Skocz do zawartości

Nie chce mleka i już! | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Słuchajcie,mój problem polega na tym,że moja córka,która 1.5 roku teraz odłuczyłam ją od piersi nie chce pić mleka modifa. Nie chce kaszki,nie chce Bebilonu,Bebiko i innych,które są na rynku. Co ja mam zrobić z nią? Przecież mleko ma najwięcej witamin.? Pomurzcie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dodam że ze sklepu też niechce tego mleka już prubowałam jej gotowac z kaszką maną z kaszką owocową nawet jej cherbatke z mlekiem robiłam i nieweznie do ust , a tak wszystko je i apetyt ma ehh szkoda nawet jak odciągne od piersi to już tego niewypije
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak jak Mini23 napisała spróbuj kakao jest bardzo odżywcze a dzieci nieraz nie lubiące mleka kakao wciągają ,,nosem,, 😁 Może też mleko z czekoladową kaszką zmieni na tyle jego smak, że wypije butle albo zje papkę 🙂 A jeśli już tak na prawdę nic nie zadziała po prostu idź do lekarza i niech lekarz przepisze witaminy zastępcze w syropie albo jakiś smacznych tabletkach, które mają te same witaminy co mleczko teraz jest tego na rynku. Nie możesz też zmuszać na siłę bo wstręt do mleka może zostać na całe życia a tak to może za rok, dwa się odwidzi i będzie pić mleczko bez problemu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mnie też nieco martwił fakt, że syn nie chce pić mleka. Jedyne co tolerował to danonki i tym się ratowałam. Teraz wciąga kakao, a na danonki i jogurty nie chce patrzeć. Myslę i mam nadzieję ,że i Twoja córcia się zmieni pod tym względem 🙂 Teraz robię synkowi fajny twarożek:
3 łyżki twarogu mieszam z jablkami obranymi ze skórki, startymi na grubych oczkach i podpróżonymi lekko do tego szczypta cynamonu i 1 łyżka zarodków pszennych. Polecam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...