Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

a co ja mam powiedzieć jak żeby wyjść do sypialni muszę wchodzić po schodach i tak cały dzień w kółko. staram się organizować tak pracę w domu abym jak najmniej musiała po nich chodzić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
olmat przepis jest uniwersalny raz robie z niego paszteciki raz rogaliki z owocami

1kg mąKI
o,5 kg margaryny -moze byc taka z kubecZKa miękka do smarowania
1kos. drożdzy
2 jaja
pół łyżeczki soli ( jak do rogalikow cukru i soli troche )

wszystko razem wygniatasz -wyrabiasz ciasto , nie musisz nawet czekać do wyrośnięcia ono samo pod rękoma rośnie 🙂 dzielę sobie na 4 równe czesci i wałkuje placki prostokątne średniej grubości , na to nadzienie wg. uznania zwijam jak roladę i piekę w postaci jak bulka paryska -taki kształt lub kroje od razu ma male kawałki i tez dobrze .
jak robie rogaliki to male kwadraciki na to marmolada lub owoce i dwa rożki sklejam , czasem smaruje rozbełtanym jajem i mocze w cukrze nawet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kinia za całość ok 250 tys przy założeniu że są media i połowa faktycznie jest budowlana, mniemam że jest też plan zagospodarowania na podstawie którego określacie działkę jako budowlaną. Założyłam również że kształt to prostokąt, niestety ważna jest szerokość tej działki bo jeśli jest wąska wartość ( szanse na sprzedaż) maleją diametralnie.
Olu fajny przepis a jak robisz farsz do pasztecików??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
farsz -to zależy co kto lubi , na wigilię tylko kapustka kiszona + pieczarki podsmażone -wszystko razem na patelni podsmażam + troszkę jarzynki do smaku -uważac aby nadzienie nie bylo mokre bo ciasto sie zepsuje, zmoczy za bardzo,
dzisiaj robilam pół/pół kapusta i mięsko mielone po 1kg podsmażyłam najpierw mięsko podzieliłam na male kawaleczki widelcem w czasie smażenia i dodałam kapustę i tez jarzynki podgotować razem trochę , ostudzone w ciasto i piec ( ile czasu to zależny ok piekarnika) ja mam elektryczny na ok 200st. 20-30 min az sie zrumienia lekko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez sie bardzo szybko mecze...pod malutka gorke mam do domu ale jak juz wejde pod nia to staje i dysze ehehehe
macie jeszcze jakies inne dolegliwosci ...mnie jeszcze atakuja skurcze lydek...czasem 3 razy w ciagu nocy ze az z bolu sie zwijam, ale mąż mnie ratuje i masuje mi lydki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monixa85 napisał:
hej mamuski jak tam wasze placki odczuwacie bol jak dluzej stoicie albo np. przy myciu naczyn???
ola73 widze ze ciebie bola plecy i nogi...mnie tez to doskwiera i nie wiem co robic, nie chce caly czas lezec...


Dziewczyny jesli chodzi o bol plecow to serdecznie polecam pasy ciazowe, ale nie te ozdobne tylko takie ortopedyczne. Bardzo pomagaja. Ja na razie nie mam wielkiego brzucha wiec kupilam troszeczke inny niz przy zaawansowanej ciazy. Wyglada to tak: http://www.edziecko.pl/ciaza_i_porod/5,79854,6820262,Seksowna_i_wygodna_bielizna_dla_kobiet_w_ciazy_i_karmiacych.html?i=10

a te w pozniejszym etapie wygladaja tak:
http://moda.allegro.pl/item796673071_pas_ciazowy_ortopedyczny_belly_up_m.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...