Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
niebo napisał:


wlasnie ktora sie do mnie zapakuje i przyjedzie??


weź beatka nie kus. ja kocham Gdańsk,uwielbiam wręcz...a morze to juz w ogóle o kazdej oprze roku...
mam tam znajomych z którymi pracowałam w Londynie w restauracji i cały czas trzymamy kontakt, co roku na 2-3dni do nich w wakacje jeździłam, ale ostatnio 2 lata temu...rok temu i w tym nie wyszło.. zawse wysiadałam na stacji Gdańsk Brzezie, ale oni mieszkają na takim zajefajnym nowiutkim osiedlu, ale nie pamietam nazwy... ☺️

tak czy owak nie kus bo mnie tam masz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
edithd napisał:
niebo napisał:


wlasnie ktora sie do mnie zapakuje i przyjedzie??


weź beatka nie kus. ja kocham Gdańsk,uwielbiam wręcz...a morze to juz w ogóle o kazdej oprze roku...
mam tam znajomych z którymi pracowałam w Londynie w restauracji i cały czas trzymamy kontakt, co roku na 2-3dni do nich w wakacje jeździłam, ale ostatnio 2 lata temu...rok temu i w tym nie wyszło.. zawse wysiadałam na stacji Gdańsk Brzezie, ale oni mieszkają na takim zajefajnym nowiutkim osiedlu, ale nie pamietam nazwy... ☺️

tak czy owak nie kus bo mnie tam masz 🙂

Gdańsk Brzeźno- taka dzielnica gdanska blisko morza, mam do brzeźna od siebie jakos 30min.dojazd autobus lub tramwaj 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka Laseczki!
Tymek się prezentuje świetnie 🙂 o kotach to już nie wspomnę 🙂 i na worku jak sie zakopuje to luz - wtedy nie spadnie 🙂 a te koty to super mądre stworzenia 🙂 wiedzą gdzie ciepło i bezpiecznie - a moja Rozalka też ma już kotka hihi - jak byłyśmy u moich rodziców to sie przywlekł jakiś kociak który był podobny do kotka którego kiedyś mieliśmy i ciotki bliźniaczki stwierdziły że to jego nowe wcielenie przyszło żeby być kotkiem Rozalki(przyszedł z nikąd i znalazł sie od razu koło wózka :laugh: :laugh: :laugh: no ale sobie poszedł - to chyba był kociak sąsiadów 🙃

Anulka biorę tą zabawkę 🙂 a co się będę szczypać - a z Twoim Łukaszem to cud. A z filmem się zupełnie nie zgadzam - bo to przefilm i nawet był wątek romantyczny - tylko trzeba było się przemóc bo to że kosmici biegają nie odrazu oznacza że film jest denny - jest szybka ciekawa akcja, nawet nie do konca mozna przewidziec co sie za chwile stanie mi się ogromnie podobał 🤪 - wczoraj ogladnelam Kac Vegas - też świetna komedia 🙂
Zoltri bierz ten śpiworek najwyżej zostawisz w Polsce i sprzedasz z zyskiem na allegro(tylko nie odrywaj metek)a jak nie kupisz to na szybko w razie niepogody za 40zł Pudziankowi kupisz co najwyżej czapkę i szalik.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czytam Was, czytam i czytam 🙂 myślałam że nie przebrne przez 30 stron, jak za dawnych czasów ciązowych 🙂)

dziendobry dziewczynki!

dziś ładnje pogody ciąg dalszy 🙂 pewnie znów z Jankiem wysmaruje na dwór, narazie to sie pranie kreci a Jaś śpi w końcu 🙂już nie daje rady, jedynie na dworze jest troche spokojniejszy...
kolejna noc do bani, pobudki od północy co godzine 😞 a o szóstej pobudka gdyż odstawilismy passacika do przeróbki na gaz.
wczoraj tak sie pożarłam z meżem że nie mam ochoty sie do niego odzywac...z dnia na dzień żałuje coraz bardziej że wyszłam za takiego człowieka.. 😞 Przyszedł do domu o 18.30 i powiedziałam że jestem zmeczona wiec mogłby sie dzieckiem zająć a on do mnie że "przecież cały dzień leże i sie opierdzielam" to ja mu niech on posiedzi od rana do wieczora z Jasiem który ostatnio jest straszny maruda i dosłownie głowa pęka 😞..a on na to "sama tego chciałam" poprostu brak słów...
zastanawiam sie czy nie pojechać do ojca na troche, póki mam macierzyńskie bo chyba zwariuje...

a właśnie co tam u Zosi i Ani?? nic nie słychac, tez cały czas o nich myśle, mam nadzieje że wszystko sie jakoś ułoży..

Niebo Koty masz superaśne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniutka napisał:
czytam Was, czytam i czytam 🙂 myślałam że nie przebrne przez 30 stron, jak za dawnych czasów ciązowych 🙂)

dziendobry dziewczynki!

dziś ładnje pogody ciąg dalszy 🙂 pewnie znów z Jankiem wysmaruje na dwór, narazie to sie pranie kreci a Jaś śpi w końcu 🙂już nie daje rady, jedynie na dworze jest troche spokojniejszy...
kolejna noc do bani, pobudki od północy co godzine 😞 a o szóstej pobudka gdyż odstawilismy passacika do przeróbki na gaz.
wczoraj tak sie pożarłam z meżem że nie mam ochoty sie do niego odzywac...z dnia na dzień żałuje coraz bardziej że wyszłam za takiego człowieka.. 😞 Przyszedł do domu o 18.30 i powiedziałam że jestem zmeczona wiec mogłby sie dzieckiem zająć a on do mnie że "przecież cały dzień leże i sie opierdzielam" to ja mu niech on posiedzi od rana do wieczora z Jasiem który ostatnio jest straszny maruda i dosłownie głowa pęka 😞..a on na to "sama tego chciałam" poprostu brak słów...
zastanawiam sie czy nie pojechać do ojca na troche, póki mam macierzyńskie bo chyba zwariuje...

a właśnie co tam u Zosi i Ani?? nic nie słychac, tez cały czas o nich myśle, mam nadzieje że wszystko sie jakoś ułoży..

Niebo Koty masz superaśne 🙂


Rety Aniutka - skąd Ty wzięłaś tego swojego 😲 co za koleś. Jasne jedź z Jasiem do dziadka i zostaw mężusia żeby posiedział i przemyślał nad tym co mówi. A z drugiej strony to weź go troszkę pourabiaj... np w sobote w niedziele wolną powiedz : Słuchaj kochanie - ja dziś musze się wybrać np na zakupy to ty sobie poleż i poodpoczywać z Jasiem hihi możesz ubrać Jasia w ubranko którego nie lubi albo schować gdzieś smoczek hahaha będzie miał za swoje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka7 napisał:
NIEBO NA GOOGLACH TĄ BUDKĘ WYSZUKAŁAM 🙂

BHRKA JAKIE ZRANIOE OCZUCIA 🙂 PRZECIEŻ MIAŁ PRAWO CI SIĘ TEN FILM PODOBAĆ 🙂 A ZA OKLASKA DZIĘKUJĘ 😘 😘 JA WOLĘ RACZE BARDZIEJ REALISTYCZNE FILMY 🙂
ty spryciaro...i kupilas? bo ja sie zastanawiam czy kupic? mam spiworek i kocyk jak cos do oslony...

Aniutko kochanie a nie masz jak sie ewakuowac na kilka dni gdzies?? zeby zobaczyl jak mu zle bez Ciebie? to dziala!

moj wczoraj w pracy od 8 rano do 21ej i jeszcze malego o 4 rano usypial po butli a wstawal o 7ej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka7 napisał:
NIEBO NA GOOGLACH ZNALAZŁAM,ŻEBY CI POKAZAĆ 🙂A JA JĄ MIAŁAM W KOMPLECIE Z WÓZKIEM:P A TĄ MOSKITIERĘ DO SPACERÓWKI MASZ?BO WIDZĘ,ŻE ONI TO W KOMPLETACH SPRZEDAJĄ,A JA TEŻ MIAŁAM Z WÓZKIEM I PRZECIWDESZCZOWĄ TEŻ:P
no ja mialam to drugie siedzisko i kondon przeciwdeszczowy, nie mam moskitiery i tej osłony. wdocznie inny model - czytaj rocznik- i inne gadzety...moskitiere mam do gondoli. dokupilam jedynie kosz na zakupy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
własnie coraz bardziej sie nad tym zastanawiam, ale mam wrażenie że to mu nic nie da, bo w domu zawsze bedzie babcia która koło niego skacze 😞 a jak przeciez byłam tydzien u przyjaciólki we WRO to ani razu nie zapytał jak Jaś sie czuje...tak samo jakbym go zostawiła w jakąs niedziele, to moge sie załozyć że Janek wyląduje u babci a tatus bedzie odpoczywał po tygodniu 😞
echh..to zycie miało inaczej wyglądać 😞
i nie wiem co robic???? 🤨 🤢 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...