Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ale mi dzis apetyt dopisuje,mialam na obiad ogórkową i nalesniki z pieczarkami papryką cebulą i sosem pomidor.po obiedzie zjadlam snikersa i jeszcze jeden talerz zupy i znowu mam ochote na cos słodkiego hehe. no anulab ciekawe co tam nosisz w brzuszku tzn drobną martynke czy grubaska 🙂 mnie na ostatniej wizycie najbardziej ciekawiła waga małej i sie okazało ze drobniutka tzn 30tydz5dni 1255g.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka Mamusie i Brzusie co tam u Was jak przygotowania swiateczne? ja wlasnie skonczylam gotowac bigos i robic sledziki 🙂
Anulab widze ze sie martwic ze dziecko nisko kopie...Kochana to nie ma nic wspolnego z szyjka...ja mialam to samo panika rycie w necie na ten temat i jedno wielkie nakrecanie sie 😞 poszlam do ginka a moja szyjka 4,8cm bardzo dluga i zamknieta 🙂
a Maly to doslownie kopal w polowie kosci łonowej i to jakies 2tyg z rzedu a predzej go czulam wyzej...wierze ze sie martwisz i racja lepiej isc i sprawdzic ale glowka do gory 🙂 pamietam jak pisalam na forum i sie pytalam innych Mamusi i tez tak mialy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny ratunku, padam z nog a tu jeszcze nie wszystko poprasowane i kolejna pralka sie pierze... jak mi sie nic nie chce robic 😞 jestem zmeczona i najchetniej to bym sobie pospala a tu Livia chce sie bawic a maz do 20 w pracy...
Ola podziwiam Cie za ten zapal ja mam dzis fatalny dzien.

kamis21 widze ze mamy podobnie, ja mam taki dziki apetyt ze zaczyna mnie to przerazac, a moj Synek w piatek , czyli w polowie 27 tyg wazyl... 1277 g wiec urodze pewnie 4,5 kg jak tak dalej pojdzie 🤪

Ok zmykam dalej do prasowania 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
June dzisiaj ja mam powera jutro ty i tak na zmianę 🙂 przecież ja ostatnie dwa dni byłam nie do życia po tych moich nieprzespanych nocach 😞

wlsanie pikę piernika jestem ciekawa jak wyjdzie bo to mój debiut :laugh:

Co do apatytu to ja też nie mogę narzekać , jak wpadnę w ciąg to jem i jem a potem leżę i się głaszczę po grubym brzusiu :laugh:

Anula daj znać po badaniu , bo nie zasnę jak sie nie dowiem wszystkiego 😉
Z tym kopaniem u dołu tez juz pisałam że tak miałam -dostawałam ostro w łono i miałam wrażenie ze mała zaraz wyleci 😲 ale po jakim tyg . przerzuciła się na kopanko we wszystkich możliwych miejscach teraz to ja już za nią nie nadążam wszędzie jej pełno:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam witam 🙂
ja chyba dziś tez trochę przesadziłam z tym bieganiem po sklepach bo mnie trochę rwało brzusio popołudniu ale myślę że teraz jest już ok, odpoczęłam trochę na leżąco ale zaś mam nauczkę ,że to nie przelewki 😞
June - ja swoje pranka zrobiłam , uff, na szczęście prasowania ma malusio i zrobie je jutro , ale zaraz się uzbiera kolejne 🙂 a poza tym, nie przemęczaj się ,możesz dokończyć jutro, to nie zając nie ucieknie 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jestem i odziwo zyje 😉
ale i tak mala gromadka do prasowania jeszcze zostala 😠 ale to juz chyba po swietach dopiero rusze- zamkne kosz w garderobie i nie bede tego ogladac 😉

monixa85 , sliczne zdjecie tez mam takie brzusiowo-serduszkowe, chociaz bez udzialu tatusia tak jak u Ciebie- bardzo fajny pomysl 🙂

tez czekam na wiesci od Anuli naszej, mam nadzieje ze sie do nas jeszcze dzis odezwie i ladnie wszystko zrelacjonuje 🙂

ide wykapac Liv i padne przed telewizorem ale jednym okiem bede na forum zagladac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem Dziewczynki, jestem 🙂 Zacznijmy od początku. Dzidzia to mała wstydnisia, nie chciała pokazać, czy faktycznie jest dziewczynką. Lekarz stwierdził tylko, że z tego ułożenia jakie mamy to on jąderek nie widzi :laugh: No pewnie, że nie widzi, bo ich nie ma 🙃 Dzidzia jest ułożona nóżkami do dołu i to nimi tak kopie Mamuśkę niziutko. Do 34 tygodnia powinna ułożyć się główką w dół. Oby... Poza tym jest długa i chuda. Ma tylko 1295 gram, czyli prawie 1kg i 300g. Mężuś mój stwierdził, że Mała zostanie modelką :laugh:
Na szczęście szyjka macicy nie skróciła się bardziej. Mam odpoczywać, mało jeść, ale często i nie leżeć na plecach 🙂
Ufff... ulżyło mi po tym badaniu 🙂 Dziękuję za kciuki, kochane jesteście 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no tak czyli ja dzisiaj pierwsza , odsypiacie te nocne pisanie na forum?

anula super ze z mała wszytko ok. i że jest dziewczynką i po co było się denerwować ? chciałam tu wczoraj zajrzeć wieczorkiem z ciekawości co u ciebie , ale coś sie net nie otwierał wiec wtuliłam się w mężusie i do wyrka . 😉

powiem wam nawet jestem wyspana choć znowu 2 godzinki w nocy gapiłam siew sufit 😞 a jak już ładnie rano zasnęłam to mi Eliza zaczęła łazić i czegoś szukać -kurcze ja mam za małe mieszkanie oni mnie wykończą tym łażeniem :laugh:

dziewczynki nie macie jeszcze pomysłu na prezent dla męża -przyszłego tatusie -zobaczcie co wczoraj znalazłam w księgarni,jest to książeczka napisana z takim humorem ze wczoraj aż mnie brzuch bolał ze śmiechu jak czytałam -polecam ZA NIECAŁE 10 ZŁ [img size=464]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/d.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
powiem wam piernik wyszedł palce lizać 🙂

olmat biedna teraz ty musisz leżeć 😞 nie przejmuj się robotą zdrowie najważniejsze , a książeczkę naprawdę polecam ile śmiechu przy niej :laugh:
Elwira powodzenia na jutrzejszej kontroli -bedzie dobrze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anulab ;to ja jak bylam ostatnio na usg i bylam w 30tyg i 5dni czyli tydzien po tobie i moja byla jeszcze chudsza od twojej a tobie powiedzial ze drobniutka to moja ja juz nie wiem jakis chudzielec straszny,i nie wiem od czego to zalezy,ja jem i to duzo a lekarz sie pytal mnie ile ja wazylam jak sie urodzilam a ja mialam 3700 wiec chuda nie bylam,ale jeszcze chyba do konca ciazy sie moze to zmienic,zobacze 7stycz u gin ile bedzie wazyc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc babeczki ja własnie biore sie za krojenie ryby i pieczenie łososia w soli 🙂 i potem w foli z bazylia i ziołami i odrobina czosnku 🙂)

pozatym wstawiłam pranie

a moj ząb tak boli że niech go szlak trafi.


Anulab no to mała i tak dobrze waży 🙂) oki zmykam paa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...