Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ola73 napisał:

nie mam pomysłu na obiadek nawet , może mnie natchnie w sklepie 😉


Ola jak lubicie wloska kuchnie to podaje szybki przepis na fajny obiadek/ kolacje, to bedzie Carbonara wg mojej wariacji- przepis sprawdzony na rodzinie i znajomych i zawsze zachwalany wiec moze i Wam zasmakuje 🙂

makaron- spagetti , pene czy inny
* pieczarki (moga byc z puszki), boczek, cebule podsmazyc na odrobinie oleju, dodac kukurydze i opcjonalnie wycisniety czosnek, oliwki zielone czy kapary po ok 5 min zalac 250 ml smietanki 30% Mackowy i dusic na wolnym ogniu az zacznie gestniec, w trakcie dodac lyzke stolowa przyprawy Kamis- kuchnia wloska, dosolic do smaku.
Wymieszac z ugotowanym makaronem, posypac tartym serem i swieza bazylia, mozna wkroic swieze pomidorki koktajlowe albo zwykle. Smacznego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja chce przepis na mieso do pasztecików bo dostalam nakaz ich zrobienia a ze ja nie lubie i nigdy nie robiłam to nie wiem co i jak

ja za 50 min bede wałkować 🙂))
fajne foremki dostałam 🙂)

a kupiłam dla dziadków prezent kuferek z zestawem do wina i szachami 🙂) tylko mam lipe bo dziadkowie nie umieja grac iwec bedzie zajecie dla mnie by ich nauczyc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasenn, j aostatnio naczytalam sie o farszy miesnym do pasztecikow i najczesciej jest taki przepis:

dowolne mieso ugotowac z wloszczyzna , zimne zmielic z podsmazona cebulka i namoczona w mleku bulka...
a ze mi sie nie chce bawic w gotowanie i mielenie to zrobie tak jak Ola- wlasnie rozmrazam mieso mielone i jutro podsmaze razem z cebulka, dopiawie i zblenduje troche zeby bylo bardziej jednolite i juz, jak chcesz to poczekaj do jutra powiem jak wyszlo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej-piję gorocą herbatkę "grzane słodkie winko"

wiecie jak zmarzłam , sypie i sypie ale ponuro jest niestety , bo jakby zaświeciło słonko to byłoby przyjemniej . Odebrałam wyniki są w normie z tego co widzę , kupiłam 3 szt. tych sexy gaci poporodowych 😉

June właśnie tez tak patrzę na ten śpiworek i się zastanawiam na ile by mi starczył? 😞 może jeszcze się wstrzymam albo poszukam coś większego .Fajny przepis z tym makaronem ,ale dzisiaj po dwóch dniach wegetarianizmu muszę dać mężowi trochę miecha :laugh: i kupiłam sznycle z indyka 🙂

widzę ze wypieki wasze gotowe 🙂 brawo brzucholki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasenn Ty sie nie smuc tylko idz na to USG , maz ma racje, na pewno sie uspokoisz jak zobaczysz dzwoneczek -w koncu swieta sa wiec inaczej byc nie moze 🙂 ja ide jutro i jestem ciekawa czy Marcel nadal jest mezczyzna 😉 a tak w ogole to najwazniejsze zeby Maluchy byly zdrowe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak Kasenn idź dla świętego spokoju , pewno mąż tak zaproponował bo nie chce abyś sie z tym męczyła 😉

kupiłam malutkie nożyczki do pazurek dla malej , a moje wyniki są dobre tylko mam obniżony o 0,2 Hematokryt ale to chyba jeszcze nie świadczy o mojej anemii?

kurcze kupilam wielka bombonierkę dla babci z pralinami owoce morza muszę je zaraz schować bo tak mnie kuszą że och........... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale sam fak tego jak on to ze złoscią powiedział. To sobie znajdz jakiś termin żebyś wiedziała że to nie jest dziewczynka. jak tak jej nie chcesz.


ja sie specjalnie wszystkim zajmuje by tylko nie myslec o tym a on w taki sposób przypomina jeszcz e tak nie fajnie.

ehh i tak terminu na teraz nie znajde a 28 ide do swojej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no faktycznie jesli w taki sposob Ci to powiedzial to nie fajnie ale wiesz... faceci sa z Marsa 🙂 poza tym podcchodzac do tematu zdroworozsadkowo to ten lekarz-imbecyl nie mogl miec racji, zwlaszcza ze po drodze snul wiele ciekawych wnioskow na granicy absurdu, dlatego trzymamy sie wersji 2 powaznych lekarek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola73 napisał:
june jakiej długości śpiworek proponujesz , bo znalazłam fajny na 85cm


dokladnie 85 cm 🙂 jak go wkladam do gondoli to u gory troszeczke go podwijam ale doslownie 10 cm wiec w niczym to nie przeszkadza. Tylko ze ja mam go w komplecie do wozka i moze warto wstrzymac sie z zakupem zanim kupisz wozek bo czesto przy wozkach wielofunkcyjnych takie spiworki sa juz w komplecie albo producent dorzuca w ramach gratisu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...