Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Anulka7 napisał:
HEHE JESTEM:laugh: I MAM RENIFERKA:P 🤪 BOSKI JEST ZARAZ WKLEJĘ FOTKI:laugh: ALE SIĘ CIESZĘ,A SKARPETECZKI CUDO I BUCIKI I WOGÓLĘ JESTEM HAPPY Z ZAKUPÓW.

I WY GŁUPIE BABY MLEKO MOŻNA PODAĆ DO 40MINUT PO PRZYRZĄDZENIU,A NIE DO 2 GODZIN!!!!!!!!!!DZIECI POTRÓJECIE!!!

NIEBO ŚLICZNE TE PAPCIUSZKI,ALE POWIEM ŻE TROSZKĘ DROGIE 🤢 BO JA KUPIŁAM W SKLEPIE TAKIE CAŁE Z WELURKU PODKREŚLAM W SKLEPIE ZA 14,90 🙂 [img size=336]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/PA191053.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />


Anulka
moze to zalezy od mleka 🤢 na moim Aptamilu-czyt.Bebilon jest napisane spożyc do 2 godz, po przyrządzeniu!!!i nie głupie baby bo z palca sobie tego nie wyssałam i nie chciałam nikogo w bład wprowadzic ,a że z piersi mleko tez częsteo przechowuje to sie na ten temat inrormowałam i jest 6 godzin w lodówce,3 miesiące w zamrazalniku lodówki a 6 miesiecy w zamrażarce!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
GOŚ NIE NAPISAŁAM TEGO DOSADNIE,SORKI ☺️ JA TAK MAM CZASAMI,ŻE COŚ NAPISZĘ,ALE TAK NIE MYŚLĘ ☺️

NO I JA OGÓLNIE CZYTAŁAM O MLEKACH MODYFIKOWANYCH,ŻE DO 40 MINUT PO PRZYGOTOWANIU.

NIEBO ŚLICZNE PSZCZÓŁKI 🙂

JA JUŻ TEŻ OBSERWUJĘ STRÓJ MIKOŁAJA 🙂

ZOLTRI SPADÓWA TAKIE MI TU RZECZY POKAZUJESZ PIĘKNE DLA VANESSKI Z KOSMICZNYMI CENAMI 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NIEBO A TEGO MIKOŁAJA SUPER WYRWAŁAŚ I ZA GROSZĘ,A JA GAPA SZUKAŁAM I NIE WIDZIAŁAM:P :laugh: ALE CIESZĘ SIĘ,ŻE TYMUŚ MA ŚLICZNEGOFAJNIE BY ICH BYŁO WSZYSTKICH TAK USTROIĆ W MIKOŁAJKI I WSPÓLNĄ FOTKĘ 🙃

ZOLTRI A CO TEŻ MASZ TAKIE PAPUTKI?

KURDĘ A JA CZYTAŁAM ARTYKUŁ CAŁY NA TEMAT TEGO MLEKA 🤢 NO ALE DOBRA KONIEC SPORÓW BO ZNOWU SIĘ POKŁÓCIMY 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nikt sie nie bedzie kłócił przez mleko ,kazda zrobi po swojemu i tak jak jest napisane na jej rodzaju,ja osobiscie spróbowałam w smaku bo to w kartoniku jest pyszne i jak mi zostało to do kawki sobie dolewałam ale kiedys stało dłuzej i poprostu było bleeeeeeeeee,jak spróbowałam ,ja nie bede ryzykować dawac po 2 godzinach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bo kurka menda (wrrr)dzwonilam o rodzinne bo jeszcze nie dostalam a powinnam dostac zwrot jkos 400funciakow i mam czekac jeszcze moze do stycznia maja czas do 26 tyg wrrr ale wiecej kasiurki na raz wpadnie no i mowie ze nie dostane a on ups ze to co chialm kupic nie kupie itp a ja mowie ze do niego w laske nie pojde predzej do mamy wrrrrrrrrrr

i tkie tam bzdety o kase a ogolem o jego iPhone co sobie kupil wrrrrrrrrrrr

gos na wyspiarskich mlekach do dwoch dodzin bo my inni hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...