Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
jakis czas temu pisalyscie o epidemii mandarynkowej no i wlasnie mnie tez to dopadlo, dziennie chyba 2 kg pochlaniam 🙂 oby przez te moje mandarynkowe zachcianki Marcel nie mial na nie uczulenia 😉

smigam wciagnac ostatnia na dzis mandaryne i do wyra,
dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja wstaje codziennie o 4.17 wiec nie mam problemu ze spaniem tylko mam zegarek w brzuszku który mówi daj jeśc 🙂

ja byłam dziś na chinszczyznie z mężem i wrocilismy strasznie zawiedzeni nic dobrego i za miast podac na ostro jak bylo w karcie to dostaliśmy slodkie i mdłe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam 🙂
wyglada na to ze dzisiaj to ja pierwsza tu zajrzalam 🙂 na nozkach jestem od 6 , ale tak to jest jak trzeba Malucha do przedszkola wyszykowac i meza do pracy 😉 wlasnie zajadam z Malym sniadanko i chyba sie zdrzemne korzystajac z okazji ze chata wolna, a poniej.. sprzatanie i gotownie- zeby mi sie chcialo tak jak mi sie nie chce 🙂 ale na otarce lez beda rodzinne zakupy 😎 A Wy jakie macie plany na dzis?

Pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!

A ja znów nie wyspana a poszłam wcześnie spać bo przed 22, całą noc miałam koszmary i tak już od kilku dni 🥴
pękających naczynek nie mam i rozstępów i ciemnej krechy też nie 🙂 ale pępek na wierzchu już jakiś czas mam:P
Pogoda senna więc pewnie cały dzień prześpię a zupę mam ogórkową od wczoraj i ją zjemy bo nie mam zamiaru stać przy garach ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie
u mnie w końcu za oknem słoneczko i powinnam mieć super humor ,a tu nic 😞 .Spać nie moglam serce znowu mi wali szybko i az je słysze sama, mala od 6 też sie kręciła wydawało mi sie jakby była niespokojna przez to moje samopoczucie może i jeszcze ból glowy -bo czemu nie? A sny mam rózne przeważnie sni mi się wszystko zwiazane z malutką a to wózek a to ciuszki itd.No dzisiaj wyjątkowo śnily mi się małe szczeniaki chyba 10 piesków :laugh:

Kasenn najlepszą chinszczyznę jadłam w UK w Londynie albo w mieście gdzie mieszkał mój mąż -za 6 fun. można było jeść i jeść bo był szwedzki stół -ale sie rozmarzylam i zrobiłaś mi smaka .

A wczoraj dostalam wiadomość moja koleżanka urodziła zdrowego synka własnie w UK poszlo jej to w 30 min. ledwo dojechala do szpitala .

nic mi sie nie chce robić , musze ale ogarnąć burdelik i pranie ,zaraz wychodze po zakupy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamusie 🙂

czytam, że nie możecie spać, że się budzicie w nocy i Wam szczerze współczuję 😞 ja za to śpię bardzo dobrze 🙂 ciężko mi się zwlec z łóżka, zobaczymy tylko co będzie za m-c 😉

u mnie pogoda straszna, mgła, nic za oknem nie widać więc póki co nigdzie się nie wybieram tylko potem muszę po wyniki wczorajszej glukozy bo jestem strasznie ciekawa

miłego dnia mamusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamusie 🙂

ja tez mam problemy ze snem, jakies takie bezsenne noce mam od jakiegos czasu i nie wyspana jestem...

pepek mi jeszcze nie wyskoczyl, pajaczkow na twarzy nie mam i zgagi tez nie i kreski na brzuszku tez nie...czasem sie zastnawiam czy tak moze byc 😁

zycze milego dnia mamusie 🙂 jutro jade zobaczyc swoje malenstwo 😁 i posluchac serduszka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć mamuśki 🙂jak dzionek u mnie narazie słoneczko ale juz chodza brzydkie chmury więc pewnie długo się nim nie naciesze 😞 ja jestem na właśnie na etapie robienia pokoiku dla malutkiej miałam tego nie robić tyko dopiero w nowym domu ale to silniejsze ode mnie 🙂ostatnio kupiliśmy dla Zuzi wózek, przewijak, wanienkę, kocyk i podusie i byłąm taka szczęsliwa tyle radości mi to sprawia a tera szukamy łóżeczka zasłon i żyrandola 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja nie mam rozstępów ani pękających naczynek, mam problem ze spaniem w nocy często się budzę ale jak nad ranem zasnę jak mąż pojedzie do pracy po 6 to śpię prawie do 11 nie wiem czemu tak jest 🤢 kamiswspomniałaś o anemi co można jeszcze jeść mniej obrzydliwego niż wątrubka i buraki???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hallooo co tamm 🙂))
jakie slońce i ten fajny mrozik szczypiacy w nos .. byłam na zakupach i kupilam mandarynki i mandarynki i banany i winogrona i dzem truskawkowyy a teraz siedze na kanapie wcinam kanapki (wreszcie hip hip huraa) i na brzuszek padaja mi promienie słoneczne i mały jak daje im popalic heehee..


Ola73 ja tam w sopocie w krzywym domku jadłam pychhaa chińszczyzne 🙂) a w gdyni lipaaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi lekarz na anemie kazal zmienic witaminy z falvit mama na elevit(bo zawiera wiecej zelaza) i kupic sobie w aptece burak w tabletkach. a tak pozatym najwiecej zelaza jest w czerwonym miesie i zielonych warzywach,zółtku jaja,suszonych morelach orzechach







Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja całe szczęście nie dostałam ani razu w żebro 🙂zresztą ona jest ostatnio bardzo oszczędna w kopaniu, kopie kiedy jej coś nie pasuje a tak siedzi cicho, najczęściej jest aktywna wieczorami kiedy ja już chce iść spać albo już leże w łóżku to wtedy kopie mnie po bokach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u mnie ostatnio czy stoje czy chodzę to czuje jak mi tam mała szaleje. a jeśli nie to ino gdy się położe na wznak to odrazu lub na lewy bok. I ostatnio też mnie trzaska po żebrach i żołądku(a to już nie jest za wesołe) i wtedy jest jeden wrzask 😁 a wszyscy sie patrzą o co chodzi nie umię nad tym zapanować 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...