Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
heyya a ja dzis pospałam do 8.30 wypiłam soczek zjadłam a teraz mysle czy musze jeszcze posprawdzać co i jak z opłatami i musze jechać do banku ehh a jak bym chciała by mi sie tak chciało jak mi sie niechce. 🙂 mysle nad zrobieniem pasztecików dzis


ale mały dzis skakał z rana 🙂) kożysta z ostatek miejsc jakie ma 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Angel, my z mezem zaczelismy starac sie o 2 dziecko rok temu, zaczelismy we wrzesniu bo zalezalo mi zeby urodzic w okresie maj-lipiec bo nie chcialam chodzic cale lato z brzuchem i ze wzgledu na to ze mamy coreczke to fajnie by bylo zeby drugi byl synek. Wiec postanowilam troche pomoc naturze i tez kupilam testy owulacyjne i przez 3 mies robienia testow w ogole w ciaze nie zaszlam.... mimo wynikow wskazujacych na owulacje. Dlatego w tym roku zaczelismy od czerwca bez testow, postawilam tym razem na naturalne metody - kalendarzyk i pomiar temperatury i co... za pierwszym razem ciaza i podobno na 100% Synek 🙂 o 14:30 idziemy na 3D wiec bede miala okazje mam nadzieje to potwierdzic 🙂 Dlatego Angel, nastepnym razem zadnych testow, nie ma to jak naturalne metody planowania rodziny- jak chcesz zajsc w ciaze to zawsze sie sprawdzaja 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
trzeba tu jeszcze dodac ze jesli chodzi o poczecie syna to najwieksza role odgrywa kondycja zolnierzykow 😉 wiec sporo zalezy od meza 🙂moj jest 13 tal ode mnie starszy i wlasnie dlatego myslalam ze jednak nam sie nie uda poczac syna , a jednak wszystko wskazuje na to ze to chlopak 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasenn, przykro mi bardzo ale najwazniejsze ze Tymek szybko sie pojawil 🙂 Ja bardzo balam sie poronienia na poczatku tej ciazy bo o maly wlos bym stracila Livie i do 7 miesiaca ciazy zylam w mega strachu.
W ogole nie wiem co sie dzieje, ale wiekszosc moich kolezanek ma za soba poronienie pierwszej ciazy... to chyba jakas cholerna choroa cywilizacyjna bo juz nie wiem czym to tlumaczyc 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
June to nie było moje pierwsze poronienie tylko 2 ale o tamtym wogole dowiedziałam sie jak dostałam mocnego krwawienia i zemdlałam w szkole w 4 klasie tylko ja nie bralam pod uwage ciazy bo brałam tabletki antyy.. i u lekarza sie okazało co i jak... tylko na tamta chwile to było tylko takie "kurcze ale jak co i wogole i gdyby było to co .." teraz wiemze dobrze sie stało bo bym utkwiła w chorym związku gdzie mnie ciagle Adaśko zdradzał ale dobrze ,że sie wreszcie skapnelam 😁

teraz jestem szczęśliwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasenn88 dobrze, że teraz jest ok 🙂 Widocznie tak miało być, myślę, że nic nie dzieje się bez przyczyny. Z moich najbliższych koleżanek każda ma już jedno poronienie za sobą. Z wyjątkiem mnie (odpukać) i jeszcze jednej, ale ona jest dopiero w 6 tygodniu cąży... Modlimy się, by donosiła bo od lat starała się o dziecko...
Poza tym właśnie się najadłam 😆 Ziemniaczki i śledzie w śmietanie, mniaaaam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kassen88 doskonale rozumiem Ciebie. Kiedy zaczęliśmy się starac o dziecko, nawet nie dopuszczałam do siebie myśli, że mnie może coś takiego sie przytrafic. Pamiętam to jak dziś. Jednego dnia poszłam na badania betaHCG, wizyta u ginekologa i potwierdzona ciążą. Cieszyłam się niesłychanie. Aż tu nagle poronienie. Załamałam się.
Teraz jestem drugi raz w ciąży i do końca pierwszego trymestru chodziłam jak na szpilkach, chuchałam i dmuchałam, aby wszystko sie udało. Nawet teraz jakikolwiek ból sprawia, że drętwieje z przerażania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
teraz to mnie mlody kopie jak głupi 🙂

nie wiem co zuzi kupic lalke juz ma a ja mysle o takich rzeczach

http://www.allegro.pl/item857331285_najpiekniejsze_bajki_dla_dzieci.html
bądz

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=850861886&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.

tylko pisałam czy maja caly komplet

bo ja już zgłupiałam co kupic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Uff, doczytałam... 40 stron!!! 😆
U mnie teraz ciężko z dostępem do kompa, bo mąż w domu do Nowego Roku i mnie odgania w trosce o Malucha i moje oczka...
Więc raczej szybko będę czytać, niż pisać 😞
U mnie też śnieg i -11st. Ale super jest. Nie ma wiatru, więc takie fajne, suche powietrze.
Obmyślam prezenty własnie, bo nie mam na razie jeszcze dla nikgo. A widzę,że gotujecie i pieczecie pełną parą 😉
Dziewczyny-powodzenia na badaniach.Z pewnością wszystko będzie w porządku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i mój Mały w ostatnim czasie tak już ostro fika, że szok 🙃 Właściwie czuję go non stop. Niezależnie czy stoję, czy siedzę, czy leżę, czy idę :laugh:
Super uczucie. Teraz czuję się na 100% w ciaży. Bo wcześniej to tylko waga mi rosła i nic poza tym. Od kiedy wyraźnie czuję Malucha to waga zeszła na drugi plan.
A teraz idę poszukac Kasenn, Olę i June na NK 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No więc oglądam sobie focie na NK - i macie taaaaaakie super 🙂 Anulab...jakieś 25 stron wstecz Kasenn podała na siebie namiary 🙂 I ma w znajomych June, a June ma Olę... i obie maja Małgosię-ale nie wiem która z Was to?? 😉
Ja już wysyłam Wam dziewczyny zaproszenie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Haha, super 🙂 Dziewczęta, ta co Wam wysłała zaproszenie z Poznania to JA :laugh: Anulabku, czekamy na Ciebie... :P
No nie mogę, jak ten mój Maluch w brzuchu fika! Flaki mi się przewracają... 🤪
Zastanawiam się czy nie zapisać się jeszcze przed Świętami do fryzjera. Na podcięcie/postopniowanie i farbkę...
No i w poniedziałek już musze ruszyc tyłek do Szkoły Rodzenia, bo to już ostatni dzwonek, by zacząć. A mąż ma wolne, ja L4, więc grzechem by było nie iść 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...