Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
znowu zaczynacie na temat tłuszczy i wagi.......nudy!
bo ja własnie konczę karpatke (na raty) robilam ją cały dzień bo spałam troszkę z niunią 🙂 lubie takie dni, no i tak karpatka na wieczór.............jutro to zwalczę na siłce.a wy nie narzekac tylko na dywanie skłony do brzucha na te tłuszcze!!!


sukieneczki fajne ale ja dla siebie tez bym nie kupiła na allegro ,bo wysoka jestem i musze przymierzyć co by mi tyłek nie wschodził spod spódnicy 😉 no i cycki tez musze dobrze umiejscowic bo ciężkie butelki sie zrobiły i wieeeeeelkie,szczerze-mam juz ich dosyć! 😠
a dobrze tez dopasowane koloerystycznie z tym fioletem ,ja mam bzika na tym punkcie więc kupuj tez ta dla małej!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniu
ja miałam jechac na sesje własnie w ta sobote rano co był zlot ale sie nie wyrobiłam ,specjalnie kasy bym nie zapłaciła jak ktos wam bedzie umiał zrobić ładne zdjęcia ,ale my dostalismy talon na zdjecie rodzinne po tym jak robiliśmy sesję slubną ,i w zamian za udostępnienie naszej sesjii w reklamie internetowej pana fotografa miał nam zrobic te zdjęcia.Ale u mnie to jeszcze nic straconego ,bo ten talon jest bezterminowy wiec zrobimy na Roczek,hihihi:P Zrób jak cie stac ,ajak nie to nie rób!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DZIĘKI GOŚ I DLA WAS DZIEWCZYNKI TEŻ POLECIAŁ BUKIECIK 😘 😘 😘 😘

NO CHYBA SOBIE ODPUSZCZĘ TE ZDJĘCIE BO PENIE MINIMUM Z 3 STÓWKI TO JUŻ WOLĘ MAŁEJ COŚ POKUPOWAĆ 🤢 TATO NAM NACYKA I JUŻ,JA JESTEM BEZNADZIEJNIE FOTOGRAFICZNA,JEDYNE ZDJĘCIA KTÓRE MI SIĘ PODOBAJĄ TO SĄ WŁAŚNIE ZE ŚLUBU,A TAK TO WYCHODZĘ JAK DU..:P :P :P NO ALE FOTOGRAFOWI MUSIELIŚMY SIĘ TEŻ SPODOBAĆ Z Ł,BO JUŻ DRUGI ROK WISIMY NA WYSTAWCE U FOTOGRAFA:P :P :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gos z checia bym ci odstapila ale nie ma mowy moj synek nowy pokoj bedize mial kubusiowy jeszcze kupie naklejki co kiedys iza pokazywala!!!

Bhrka sukienka fajna...ja nie potrafie bez przymierzenia jestem odstajaca dupa i musze wszytsko mierzyc!!!


U mnie n achrzcinach bede miala osoby od fotografowania mzna powiedziec ze pare tysiakow zaoszczedze za sesje hehehe zart!!!

mam ludzi kochanych fotografow tylko ze glowny fotograf jest chrzestna heheheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂 no i kupiłam - ale Grześ wprowadził obostrzenie że jeszcze moge w tym miesiącu kupic sobie płaszczyk i ewentualnie mu coś na urodziny(30te- rety nie mam pojęcia co kupić) i koniec wydatków a szczególny zakaz przeglądania allegro hihi
no ja po raz pierwszy chyba kupuje jakąś rzecz tak bez przymierzana z internetu z ciuchów- ale ogólnie ja tłuściutka jestem ale w miare miarowa tz zwykle to piersi mi sie nigdzie nie miesciły ale teraz to brzuchol dogonił resztę :/ na ćwiczenia też leniwa jestem - ale dam z siebie dużo żeby sie zmieścić - a jak będę miała tą sukienkę to wam napiszę jaka jest naprawde
zmykam kąpać bączka
spokojnych nocek baulce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniu
ja zachodze czesto do tego sklepu bo sa w bielsku 2,ale powiem ci ze na wyprzedażach warto jeszcze cos kupic,ale normalnie to ceny są kosmos!No i jak Olivka dostała na chrzciny kaskę to chciałam jej tam kupis kurteczke na zime ,kosztowały 169zł ,ale takie kosmiczne ze mama mi odradziła bo wyglądała w niej jak Sigma i PI,i do wózka by si ę nie zmiesciła ,wszystko ładnie tam wyglad ale na wieszakach ,no i są cudowne rzeczy świąteszne na Święta ,jakieś czerone sweterki z babelkami ,,futerkami haftowane -cudeńka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A JA DZISIAJ O SUCHYM PYSKU HEHE 🙃

ZOLTRI CZYŚ TY ZWARIOWAŁA????MŁODA I NA TAKIE KATUSZE SIĘ PCHASZ 🤪 TRZEBA POLUBIĆ SWÓJ BRZUSZEK I ROZMIAR 42:P :P :P :laugh: :laugh:

MYKAM SIĘ KŁAŚĆ CHOCIAŻ OBALILIŚMY Z Ł PO 20 PO KAWCE WIĘC CIĘŻKO BĘDZIE ZE SPANIEM 🙃 I JA SIĘ CHYBA STARZEJĘ,BO CO WYPIJĘ KAWE DRUGĄ TO PIKAWA MNIE NAPIERDZIELA 😞I KŁUJE W KLACIE,ZAWAŁ MUROWANY NIEDŁUGO 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anulka ja zartowalam nie stac mnie na taki wypad heheh

predzej bym biust powikszyla bo po karminiu nie ten sam 😞 😞:

a to mojego synusia buty na zime heh

http://cgi.ebay.co.uk/Baby-boys-timberland-infant-crib-boots-BNIB-size-2_W0QQitemZ320436247031QQcmdZViewItemQQptZBaby_Clothing?hash=item4a9b7d19f7

w planie do kupienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cos da ksiezniczek#

http://cgi.ebay.com.sg/DOLCE-GABBANA-D-G-Baby-Pram-Shoes-sz20-13cm-Bib-set_W0QQitemZ370274086513QQcmdZViewItemQQptZUK_Baby_BabyShoes_BabyShoes_GL?hash=item56360e2e71


http://cgi.ebay.com.sg/LELLI-KELLY-Sequins-Beads-Velcro-Pump-Shoes-UK11-30-NWT_W0QQitemZ370270334773QQcmdZViewItemQQptZUK_Clothing_GirlsShoes_GirlsShoes_GL?hash=item5635d4ef35
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka Lasencje!
u nas Grześ już poszedł pracować, my z Młodą zostałyśmy - właśnie się budzi Młoda. Za oknem mgła paskudna i mam dziwne wrażenie że wcale też nie jest ciepło.
Zostri superowy ten komplecik w zeberkę ale musiało by mnie równo pogiąć żeby wydać tyle kasy na butki i śliniaczek 🙂
a wcale pewna nie jestem czy moje piersi zostaną wyssane moja mama piątkę dzieci wykarmiła swoimi i co jak co można powiedzieć o jej piersiach ale na wyssane to one nie wyglądają
Anulka - wcześniej pytałaś ile ważę - nie wiem ile ważę nie mam wagi - jak będę u moich rodziców to Ci napiszę(nie mam wagi bo raczej nie odczuwam jakiejś przyjemności gdy na nią wchodzę - wręcz przeciwnie zwykle jakis nastrój smutku przygnębienia rozpaczy :laugh: :laugh 🙂. A "najzabawniej" jest jak jedziemy do Grzesia rodziców i przed obiadem któreś z nich przynosi wagę i mówi wskakujcie zobaczymy jak się rzeczy mają i Grześ wykonuje polecenie z radością - bo zawsze wierzy że coś zrzucił(nawet gdy później się okazuje że przytył 4 kg!) a ja jakoś tak nie bardzo lubie komisyjne ważenie...
ale się rozpisałam hohoho
miłego dnia wszystkim życzymy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry
my nockka normal 3 pobudki ,juz mam dosyć ,ona nawet jako noworodek sie nie budziła tyle razy ,no fakt:ssie cyca z zamknietymi oczkami i od razu ja odkładam do kołyski i spi wiec to trwa 10-15 min,ale i tak juz mam dosyć !Kończe z tym karmieniem napewno jak w polsce bede .

Ide zaraz do banku ,bo sie ostatnio przeliczyłam z zakupami i teraz musze 50 e wpłacic bo mi za mieszkanie jutro pobieraja z konta a tam zonk-brakuje kaski ,niezły jestem kalkulator,no ale poszalelismy to więc:krzesełko ,pierdoły dla małej;futerko ,P jeszcze sobie odżywke za 5 dyszek fundnął wiec sie nazbiera,a drugeigo konta nie ruszamy wiec ide z odłozonych do PL wpłacic ,cóż mniej bede miała. 😞

Potem jade do siostry wiec wpadne wieczorkiem
Miłego dnia kochaniutkie 😘 😘 😘
kwiatuszek dla Aurelki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...