Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hehe Ola wiesz ze to tez przeszlo mi przez mysl? Tylko zeby moc kupic taki prezent, musialabym sobie chyba najpierw meza zmienic 🙂

Ola masz sliczne wloski! 🙂
Swietna focia. Kasenn - ja chyba kupie Brown'a. Czytalam sporo pozytywnych opnii. TERMOMETR DOUSZNY BRAUN TERMOSCAN IRT 4520 FV GW24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was Marcóweczki po weekendzie 🙂
Miałam trochę do nadrobienia ale jakoś sobie poradziłam:P
Cieszę się że podoba Wam się imię, Mąż oczywiście ostatecznie podjął decyzję i jest teraz z tego taki dumny:P

Co do prezentu dla Męża to ja mam co roku straszny problem bo jego hobby to majsterkowanie, naprawianie wszystkiego i takie tam więc co ja mogę mu kupić. Zawsze stawiam na jakiś ciuszek, podkoszulek, koszula czy coś w tym stylu ale tyle już tego ma że szok!!

Widzę że niektóre z Was to prawie całą wyprawkę mają a ja dopiero co zaczęłam kupować po troszeczkę dla Nikosia, z resztą wiem że moja Babcia ma pełno rzeczy dla Prawnuka więc nie mam się co martwić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasen ja zamowilam taki http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=825796878

kinia jak mąz lubi majsterkować to moze lepiej coś najpierw popsuj a potem on będzie mial przyjemność w naprawianiu :laugh:

kasenn śliczna ta pościel duzy zestaw 🙂 a jaki kolor wybralas

kamis jestes szczupla to c szybko pępek wyszedł moj też jest płytszy niż zwykle ale ja mam duzo tłuszczyku wiec idzie to powoli :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola świetny pomysł z tym psuciem 🙂 W sumie to już mam coś popsutego... auto 😠 Ale Mąż stwierdził że nie damy "mu" (chodzi tu o moje auto:P) już żadnej szansy no i jak dobrze pójdzie to kupi mi nowe. Oczywiście nic specjalnego ale zawsze to jakiś nowy nabytek:P

Monixa moje samopoczucie suuuuper, bo ostatnio to miałam jakiegoś doła. Na szczęście poszedł w siną dal 😁 Ciągle tylko oglądam ciuszki dla Nikosia:P Jakie one słodkie 🙂 No a brzuszek hmm.. coś tam rośnie:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj brzuszki rosną i apetyt na jedzonko tez .samopoczucie dobre .

kinia to psuj :laugh: , a dla Nikosia nie żałuj kupuj , wiem że to wszytko takie słodkie i trudno się oprzeć 🙂

dobra uciekam robić te paszteciki bo już mam wszytko przygotowane a w kuchni wygląda jak po wojnie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny
Znów popisałyście 🙂
Na początek pochwalę się że oficjalnie jestem już na wolnym hihihi.
Co do butelek ja podobnie jak Ola kupiłam jedną tommee tippee 150 ml na razie nie kupuję więcej.
Co do dalszej wyprawki chyba wszystko mam, ubranek całe mnóstwo, jeszzce teściowa jedzie za 2 tygodnie do stanów, tam mi zakupi kolejne tysiące, no i oczywiście moją wymarzoną kołyskę kolcraf samobujającą.
Wózek ma być dzisiaj firmy zagma pisałąm ostatnio, meble jak kiedyś wysyałalam zdjęcie też już mamy. Do tego monitor oddechu niania elektroniczna , sterylizator oraz podgzrewacz. Zostanie mi tylko do kupienie kosmetyki pampersy oraz z 10 pieluszek tetrowych.
Termometr widzę że Ola kupiła taki jak ja, u nas się już sprawdza 🙂
Prezenty... no cóż ciężki temat zwłaszcza dla mnien mój mąż dziś ma imieniny za dwa tygodnie urodziny a potem mikołajkowo chjoikowy prezent więc na arz dużo tego.
Na urodziny upatrzyłam mu skórzane eleganckie rękawiczki a pod choinkę zestaw do kominka, takie łopatka, zmiotka i je=akieś tam rzeczy tak ładnie zrobione niby w mosiądzu, myślę że bardzo go ucieszy.
Olu chciałam powiedzieć że bardzo łądnie wyglądasz, widzę że zmieniłaś też zdjęcie główne 🙂 super :0
Kinia jak chcesz to możemy Ci to wystawić w naszym biurze nieruchomości, od działek jest co prawda mój mąż ale myślę że nie będzie problemu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
uf ... skończyłam , paszteciki sie pieką ciekawe czy dotrzymają do świat 🙂 , część zamrożę jak tylko wystygną aby nie kusiły.z chęcią bym się z wami podzieliła tyle zrobiłam 🙂

plecy mnie teraz strasznie bolą od tego stania w kuchni i wałkowania ciasta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
soczek też bym wypiła ale nie mam jak zrobić nie mam sokowirówki 😞 ciagle dzisiaj jestem na nogach zaraz sie kładę bo juz dawno nie lezałam i malej nie czułam bo bez przerwy ja kołyszę to ona śpi 🙂

anula ja macice podobno mam juz wysoko i dlatego miewam duszności i trudno mi sie oddycha jak duzo chodzę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola musisz ponudzić Męża żeby Ci sprawił sokowirówkę, świetna rzecz a soczki pychota 🙂 Mi Mąż sprezentował choć powiedział że to nie dla mnie:laugh: tylko dla Nikosia, żeby zdrowo rósł. Ale wiecie co zaczynam się martwić że mój Nikoś będzie dużym bobaskiem po Tatusiu (Mąż ważył ponad 4kg), bo na USG w 22 tygodniu ważył 518g, to chyba dużo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...