Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
No kochane fotki pierwsza klasa :laugh:
Nawt dzieciaczków dobrze nie widać paskudy jedne.
kochane mój tłuszczyk jest taki fuj że nawet na zdjęcie mie moge patrzec.
Zoś no co ty 😞
Moja zeza dzisiaj pare razy zrobiła do noska -siet czy to normalne czy powinnam iśc do okkulisty.
Jutro wrzuce fotke z kolcyckami bo baterie padły i sie ładują.

Goś a ty pamietasz o obiecanych bucikach -bo ja nic nie kupiłam 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej laski! szczegolnie te z tych super fot 😉 to mialyscie fajowy dzien!

Aniu Jasiu juz jak Pudzianek duzy! swietnie! i jaki kozak- moj to wył 🤨
znow sie zmieniaja plany i pozniej wyjedziemy, juz raczej nie w poniedzialek... jak bede znac dokladny termin to zadzwonie.

Zosiu kuzwa dawaj do Gdanska! w ten weekend !
a kota simona to ja znam, jest przeuroczy 🙂 i te jego miauuuuuu 🙂 aa i witaj w klubie otłuszczonych brzuchow-ja mam jeszcze plecy otłuszczone, fujjjjjjjjjjjj!

ja dzis mialam fatalny dzien, myslalam,ze tymka udusze, ciagle wył i nie z bolu czy mokro czy jesc- poprostu nie moglam go odłozyc! i to juz jest nie pierwszy dzien gdy non stop wyje! jak jedziemy autem to ma odlot a w domu jest nie do wytrzymania!

zoltri brawo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!dzielna babka jestes! a ethan juz nie wspomne jaki bohater!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
RAdzia i Goha laski z Was jak się patrzy, szkoda tylko ze na zdjeciach nic nie widać. Oceniłybyśmy laske z wielkimi cycami!!!

Anulka7 napisał:
ode mnie poleciał dla wiedźmy z wielkimi cycami:laugh: :laugh:

spadówka zołzo 😠 wiesz jakie moje cielsko jest seksowne:P :P dobrze,że i zoltri taka jak ja tłusta hehe to nie będę miała kompleksów:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: bo waży tyle co ja!!!


SPokojnie ja też dołączam do klubu tłustych 🙂 musze szafe wymienić bo w nic się nie mieszcze po Kubusiu 🤢

Niebuś nie chce Cię straszyć ale tak zaczynała sie u Kubusia kolka. A weź go jak wyje ponoś na ręce na brzuszku, połóż go brzuszkiem na swojej dłoni i ponoś chwile, jak to go uspokoi to kolka murowana.

A my okąpani i ululani. Szlak mnie chce trafić bo ta alergia skórna znów powróciła i to z wielkim hukiem, mały znów ma całą głowke w ropieniach. Dwa dni spokoju i na nowo. Kupa znów zaczyna zastoje mieć. Zbyt długo cieszyłam sie spokojem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A WIECIE JAKĄ DZISIAJ DOSTALIŚMY NIESPODZIANKĘ PSZYSZŁA PACZKA KURIEREM OD MĘŻA Z FIRMY,A TAM PACZKA PAMPERSÓW 3-JEK I LIST PIĘKNIE OPRAWIONY Z GARTULACJAMI Z OKAZJI NARODZIN CÓRECZKI,PIĘKNIE WYPISANY,BYLIŚMY W SZOKU.BARDZO MIŁO Z ICH STRONY 🙂A ŁUKASZ MI PRZYNIÓSŁ W PIĄTEK 2 PAKI 3-JEK I DZISIAJ SPRÓBOWAŁAM MAŁEJ ZAŁOŻYĆ TO MIAŁA GO POD CYCKI:laugh: :laugh: TAKŻE MY JESZCZE BĘDZIEMY DALEJ JECHALI NA 2-JKACH,MAM JESZCZE PACZKĘ 80SZT TAKŻE MYŚLĘ,ŻE AKURAT ZANIM JE ZUŻYJĘ TO POTEM BĘDĄ 3-JKI DOBRE 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Super miło ze strony firmy męża. Rzadko trafić na dobrego szefa. W mojej to tylko dyrektor sie zapytał kiedy wracam i czy mam zamiar wrócić. ZNieczulica.
My juz jedziemy długo na trójeczkach, mój Kubuś to kawał chłopa. Wszystkie ciuszki 62 musiałam już popakować 🙂

A ja siedze i szperam na allegro za zmianą ciuchów z szfeczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Reni przestan mnie straszyc!!! on od poczatku na rekach noszony u tatusia wiec przewiduje,ze to taki efekt, bo brzuszek ma miekki, zawsze sprawdzam. no kurde nie chce kolek! ale od czego sa? staram sie jesc ciagle to samo i uwazac na potrawy...a moze byc od dokarmiania sztucznym? boshe tylko nie kolki!!!
poczytalam o kolkach:
http://resmedica.pl/archiwum/zdart60111.html

kurcze on zawsze je lapczywie i non stop ma czkawki, nosimy go pionowo ....

kurde, a w nocy sa kolki? bo tymek tak w dzien miewa ale w nocy po jedzeniu spokojnie zasypia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Reni a ja wlasnie buszuje po allegro w 62rozmiar ale tez 68. a trojki to teraz chce kupic,bo mam ostatnia pake dwojek. moj skarb jest mniejszy od Twojego ☺️ jak na chlopca to chyba najmniejszy z wiedzmowych chlopcow,cos mi sie tak wydaje ☺️ małe jest piekne.

Anka ale masz fajnie z pieluchami!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Już CI pisze zgodnie z ulotką z infacolu, syropku na kolki, co prawda na kubusia nie działa:
"nadmierne połykanie powietrza w czasie ssania butelki lub piersi
* niedojrzałosć fizjologiczna przewodu pokarmowego objawiająca się niewydolnością enzymów trawiacych dwucukry
* łapczywe ssanie, zwłaszcza jeżeli dziecku nie odbije się po posiłku połknięte powietrze
* niewłaściwa dieta matki:
- pokarmy wzdymające np groch kapusta
- ostre przyprawy
- napoje gazowane
- produktyuczulające np krowie mleko i jego przetwory
- jaja, owoce cytrusowe
- słodycze, np czekolada
* kontakt ze zbyt dużą iloscią bodźców z otoczenia (częste wizyty gości, hałas)
* brak stalych pór kapieli, wypoczynku"

A moze poprostu miał zły dzień, każdemu się przecież zdarza. Kubuś w nocy na szczęście kolek nie miał, ale przez dzień dawał TOTAL CZADU.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NO JA TEŻ SIĘ CIESZĘ Z TYCH PIELUCH ZAWSZE TO TROCHĘ KASE W KIESZENI,NO MOGĘ JĄ NA MLEKO WYMIENIĆ 🙂

JA BYŁAM W SZOKU Z POWODU TEJ PACZKI I TEN LIST Z OFICJALNYM PODPISEM PREZESA CAŁEJ FIRMY 🙃 CZŁOWIEK CZUJĘ SIĘ MIŁO W TAKICH SYTUACJACH 🙂

NIEBO TO RACZEJ NIE KOLKI BO KOLKI TEŻ W NOCY MOGĄ WYSTĘPOWAĆ,MOŻE MIEWA GORSZE DNI TE ZMIANY POGODY ITP,DZIECI TO ODCZUWAJĄ,PRZY KOLKACH JEST RYK NIE DO WYTRZYMANIA,A NIE MARUDZENIE,NAPEWNO BYŚ ZAUWAŻYŁA.

NO I KOCHANA POWIEM CI,ŻE MI TEŻ SIĘ ZDARZA KRZYKNĄĆ I SOBIE MYŚLĘ WTEDY ALE ZE MNIE FRANCA,NIE POWINNAM MIEĆ DZIECI,CHYBA NIE DOROSŁAM ITP,ALE JAK MAŁA SIĘ DRZE CAŁY CZAS I NIE WYTRZYMUJĘ TO SIĘ WYDRĘ CZASEM CZEGO CHCESZ ITP,ALE MYŚLĘ,ŻE TO DLATEGO,ŻE JESTEŚMY NAOKRĄGŁO Z DZIEĆMI I MAMY CZASAMI DOŚĆ TEGO WSZYSTKIEGO,DOM,ZAKUPY,GOTOWANIE,SPACERKI,KARMIENIE ITP ITD I NIE WYTYRZYMUJEMY 😞TO JEST SMUTNE ALE PRAWDZIWE I MYŚLĘ,ŻE WIĘKSZOŚĆ MAM MA TAKĄ SŁABOŚĆ.JA NIGDY NIE BIŁAM JESSI I NIE MAM ZAMIARU NIGDY SWOICH DZIECI BIĆ,ALE CO JEJ CZASEM POWIEDZIAŁAM TO AŻ MI GŁUPIO ☺️ I TAK JAK KIEDYŚ WPOMNIAŁAM POCIESZAM SIĘ,ŻE BYŁA MAŁA I NIE PAMIĘTA.BO TERAZ TO JAK ZACZYNA PYSKOWAĆ I NIE WYTRZYMAM I POWIEM JEJ NP ZAMKNIJ SIĘ JUŻ TO ZARAZ POWTÓRZY WSZYSTKIM WIĘC SIĘ KONTROLUJĘ.

DUŻO Z WAS MOŻE SKRYTYKOWAĆ MOJĄ WYPOWIEDŹ NIE MÓWIĘ TYLKO O WIEDŹMACH ALE O INNYCH CZYTAJĄCYCH NASZE FORUM,ALE POGADAJMY ZA PARE LAT JAK JUŻ BĘDZIECIE MIAŁY WIĘKSZE DOŚWIADCZENIE TO SAME ZOBACZYCIE,ŻE NIE DA SIĘ DZIECKA WYCHOWAĆ BEZ KRZYKNIĘCIA CZY POWIEDZENIA SŁÓW KTÓRYCH BĘDZIECIE ŻAŁOWAŁY.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jestem...mały zasnał o 22ej i spal do 7 rano, spal z nami w lozku. tak wczoraj sie wymeczyl ,ze spał jak zabity.
Reni on wył ale ja juz powoli przestaje reagowac, bo jak masz caly czas z czyms do czynienia to juz nie zwracasz tak uwagi. i on tego nie ma codziennie tylko raz na jakis czas, szczegolnie gdy jestesmy w domu i nie jedziemy nigdzie.
kupki robi, baczki puszcza, pilnuje aby po kazdym jedzeniu odbil dobrze, nawetodbijam go podczas karmienia. nie je sztucznego wiele, jedna butla 120ml na dzien a tak tylko cyce, w sumie to ja juz nie jem prawie nic. odstawilam jogurty i z nabialu to mleko do kawy, czasem jajka, ser zolty i twarog ale to tez nie codziennie. aaa i jak odstawilam jogurty( a jadlam jak szalona) to przeszła mu kaszka z buzi i ma znow gladka cere. mysle,ze to po jogurtach,bo one nie sa zdrowe( ogladalam program jak sie je wytwarza- masakra, sama chemia) i mysle,ze od tego to bylo. jadlam jeszcze winogrona i arbuzy ale chyba od tych owocow nie mial- je tez odstawilam, choc wczoraj podjadlam arbuza.

pogoda sie zmienila, dzis nie ma slonca i jest chlodniej.moze to go meczylo. boshe ja juz nie wiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niebus, jestes wspaniała mama- caaałus dla ciebie 😘
Ja tez czasami nie mam cierpliwości ☺️ A wczoraj wieczorem siedziałam i ryczałam,że kuźwa dlaczego my z ta raczka i czemu nie moze byc poprawy...Dziś nowy dzien i mam nadzieje,że bedzie lepiej.Nie daje rady ćwiczyc z Mała jak tak placze ale co mam zrobić?! 😞
Anulka, jestes swietną mama i kazdemu puszczaja newry...Buziaczek.
Co do waga i długości.Nie wiem ile moja teraz wazy ale jest baaardzo długa i ciuchy 62 robia sie za małe, szczególnie śpioszki i pajacyki, bo nóg nie prostuje w nich Mała.Jest bardzo wyrośnietą-az boje sie o Jej kości...
Miłego dnia kobitki.Ja zmykam z Kamilka do mamy, bo potem jade do pacjentki 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sabincia 28 napisał:
No kochane fotki pierwsza klasa :laugh:
Nawt dzieciaczków dobrze nie widać paskudy jedne.
kochane mój tłuszczyk jest taki fuj że nawet na zdjęcie mie moge patrzec.
Zoś no co ty 😞
Moja zeza dzisiaj pare razy zrobiła do noska -siet czy to normalne czy powinnam iśc do okkulisty.
Jutro wrzuce fotke z kolcyckami bo baterie padły i sie ładują.

Goś a ty pamietasz o obiecanych bucikach -bo ja nic nie kupiłam 🤪

oczywiscie,ze pamietam ,juz miałam pytac czy nie zmieniłas zdania 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WITAJCIE, KOCHANE 🙂

NARESZCIE CHLODNIEJSZY DZIS DZIEN, BO TE UPALY JUZ MNIE WYKANCZALY 🤨 MNIE I MALEGO.

NIEBO, CO ZA BZDURY PISZESZ! KAZDY MA CHWILE SLABOSCI A TY JESTES CUDOWNA MATKA!!! I NAWET NIE MYSL W TEN SPOSOB ZE SIE NIE NADAJESZ, BO SPEDZASZ Z TYMKIEM CALE DNIE, DAJESZ MU CALA SIEBIE I CZASAMI MASZ POPROSTU DOSC, TO ZROZUMIALE.
ANULA, JA WAS NIE KRYTYKUJE, ANULA, MAM TAK SAMO- ZDARZA MI SIE NAWRZESZCZEC A POTEM ZALUJE ALE TO NIE ZNACZY ZE NIE KOCHAMY SWOICH DZIECI!! BO KOCHAMY I TO BAAAARDZO!

DOSTALAM @. JAK ZWYKLE LEJE SIE JAK Z KRANU, ALE WCZORAJ WZIELAM PIERWSZA MINI PIGULKE I MAM NADZIEJE ZE BEDZIE MNIEJ OBFITA.

KUPILAM JEDNAK TA HUSTAWKE, W SUMIE NIE MOJE PIENIADZE NA NIA POSZLY :laugh: http://www.allegro.pl/item710087352_hustawka_lezaczek_fisher_price_nowy_model_vip.html I MAM TYLKO NADZIEJE,ZE A CERATA ZA TA CENE BEDZIE JAKIEJS DOBREJ JAKOSCI, BO TO TEN SAM MATERIAL CO W 'DZIWKACH'ZOLTRI, A ONA SIE RACZEJ NIE SKARZYLA..

ZOSIU, GLOWA DO GORY! WIERZE W WAS!!
NIE WIEM CZY MY NIE POJEDZIEMY NA REHABILITACJE NA 3 TYG. DO SZPITALA DO BARTOSZYC 🤨 BARDZO TEGO NIE CHCE ;((((((((((( MAM NADZIEJE, ZE JESZCZE TROCHE I BEDA JAKIES EFEKTY TYCH CWICZEN.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
laski
każdy ma lepsze i gorasz dni,wiec Niebo nie panikuj ,bo kopniaka zasadzę ci w dupcie tą obtłuszczoną 😠 dzieci tez ,raz są grzeczne jak aniołki a raz marudzą i nie zasna w dzien ani na 5 minut 😎 odpocznij sobie ,zrób cos tylko dla siebie to znów spojrzysz na Tymusia jak na największy skarb świata i bedzie dobrze 🙂
kwiatuszek dla was 😘

Radziu
szlag trafił nasze plany na dziś 😞 leje!!!!!
rób te ogórki ,zobaczymy ,moze jutro bedzie lepsza pogoda,ale na popołudniowy spacerek np.po cenrum handlowym jutro mozemy iść:P gdybys sie ewentualnie nudziła:P

Zosiu
robie się nudna ale wierzę ,ze u was też bedzie dobrze ,musi być i Kamilka bedzie zdrowa 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ MAMUŚKI 🙂

NIEBO NIE JESTEŚ SAMA,CIERPLIWOŚĆ TO MOJA STRASZNIE SŁABA STRONA 😞DOBRZE,ŻE U MNIE DUŻA RÓŻNICA WIEKU BO PRZY DWÓJCE MALUCHÓW TO BYM CHYBA W WARIATKOWIE WYLĄDOWAŁA 🤢

GOSIA TRZYMAM ZA WAS KCIUKI DZIEWCZYNKI,BĘDZIE DOBRZE!!!CHWILKA I PO KRZYKU 😘

ANULA TEN SPRZEDAJĄCY TO GAMOŃ TO NA BANK NIE JEST CERATA 😉 PRZECIEŻ JAK NOWORODKA NA CERATĘ KŁAŚĆ,TO TAKI MATERIAŁ PEWNIE JAK W MOIM LEŻACZKU MILUTKI,NIE WIDZIAŁAM ŻADNYCH TAKICH GADŻETÓW Z CERATĄ 😉

ZOSIA BO KAMILKA TO DUŻA BABKA PO MAMUSI ROŚNIE,NAPEWNO WYSZYSTKO Z JEJ KOŚCIAMI OK 🙂

MOJA TEŻ JUŻ NOSI UBRANKA NA 62CM I WIĘKSZE,SZKODA TYCH MALUTKICH 🙃 ALE DOBRZE,ŻE WIĘKSZOŚĆ KUPOWAŁAM WIĘKSZYCH TO DŁUŻEJ POSŁUŻĄ 🙂

MIŁEGO DNIA 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no wlasnie Aniu, to nie jest cerata, kochana ja ogladalam na zywo hustawki i nigdzie ceraty nie widzialam (nawet te innych firm nie maja ceraty) poza tym za ta cene to powinni zlotem wyszyc imie Kropka! a tak przy okazji jest swietna ! tez taka chce 🤨 tylko odpuscilam teraz zakup,bo jednak wyjezdzamy a wyjazd bedzie kosztowal.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...