Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ale te dzieciaczki śliczne i teraz już widać jak rosną szybciutko 🙂
a to pierwsze zdjęcie Rozalki:

a włosków nie widać bo ją panie od razu ubrały w czapeczkę [img size=350]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/PICT0018.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie babki moje kochane 🙂

my dziś mielismy cieżką noc, poza czestym karmieniem o piątej pobudka do 7 szarżowanie 🙂ale po siodmej spalismy do 10.30 🙂 i teraz Jaś znów śpi..

dobrze że u Beti wszystko oki, bo z taką pogodą to masakra 😞 u nas dzisiaj ciąg dalszy deszczu..a ja jade na zakupy po południu, musze sobie buty kupic i takie tam pierdoły 🙂

a to Jaś zaraz po wyciągnieciu z brzuszka 🙂 [img size=480]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/Resize_of_DSC00484.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam
właśnie wstałam po najgorszej-koszmarnej nocy z moim dzieckiem
dostała wczoraj na noc 150ml mleka (odpowiednika Bebilonu)z 2 łyżeczkami kaszki z Bobovity ,i potem chciała jeszcze cyca,po czym zasnęła.My oglądalismy film,po tym jak wyłączyliśmy kompy,i zasypiali młoda strzeliła z łóżeczka takim pawiem ze az P obżygała jak nad nią stał i chciał ja wyciagnąć ,opawiowała cały pokój,kiedy juz chyba miała pusty żołądek dalej ja naciągało i zasypiała mi na rekach ,jak tylko ja kładłam to spowrotem to samo,i tak do 3 w nocy az w koncu położyłam ja u siebie na łóżku w pozycjii półsiedzącej podpartą poduszkami i zasnęła cała zapłakana.Dziś rano juz jest dobrze ,śmieje sie i gada ale myślałam ,ż w nocy sie udusi.
no i wychodzi że będę musiała ją karmić piersią do końca życia.

ide włączyc pranie z pawiami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale teraz mamy ładnie na forum hihi
biedna Olivka - Gosiu myślę że powinnyśmy naszym pannom zacząć dawać normalne jedzenie po 6tym miesiącu i zacząć od schaboszczaka - na pewno im posmakuje a nie kaszka na nanie:P ble 😉, a tak serio to może taka reakcja na nan - podobnie jak u Tymka - chociaz ja podawalam nan z piersia gdy Rozalka miala mniej niz 2 tygodnie i jej smakowal i nic takiego się nie działo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moze za szybko jak dla olivki ufff dobrze ze zdazyliscie byc przy pafffiu

na dzien sprobuj najpier dac powoli tak jak ja z piersi na butle przechodzilam powoli codziennie wiecej w butelce zaczyanalam od 30 a malyjadl butle godzine ...no a pozniej juz widzialyscie smiga na butli ja ta lala

Moj dzielny bohater nawet nie zpiszczal bo skskaly koloniego epielegniarki ja kluczami machalam...dzieki bogu nie musialm sluchac jak ryczy bo mi sie serce kraja wtedy...a najgorze ze nie wzielma mleka tylko sama wpde a kubki z mlekiem zostawilamw domu dobrze ze dziecku glod ie nie wlaczyl bo to szpital 20 min on mojej chatki
maly ootnmio butle zjadl o 5 tano i tak obie czeka na niego hmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BIEDNA OLIVCIA,MALEŃSTWO KOCHANE,KURCZĘ GOŚ A MOŻE ZA DUŻO ZJADŁA JAK NA PIERWSZY RAZ I DLATEGO TAK ŻOŁĄDEK ZAREAGOWAŁ 🤢 DOBRZE,ŻE BYLIŚCIE PRZY NIEJ,JEZU NAWET SOBIE NIE CHCĘ WYOBRAŹAĆ CO BY BYŁO JAKBY SPAŁA W INNYM POKOJU 😞

MOJA RANO TEŻ TAK TROSZKĘ JAKBY PUŚCIŁA PAWIKA I SIĘ PODDŁAWIŁA I SAMĄ TĄ KASZKĄ,ALE PRZEDWCZORAJ NIC JEJ NIE BYŁO TO NIE WIEM.I JAK JĄ RANO KARMIŁAM TO MI SIĘ TAK ZADŁAWIŁA,ŻE OCZYWIŚCIE SPANIKOWAŁAM,ALE POSTAWIŁAM JĄ DO PIONU,POKASZLAŁA I PRZESZŁO.

DZISIAJ JEJ KUPIŁAM KASZĘ BOBOVITY NA MLEKU MODYFIKOWANYM MLECZNO-RYŻOWĄ ITAK JAK WCZORAJ GOŚ GADAŁYŚMY TO CHYBA BĘDZIE TO SAMO CO TE GOTOWE CO KUPOWAŁYŚMY Z NIEBO Z NESTLE.SPRÓBUJEMY POTEM.

NIEBO JAKBY TYMKOWI NIE SŁUŻYŁO MLEKO TO WIESZ JA PODAJĘ NANA1.
MOJA OD URODZENIA JEDZIE NA NIM I NAM SŁUŻY 🙂

ANIUTKA JEST U NAS ŚNIEG,NIE ŻEBY NA SANKACH JEŹDZIĆ,ALE NA GÓRKACH LEŻY TROSZKĘ,JAK WYCHODZIŁAM TO SYPAŁO,ALE POTEM POPADAŁ DESZCZ I SIĘ TROSZKĘ ROZMYŁO I CIAPA JAK CHOLERA 😠

A MNIE WKURZYŁ ZNOWY TEN WÓZEK TA PIEPRZONA SPACERÓWKA,TA FOLIA DO NIEJ JAKAŚ POPIEPRZONA JEST NA CAŁOŚĆ ŻADNEGO WYCIĘCIA TO DZIECKO TAM SIĘ MOŻE UDUSIĆ TYLKO ZAMEK ODPIEŁAM KAWAŁEK TO MIAŁA PRZEPŁYW POWIETRZ.
JUŻ NA 200% NA WIOSNĘ KUPUJĘ NOWY,A JAK SIĘ WKURZĘ TO JESZCZE SZYBCIEJ,TYLKO,ŻE TEN SMART MA MAŁE KÓŁKA I BYM SIĘ W ZIMIE ZAKOPAŁA.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ten smart Anulka najlepiej po roczku bo to jak paraolka nie bedzie mial dobrego uztywinienia na kregoslup... na lato na pewno tez kupie to ie spotkamy z takimi samymi heheh

dzieczyny co do zlotu moze zaplanujemy o pol roku wczesniej zeby wiedziala jak obie urlop zabookowac bo ja musze byc co nie ...znow flaszeczke obalic hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WIEM WŁAŚNIE ZOLTRI,ALE TA SPACERÓWKA QUINNY MNIE WKURZA CORAZ BARDZIEJ 😠

NO MI TAM RACZEJ ZAWSZE BĘDZIE PASOWAĆ BO JA BEZROBOTNA:P NO CHYBA,ŻE SIĘ COŚ ZMIENI.

ZOLTRI FLASZECZKA MUSI BYĆ,WPADAJ W LISTOPADZIE NA FLASZECZKĘ JAKOŚ WAS PRZENOCUJEMY,MAM DWA ŁÓŻKA,MATERAC JUŻ TU U NAS TYLE LUDZI SPAŁO I DALIŚMY RADĘ:P :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...