Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no ona ma juz jakis i tu i tam wózek a ja nie chce tez nam zagracic mieszkania jakimis klockami i drobnymi zabawkami
myslalam o baby born cos tego Typu bym ja uczyła jak potem bedzie mogła sie zajmowac tymkiem ale boje sie by sama czegos nie próbowała robic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej

dawno mnie tu nie było.
u mnie niedlugo sie szykuje usg polowkowe ktore mam 15 grudnia, także być może się dowiemy, jaką płeć ma nasze dzieciątko 🙂
Poźniej zaczniemy powoli kompletowac potrzebne rzeczy dla dziecka.

Ale kurcze dziewczyny mam pytanie:
Wiadomo, że ryby dobrze jesc w ciazy. Jakie najlepiej jesc? Jakie są najzdrowsze, jakie jecie bez obaw? Ja przez ostatnie 2 tyg jadłam pange... no i jak poczytalam o niej na necie co to za "śmieć" a nie ryba... to az mi sie goraco zrobilo.
Tak ogolnie to kupowalabym inna rybe,a ze bylam na osiedlu u rodzicow,gdzie w sklepach tylko same pangi.... no to je jadlam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
prywatne chodowle ryb tam masz swierze ryby nie zanieczyszczone bo to głownie o to chodzi by nie były zanieczyszczonych zbiorników ja np polecam pstrąga, sandacza do kg takiego jest najlepszy i standardowo łosoś i dorsz ale smażone nie wędzone ,, chociaz zjadła bym wędzonego szczupaka albo węgorza.


ale maygirl ja Cię podziwiam ,że TY przełknełaś ta ochydna rybe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny czytam o Waszej pogodzie za oknem i zerkam nieśmiało za okno, u mnie słoneczko cieplutko , normalnie wiosna a nie grudzień 🙂
Co do prezentów, mojemu Adrianowi kupilismy mikroskop razemz lunetą niech patrzy w gwiazdy, bardzo chciał taki dostać, mężusiowi kupię taki zestaw do kominka też taki chciał a ja nie wiem co dostanę, czytam jak tam Olu u Was i trochę się dziwię, wydaje mi się przynajmniej z mojego punktu widzenia że najlepsze są niespodzianki więc u nas nikt nie wie co dostaniemy, znamy się dobrze więc jak do tej pory nie było rozczarowań i chyba nie będzie 🙂
Rybki... hmmm nie jestem w stanie wyobrazić sobie życia bez nich ale,.... nie panga mam wątpliwości czy to w ogóle ryba hihihi Zgadzam się Olą np pstrąg lub węgorz choć trochę gumowy, mają wspaniały smak i są bardzo zdrowe 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja mojemu kupuje słuchawki 🙂 fakt faktem mało zawału nie dostałam jak zobaczyłam cene ale po Cichaczu zaplace z firmowego bo i tak tylko ja je kontroluje 🙂) bo na moim to na zabawki dla dzieci i małe takie dla rodziny drobiazgi .. a że moj jest fanatykiem grania to bedzie bardzo zadowolony a mikołaja sie nie zapyta o cene... a ja bym chciała dostać monopol 🙂 albo lampe blyskowa do mojego aparaciku 🙂 bo nie chce go prosić o kota 😞 bo by mnie razem z nim za drzwi wyrzucił 😁 😁 ok wracam do wybierania fieranek do slonu bo juz nie wiem co mam wymyslić tu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak sie najadlam bo zjadlam zupe pomidorową i nalesniki z pieczarkami i cebulka zapiekane serem i z sosem a teraz mnie neci ciasto wczoraj ktore upiekłam kokosek z pyszna masą 😉







Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasen ja mam zgagę nawet w nocy 😞 podjadam migdaly . ale i one czasem mnie już zawodzą.
Na poprawę humoru w tak brzydki dzionek kupilam sobie kamizelkę na moj brzusio 🙂

cruella z tymi prezentami nie jest tak jak myślisz Elizie zawsze robimy niespodziankę , dla piotra tym razem kupilam narty w porozumieniu z nim co prawda ale ich nie zobaczy do świat i to wyjatkowo. A gdybym miala mu kupić gazet do aparatu jakiś to i tak musze najpierw zrobic u niego rozeznanie co i jak bo ja sie na tym nie znam a to są drogie zabawki i wolalabym nie ryzykować .Wywolam mu kilka zdjęć z jego plenerów i wiem ze bedzie tą niespodzianką wniebowzięty 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasen co do prezentu dla Zuzi to w zaistnialej sytuacji baby born wydaje sie trafionym pomyslem, moja Livia ma 3,5 i wlasnie baby born dostanie, ale nie na swieta tylko w prezencie z nowym braciszkiem 🙂 pomyslalam ze tak bedzie latwiej ja w to wszystko wprowadzic i bedzie mogla mnie nasladowac bezpiecznie na lalce a nie na Marcelu 😉

Generalnie jesli chodzi o prezenty gwiazdkowe to ja nie jestem zwolenniczka jakis mega drogich, bo jednak to strasznie komercjalizuje swieta, i maluchy kojaza je jedynie z Mikolajem, wiec w moim domu to raczej takie bardziej symbolicznie upominki, co innego jesli chodzi o urodziny wtedy wszystko idzie z najwyzszej polki 🙂
Na Milkoajki corka dostanie jakies slodycze i poniewaz lubi tanczyc gre pod komputer rozwijajaca takie wlasnie umiejetnosci.
A na swieta maz dostanie zestaw do kominka podobnie jak maz Cruelli 🙂 a Livia pewnie Moon sand -taki piasko-plastelinowy zestaw bo ciagle mowi ze by chciala go od Mikolaja, karnawalowa sukienke i slodycze, ja jak zwykle nie wiem , a poniewaz 31.12 maz ma urodziny to dostanie porzadna kamere cyfrowa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej babeczki 😉

A ja nie wiem co się ze mną dzieje ale na nic sił nie mam,ino spać i jeść i spać i jeść 🥴 co się dzieje? jesień?? chcę się zmusić do sprzątania ale ledwo zacznę to sapię gorzej niż babcia 80letnia męczące to dla mnie głównie patrząc że zawsze byłam aktywna i prędka do wszystkiego... smutne to jest ta moja bezradnność 🤨
Ja chcę już kwiecień!!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja zauważyłam że po sokach tych kupnych mam zgagę i po czymś tam jeszcze ale teraz sama nie wiem już z głową mi się coś dzieje że nawet myśleć nie potrafię 😉 i na szcżęście dawno jej nie miałam ale pewnie zaraz po tym co powiedziałam będę ją mieć 😉 więc gdy mam to migdały pomagają póki co
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mam zgage po wszystkim. Najlepiej jeśc częściej, ale mniej. Ostatnio moja mama zaczęła piec chleb wg kuchni pięciu przemian , czyli w sposób naturalny i powiem Wam, że czuję sie rewelacyjnie.
Nie oszukujmy się w większości spożywanych produktów to sama chemia i to głównie wpływa na występowanie zgagi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...