Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
jejciu nich mnie ktoś kopnie to pójdę się umyć i ubrać ale ze mnie leń 🙂
no dziwne są te kopniaczki do wewnątrz 🙂 i czasem nawet bolesne 😞 , moja przeważnie buszuje pod pępkiem i tam właśnie wczoraj ją znalazł na usg :laugh: czasem da znac z prawej strony i tak sobie myślę ze ona leniwa jest z tym okręcaniem się i z eto nie znaczy nic złego 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka Mamusie 🙂 Ola jeszcze raz dziekuje 🙂 June wszystko bedzie dobrze musi byc 🙂 🙂 🙂 glowka do gory trzymam kciuki 🙂
Aniolku no ja na szczescie mleko lubie i nawet sojowe choc nie pije sojowego. Co do wzdec kup sobie espumisan jest naprawde super a i 100% bezpieczny nawet na opakowaniu jest napisane ze mozna brac w ciazy bo nie wchlania sie z jelit 🙂
Co do ulozenia Malego to MOj byl glowka w dol dlugo a tu 3dni temu niespodzianka :P Maly ulozony poprzecznie glowka z prawej strony brzucha...A ja sie zastanawialam skad te kopniaki z obu stron brzucha ze az tak bardzo z bokow hehe 😁 ale sie nie przejmuje dziecko ma jeszcze czas zeby sie ulozyc 🙂
Ola z ta glowka no tak jest u mnie tez Olaf mial glowke mniejsza choc tylko o 4dni a znow udo i raczki wieksze o tydzien :P ginek mowie ze jest tolerancja 2tyg od daty porodu wyznaczonej z okresu wiec badz spokojna 🙂 wszystko jest ok a z ta glowka to podobno tak wlasnie jest. Najpierw glowka za duza pozniej reszta ciala nadrabia pozniej glowka za mala a na koncu wszystko proporcjonalne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sama wiesz anitek jak takie newsy działają na nas mamusie 🙂

kurcze zadzwoniłam do pracy podać do kiedy mam kolejne L4 a moja wspaniała oddziałowa nawet mnie nie spytała jak sie czuje i czy z małą wszytko ok tylko czy mam zamiar brać wychowawczy -kiedy to jeszcze tyle czasu i malej na świecie nie ma .przykro mi sie zrobiło , choć małe zainteresowanie by wykazała .nie mam w ogóle checi wracać tam do pracy źle się tam czuje , pracuję z nimi dopiero od kwietnia zeszłego roku i nie podoba mi sie ten oddzial ale nie milam wyjścia po powrocie z Anglii moja super ciepła posada w poradni alergologiczej przepadła 😞 ach naszly mnie smutki przez to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olej sprawe Ola mnie nawet wlasna kolezanka od wrzesnia nie zapytala jak sie czuje pomimo ze wiedziala ze 2 razy bylam w szpitalu ani smsa ani nic a ostatni raz ja w sierpniu widzialam...i wczoraj nagle smsa i jak gdyby nigdy nic...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oleje pewno , ale sama wiesz że to przykre jest .Tak samo było jak w marcu mialam zabieg i byłam NA l4 CHYBA 40 DNI tez nikt sie nie odezwał ,nie spytał czy żyje .to pracownicy mojego meża codziennie prawie pytaja o mnie i przesyłają pozdrowienia a ich nie znam w ogole .nawet czasem jak Piotrek robi sobie wolne to pisza sms-y i sie pytają czy wszystko ok /i to jest mile naprawdę że ktos myśli o nas i sie martwi .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ode mnie z pracy co chwile ktos pisze jak sie czuje itd i to bardzo mile naprawde choc bardziej bolalo ze sie kolezanka nie oddzywala...Oni sie staraja o dziecko od ponad roku wiec mysle ze to tez ja tak przystopowalo ale jestem dobrej mysli ze i im w koncu sie uda 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no na PEWNO tak to jest trochę z zazdrości trochę z żalu .Ja jestem w pracy najmlodsza choć jest kilka panienek u ktorych nie zapowiada się ani na małżeństwo ani na dzieci . Za to kumpela z sąsiedniego oddziału która w czerwcu poroniła stara sie interesować i strasznie sie cieszy moim szczęściem , a właśnie myślałam ze nie będzie sie odzywac bo jej przykro i się myliłam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no na PEWNO tak to jest trochę z zazdrości trochę z żalu .Ja jestem w pracy najmlodsza choć jest kilka panienek u ktorych nie zapowiada się ani na małżeństwo ani na dzieci . Za to kumpela z sąsiedniego oddziału która w czerwcu poroniła stara sie interesować i strasznie sie cieszy moim szczęściem , a właśnie myślałam ze nie będzie sie odzywac bo jej przykro i się myliłam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no na PEWNO tak to jest trochę z zazdrości trochę z żalu .Ja jestem w pracy najmlodsza choć jest kilka panienek u ktorych nie zapowiada się ani na małżeństwo ani na dzieci . Za to kumpela z sąsiedniego oddziału która w czerwcu poroniła stara sie interesować i strasznie sie cieszy moim szczęściem , a właśnie myślałam ze nie będzie sie odzywac bo jej przykro i się myliłam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie jakos tak sie nie stresuje mialam juz jeden koszmar ze suknia nie taka buty nie takie make up okropny i wlosy niezrobione :P
a tak apropo to suknia jest jeszcze u krawcowej na wszyciach bo byla za duzo w pupie :P a plaszcz u czyszczenia bo oddalam juz 3tyg temu i odebralam i byl brudny 🤢 wiec mam go odebrac w poniedzialek...a suknie nie wiem kiedy bo ta babka ma mi dac znac...Mam nadzieje ze dzis bo nie mam zamiaru na ostatnia chwile latac za tym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
będzie wszytko na czas nie martw się 🙂 o kurcze kiedy to ja sie przygotowywałam do ślubu ,hi hi ale to dawno było 🙂.Na weselu podarłam sukienkę pod pachą i mama mi tak zszyła ze ruszać ręką nie mogłam .:laugh: .a o fryzurze nie wspomne poszłam na umówione czesanie do mojej stalej fryzjerki a ona zdziwiona że mam asymetrycznie obcięte włosy i co ona ma zrobić z nimi ? 😲 Do kościelnego czesała juz mnie ciotka bo to co mi zostawiła ta moja fryzjerka na głowie to szok .Ale moj maz i tak mowil ze wygladam pięknie ..... 🙂 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobitki!
a ja cos zle się dziś czuję 😞 znowu mnie mdli i już cheftowałam , mam nadzieję że cały mój dzień tak nie będzie wyglądał albo i więcej bo jak tak będzie to nigdy nie przybiorę na wadzę więcej 🥴
Boję się że jak zacznie się 7miesiąc to wraz z nim wrócą moje codzienne mdłości i wymioty 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moni nie dobrze , moze po czymś konkretnym cię mdli i nie powinnaś tego jeśc ?Ja sobie obiecałam ze nie tknę słodyczy ale nie wiem jak to wytrzymam , już mnie nosi 😞 przybrałam 4 kg znowu w 3,5 tyg. 😲 nawet nie chce iść po zakupy bo się boje ze sie na cos skusze i proszę was nie piszcie że jecie jakieś dobre batoniki bo umrę 😞 tylko owoce i warzywa -ciekawe ile mi sie uda ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO mam nadzieje ze bedzie na czas hehe 😁 choc mysle ze koscielny to chyba wiekszy sters co nie? tutaj to narazie cywilny i w sumie bedzie nas 17 wiec spoko 🙂 taka malutka imprezka 🙂
a koscielny na 2011 jak sie uda a jak nie to 2012 🙂
Moni spokojnie moze cos Ci zaszkodzilo...a moze od magnezu albo zelaza wymiotujesz? bierzesz?
co do kg to ja przez ostatnie 4tyg przytylam ponad 5kg 😁 a tak to do 23tyg tylko 2kg na plusie 🙂 glowka do gory 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez mam 175 wzrostu , ale ta waga moja -moja i wina ,sama sie jej dorobilam 😞 wiem ze teraz w ciazy nie przybralam za duzo bo mieszczę sie w normach ale lekarz mowi aby czerpała z zapasów bo potem będe miala problemy i ma racje na pewno.kilka razy juz przechodziłam odchudzanie ale potem strasznie trudno otrzymać wage wiec znowu poszło w gorę 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moni27 napisał:
a może po żelazie 🤨 bo mi lekarz kazał zażywać, bo wyniki z krwi się lekko pogorszyły 🥴 a moja waga z przed ciąży to 54kg a teraz 57kg a szczerze wolałabym jeszcze przybrać 🤨


moni to ty kruszynka jesteś -moja corka tyle waży a ma 16 lat , zazdroszcze figurki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zelazo musisz brac nie mozesz odstawiac...bo konsekwencje moga byc powazne niestety 😞
no kurcze zelazo raczej na zaparcia wplywa badz biegunki choc sa przypadki ze sie wymiotuje...hmmm a jadlas cos nowego ostatnio? cos czego nie jadla?
co do wagi Twojej spokojnie ja tez sie martwilam i widzisz jak poszlam 4tyg = 4kg na plusie 🙂 przyjdzie pora na Ciebie rowniez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...