchni robiac mleko to wole wyciągnąc cyca i kimac karmiąc.Tak próbowałam 1,5 miesiaca temu a teraz juz sie unowrmowała i 1 ewentualnie 2 pobudki .
Kwiat dla Ciebie,a raczej dla Jasia żeby lepiej spał.

Beti
powodzenia w poszukiwaniach ,'pamiętaj "to ty tu u-rządzisz",
i jak ci sie spodoba to kup Tymciowi krzesełko nawet za 5tysiaków,a ja bedę sie cieszyć razem z tobą!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Goś napisał:
no i wogóle d\zieki wam za podpowiedz co z ta posciela zrobić!!! 😠 tylko Anulka mi napisała,a cholera moze by któras wiedzma rzuciła okiem do jakiegos sklepu z materiałami czy jest taki do kupienia?????plissss!!!
no i kto tu kogo nie czyta!!!!!!!!!!!!!!


wydaje mi się, że nie znajdzie sie takiego materiału, te nadruki są specjalnie na pościel, pomysl nawet jak mieliby to rolach na metry nawijać, żeby zawsze był pełen embletat 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniutka napisał:
Goś napisał:
no i wogóle d\zieki wam za podpowiedz co z ta posciela zrobić!!! 😠 tylko Anulka mi napisała,a cholera moze by któras wiedzma rzuciła okiem do jakiegos sklepu z materiałami czy jest taki do kupienia?????plissss!!!
no i kto tu kogo nie czyta!!!!!!!!!!!!!!


wydaje mi się, że nie znajdzie sie takiego materiału, te nadruki są specjalnie na pościel, pomysl nawet jak mieliby to rolach na metry nawijać, żeby zawsze był pełen embletat 🙃


aha ☺️
to oznacza ze musze tak duzo zapłacic za wymarzona posciel dla mojej Niuńki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
GOŚ,NO TO WIDZĘ,ŻE I TY MNIE POPIERASZ!!! 😘 😘 IDEALNY ZWIĄZEK I KŁÓTNIE I WYMIANĘ ZDAŃ MUSI PRZETRWAĆ 🙂

GOŚ KUŹWA KUPUJĄ TĄ POŚCIEL 20 EURO CIĘ NIE ZBAWI,A OLIVIA BĘDZIE JAK KRÓLOWĄ KUBUSIOWA SPAŁA 🙂JEST ŚLICZNA I SŁUCHAJ SIĘ ZAKUPOHOLICZKI:P :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...