Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
WŁAŚNIE GOŚ:laugh: KOCHANA JESTEŚ,KURDĘ BO TAK TO JEST SOBIE ZA DUŻO POZWOLIĆ 🤢 JA ZAWSZE POWTARZAM MĘŻOWI,ŻE JEST GŁOWĄ RODZINY,ALE JA SZYJĄ KTÓRA TĄ GŁOWĄ KRĘCI:P

MÓJ JUŻ WRACA,WIECIE JA JEDNAK JESTEM PRAWDZIWĄ WIEDŹMĄ 🤪 BO WCZORAJ MI Ł POWIEDZIAŁ,ŻE GO DZISIAJ ZABIERZE DO PRACY JEGO KOLEŻANKA TEŻ W WAŁBRZYCHA I GO ODWIEZIE 😠 BO AUTO NA WARSZTACIE,WIĘC SIĘ WKURZYŁA KOLEŻANKA I BYŁAM TAKA WŚCIEKŁA,A TERAZ MI MĘŻUŚ DZWONI,ŻE GO KOLEGA WIEZIE,BO TAMTA ZADZWONIŁA,ŻE JEJ ROZRUSZNIK PADŁ I CZEKA NA LAWETĘ:P :P :P

WIĘC NIE ZADZIERAJCIE ZA MNĄ:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hihi to my obydwoje zarządzamy wspólnie finansami i nie widzę innego sposobu gospodarowania tz. - bierzemy z jednej kupi kase na wszystkie wydatki a te które są dyskusyjne omawiamy, w sumie Grzesiu zna wartosc mojej ppracy a jakzaczyna mni9e wkurzac jade na tydzien do moich rodzicow 🙂 po czym znow mnie kocha i cieszy sie ze jestesmy juz wreszcie z nim w domu 🙂
Anulka co tak lajtowo ją potraktowałaś?rzuć jej jeszcze opryszczke:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A u nas kazdy z nas ma swoje konto. Wydatkami domowymi dzielimy sie, tak samo jak kredytami, oplatami itd... Ale np.kazdy wydaje na swoje przyjemnosci wg. wlasniej miary. Poza tym czasami jeden placi czasami drugi np. jak idziemy do restauracji. Nie ma problemu, a kazdy ma swoje pieniadze i stara sie oszczedzac. jak przychodzi co do czego, to nie wazne kto szczesdzil i ile.. jak potrzebne to sie wygarnia i juz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wrociłam, ae dzisiaj rzeska pogoda 🙂 niby ciepło ale czuć chłod 🙂

posadziłam dzisiaj w ogrodzie hibiskusy- ciekawa jestem czy bede miała przyjemnośc je oglądac jak zakwitna 😞

GOŚ jesteś boska! , chyba powinnam mu to wyliczenie przedstawić, bo on sie ciągle zasłania praca, ciekawa jestem co bedzie mówił jak ja wróce do pracy (a to już niedługo).

bhrka- ja mam ten ogrod zabaw tzn ten stoliczek, tam jest mozliwosc ustawiania w 360 st. wiec obrociłam tak jakby do góry nogami, zdemontowałam te siedzisko i Janek sam sobie włącza muzyczke, spróbuj!bo radocha dla dziecka niesamowita.

grzybki tez jadłam i to nawet smazone 🙂malemu nic nie było, juz sobie na wiele pozwalam z jedzonkiem

a JaS teraz wisi na cycu i sobie mruczy :laugh: :laugh: :laugh:

dziekuje wam dziewczyny za wszystkie miłe słowa 🙂kocham Was!!! 😘 😘 😘

Anulka-ruc jakas klatwe na mojego:laugh: :laugh: moge podesłac Ci kłak jego włosów moze jak zrobisz laleczke woodoo to zadziała 🤪 🤪 🤪

wrócił mi humor, ide zaraz na step, postawiłam go przed faktem ze o 18 tej zostawiam dziecko i wychodze, powiedział ze przyjdzie..

buziol!

a jak mi sie uda to kwiat dla Gosi za wycene gosposi, niani, sprzataczki, etc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wieczorkiem moje kochane BABECZKI 🙂

Niebus aaaaaa hehehehehehe u nas tak samo maz zarabia a ja wydaje :laugh:

Aniutka glowa do gory jestesmy z Toba-jestes silna babka 😘

moj Czukutek-Pikutek dzisiaj bardzo grzeczny co sie ostatnio rzadko zdarza bo dziaselka...i tak dzisiaj konkretnie przyjrzalam sie dziaselkom i nie ma jeszcze zabkow z tylu tak jak mowilam Wam wczesniej falszywy alarm ☺️ poza tym dzisiaj byl chlod ale swiecilo sloneczko ubralam cieplutko Czukusia i sru na wozio na dworek do ogrodu botanicznego 🙂 powoli daje jej jabluszko ze slodka marchewka ale dzisiaj kupka byla lekko zielonkawa 🤨 i nie wiem czy mam dalej dawac??hmmmpoza tym juz powolutku daje jej jeszcze rozcienczona dosyc herbatke z malinka i dzika roza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tymus lubi stany...po mamusi heh

Aniutko super,ze sie postawilas, chocbys miala pojsc sama na spacer to wyjdz!

Moj wrocil ,zjadl obiad i stwierdzil,ze jest trup...wzial malego do zabawy ale maly wlaczyl wieczorne miauczenie- wiec go do cyca i teraz spi 🙂

ja w allegro wisze w krzeselkach a M w zegarkach:laugh: kazdy w tym co lubi 🙃
zero planow na wieczor...mam gotowe driny w lodowce to moze jednego lykne...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniutka
udanego stepowania,widzisz ja sie z moim tak dogaduję ,ze on wraca z siłki a ja wychodzę ,ma małą nakarmioną ,przewiniętą ,chociaz sam tez to robi i siedza sobie grzecznie nawet do 3 godzin,potem juz wracam do mojego cycusia kochanego bo mi jej szkoda ,żeby jadła z butli sztuczne jak moje cyce pekate,wszystko jest oparte w dobrym zwiazku na kompromisie i nie mozesz byc niewolnica swojego dziecka tylko dlatego ze twój mąz pracuje na etacie poza domem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A MY TEŻ SOBIE SIEDZIMY,WYPILIŚMY PO PIWKU,MAŁA ŚPI,JESSI U DZIADKA:P JA CO WEEKEND ZRESZTĄ 🙂

MÓJ JAK WRÓCIŁ PO 15 TO TYLKO MU OBIAD POZWOLIŁAM ZJEŚĆ I DLA MNIE ZACZĄŁ SIĘ WEEKEND A ON JEST NIANIĄ:P

ANIU SPRÓBUJĘ COŚ ZADZIAŁAĆ TELEPATYCZNIE NA TWOJEGO I SUPER,ŻE SIĘ WYRWIESZ ODSTRESUJESZ SIĘ 🙂

KATHY WŁAŚNIE TE TYLNIE ZĘBY BYŁY DLA MNIE PODEJRZANE 🙃

RADZIA SKARBIE ROZUMIEM,ŻE NAPEWNO MASZ ZAPIERDZIEL I DLATEGO TAK RZADKO ZAGLĄDASZ 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Goś napisał:
Aniutka
udanego stepowania,widzisz ja sie z moim tak dogaduję ,ze on wraca z siłki a ja wychodzę ,ma małą nakarmioną ,przewiniętą ,chociaz sam tez to robi i siedza sobie grzecznie nawet do 3 godzin,potem juz wracam do mojego cycusia kochanego bo mi jej szkoda ,żeby jadła z butli sztuczne jak moje cyce pekate,wszystko jest oparte w dobrym zwiazku na kompromisie i nie mozesz byc niewolnica swojego dziecka tylko dlatego ze twój mąz pracuje na etacie poza domem.


u mnie jest podobnie, a z kaska tak jak u Paulinki. konta 2, wydatki na pół, przyjemności razem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cały czas szukam takiego dresu jak kupiłam Olivie ostatnio z adidasa ale nie ma jest tylko bluza o taki:
http://www.allegro.pl/item764920152_adidas_rozowa_bluza_z_kapturem_roz_74.html
bo bylam ciekawa ile w PL kosztuje,bo tu dałam 20e

a chce jeszcze taki:
http://www.allegro.pl/item758720335_nike_rozowy_dresik_na_9_12_miesiecy_nowy.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...