Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witajcie mamuśki 😉
U mnie na dworze tak zimno że nie mam zamiaru nawet wyjść po zakupy, ale podejrzewam że w końcu będę zmuszona bo trza coś zjeść
Ja jestem nie wyspana , mało dziś spałam ciągle się budziłam i nie mogłam już zasnąć , więc trzeba będzie coś odespać w ciągu dnia. Karolcia dzisiejszej nocy była nawet dość grzeczna ale za to teraz zaczyna się na nowo kopanie po żebrach oj joj 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
anulka na pewno jest Martynka -teraz ty? Kasenn tez ma takie myśli 😉 to nie sugerujcie plci niech sam powie , choć pewno w karcie ciąży masz już wpisaną co? Będzie dobrze 🙂

Moniwspółczuję nieprzespanej nocy wiem co to znaczy mnie się tym razem udało.wieczorem wypiłam szklaneczkę melisy może to w jakiś sposób pomogło .Moja Majka w nocy też raczej spala bo nic nie czułam , za to od rana szaleje robi chyba fikołki szkrabik mały :laugh: Śniła mi sie dzisiaj ze widzialam znowu stopkę prze skore na brzuchu i doliczyłam sie 6 paluszków u jednej nóżki 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie nakręcaj sie nie potrzebnie , będzie dobrze .
Ja jak szlam na drugie usg to nawet nie myślałam ze może być inaczej niż podał za pierwszym razem 🙂 na 100% okaże sie w marcu jak już się urodzi , kurcze chyba ci lekarze mają jakieś doświadczenie i wiedza co mówią 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pewnie nie nakręcaj się, ja teraz jak byłam tydzień temu to jakoś wiele nie myślałam że może być inaczej i się nie odzywałam tylko czekałam co powie no i potwierdził że dziewczynka a nie pamiętał co mówił wcześniej bo nie miał zapisane. Dziewczynkę masz i już! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny jeszcze trochęę i zaczniemy po kolei rodzić , wiecie jak to zleci teraz od stycznia? a najgorzej się mam ja bo na końcu z was wszystkich będę wy już będziecie miały to za sobą a ja zostanę sama z tym wszystkim ,taki biedny robaczek 😁

A nie wiem jak wasze znajome ale moje rodzą o tydzień wcześniej wszystkie jakie znam 🤔 więc my możliwe że też 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki dziewczyny, macie rację, że nie ma co się nakręcać 🙂
A mam pytanko. Gdzie najczęściej czujecie kopniaczki Maleństwa? Bo ja do tej pory czułam je wszędzie, a od 3 dni bardzo bardzo nisko i martwię się, czy szyjka nie skróciła się jeszcze bardziej i Dzidzia już się pcha 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja miałam taki okres że tylko czułam małą właśnie na dole i wrażenie ze zaraz wyjdzie mi 😉 ale teraz czuję wszedzie co minutę zmienia miejsce mam takie wrażenie i jest jej wszędzie pełno :laugh: raz na dole raz nad pępkiem i z boku zaraz 😉

Biedna Kasenn następna ciążowa przygoda 😲 trzymam kciuki, to ze stracisz zęba nie znaczy ze stracisz cala swoją mądrość -powodzenia 🙂

a to moja choinka , nowe lampki świeca tylko w połowie 😞 [img size=300]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/p.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
OLaaaaa nie pokazój 😞(( jaka ona ładna i gruba i wogóle 😞(( a moja taka szpetna repiecha już całkiem doła mam nie wystarczy że mnie ząb boli ...
ale co jak co widzie po zębach że sa w kiepskiej formie .. i przed porodem czekaja mnie regularne wizyty u pani doktor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry 🙂
dzis mi jakos lepiej ale znowu obudzilam sie w nocy przez niesamowite dusznosci 😞 troche mnie to matrwi bo naprawde zle sie czulam, ale na piatkowym usg wszystko wygladalo bardzo dobrze, no nic pewnie Marcel mnie pougniatal, w koncu zamiast ok 930g wazy juz 1300! 🙂

kasenn , biedaku dobrze ze dzis sie zdecydowalas na to rwanie a nie pozniej bo do wigili juz sie jakos zagoi i nie bedziesz sie z tym przez swieta meczyc.

anulab, sleczne zdjecie- juz wczoraj podziwialam na NK i powiem Ci ze ladnie Ci brzusio uroslo 🙂 i spokojnie Martynka jest Martynka 🙂 - zycze Ci zeby lekarz mogl to Wam pokazac tak jak my moglismy na 1000% zobaczyc na 3D , ze Marcel jest bez watpienia chlopcem 😉 I niech zrobi Malej ladne zdjecia bo ciocie z forum czekaja 🙂

ok, zmykam -mam do prasowania cala mase rzeczy... przez ten tygodniowy zastoj pralkowy mam dodatkowa robote przed swietami... trzymajcie za mnie kciuki zeby mnie przy tej desce do prasowania nic nie trafilo bo nienawidze tego robic 😉

milego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasenn nie ma sprawy moge i twoja ubrać, chciałam kupić piękną srebrną to nam jakiś facet z przed nosa świsną ją ,a ta się lekko sypie i nie postoi tyle co te grube srebrne a szkoda 😞 .

june okropne sa te duszności wiem , też tak mam , był czas ze wstawałam w nocy otwierałam balkon i stałam tak oddychając .nie zazdroszczę . współczuję też roboty z prasowaniem 😞 ja zrobiłam w końcu miejsce na ciuszki dla malej 2 szuflady czekają puste , po świętach piorę i prasuję niech już będzie przygotowane 🙂 bo nie wiadomo co sie może zdarzyć 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dopiero teraz zobaczylam choine - sliczna 🙂 , wiec jak masz chwilke to zapraszam do mnie na strojenie bo ja to juz chyba nie mam kiedy a poza tym z Gdanska do Oslo to tylko 40 minut lotu 😉

no do bra tym razem zmykam na pewno
... aj zeby mi sie tak chcialo jak mi sie nie chce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bieganie na siusiu faktycznie meczące , ale gorsze chyba w nocy jak się nie chce wyjść z pod cieplej pierzynki 🙂

jak ten czas leci jak się coś robi 😉 galaretki stygną a roladki się pieką 🙂 jak ja bym miała to zrobić w jeden dzień?dobrze ze sobie robotę podzieliłam na kilka razy i jak fajnie że mam wolne i mogę to zrobić :P współczuję pracującym paniom domu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja wrociłam z bardzo be be lekarstwem w buzi ale nie BOLIII 🙂))

dostałam masc do wykupienia na dziąsła i jak on do jutra nie pomoze to wtedy antybiotyk . bo juz powiedział że końcówka 2 trymestru to niema takiego ryzyka duzego.
a rwać i leczyć bedziemy po rozkluciuuu 🙂)
a

co do pieczenia itd ja dzis robie tylko liste zakupów i po pracy jedziemy a jutro bede robić rybki x 3 🙂) bo uszka już mam barszcz zrobie w środe i powiem teściowej by przyjechała po część potraw 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasenn oj to dobrze że ciebie nie boli bidulko 🙂 czyli na razie oszczędzili ci rwania ?
a twoja teściowa to niezły catering u ciebie sobie zamówiła , kurcze ja chyba bym sie tak nie dala ,spytałam mojej czy mam cos przywieźć na wigilię to powiedziała że nic ona wszystko zrobi i jeszcze pyta co zrobić aby mi smakowało 🙂 Kasenn ale tak po kilku latach małżeństwa będzie i u ciebie ,moja jest ok dba o mnie w szczególności i swoja wnusie w brzuszku 😉 choć sie i czasem kłócimy , bo to normalka ale już po tylu latach wypracowałam sobie na nią swój system i działa :laugh: najważniejsze jest to że zawsze mam poparcie w Piotrze i on mnie w razie czego obroni choć ja sama daję tez radę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂 🙂 🙂
Kasenn - to dobrze ,że masz już wizytę za sobą i że nie było tak strasznie 🙂 🙂 🙂
Ola - piękna choinka 🙂 🙂:
Ja nalatałam się blisko 5 godzin za prezentami la moich dzieciaków , na szczęscie kupiłam wsio i teraz już tylko je dostarczyć do dzieciaczków 🙂 🙂 🙂 Ale przyznam , że się trochę zmęczyłam tym bieganiem ,że teraz to już mi się nic nie chce 😞
June - ja tez zaraz się biorę za kolejne pranie , dobrze przynajmniej że to pralka pierze a nie trzeba ręcznie , to byłby dopiero koszmar 🙂
Zmykam , pranie wzywa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...