Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
witam brzuszki , widze ze tu wrze od rana i fajnie 🙂

u mnie zimno i pada śnieg , wyszłam na 5 minutek z psem i już zmarzłam .mleko na balkonie mi zamarzło i jak tu teraz wypic kawkę ?:laugh:

june zrobiłaś sobie fryzurkę na święta , ach zazdroszczę ci ja mam już takiiiii.......odrost a byłam 2 mc temu , teraz muszę wyczekać do końca stycznia albo luty się uda, bo potem z małą na cycu trudno będzie się wyrwać 😉
jeśli chodzi o moje Libido to ja je mam 😉 ale boje wykorzystać :laugh:

cruella powrotu do zdrowia życzę

powiem wam ja jestem już prawie na 100% przygotowana na święta , wczoraj zrobiłam śledziki po kaszubsku , wyczyściłam pstrągi i zamroziłam , potem tylko na parę je i do galaretki 🙂 reszta tez juz w zamrażalce czeka -pasztet , paszteciki, mięsko na pieczeń , schabowe z pieczarkami ,do ciasta wszytko chyba mam 🤔 dokupię jeszcze piersi kurczaka bo mam ochotę na galaretkę z nimi i moze jeszcze cos wymyśle , sałatkę robie z pierożkami Ravioli tez już czekają 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no no Ola widze ze rozszalalas sie w kuchni kochana 🙂 ja jak pisalam wczesniej tez na raty w tym roku wszystko robie bo inaczej bym nie dala rady.
Ostatnio u fryzjera bylam tez ponad 2 mies temu wiec ten odrost to mnie juz totalnie dobijal dlatego zrobilam teraz i nastepny zrobie na poczatku marca zeby wlasnie przed porodem zdazyc.

moni27 , jedni widza 7 inni 9 ... to zalezy chyba od intensywnosci inhalacji 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
olmat po prostu po zrobieniu pasztecików byłam taka padnięta wiec postanowiłam że takie emocje będe sobie tym razem dawkować aby nie paść na ryjek :laugh: a zamrozić praktycznie można wszystko i nie odbiega to potem smakiem .PO drugie na wigilię jedziemy do teściowej a w Boże Narodzenie mamy gości więc jest to dla mnie duza wygoda 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mój mąż juz nie może się doczekać kiedy pójdzie a Majką na sanki już planuje te stare po Elince odnowić dorobić oparcie itd. Bo Eliza to trochę za stara na takie szaleństwa , a zresztą z tata labo mamą nie będzie chodzić -przecież to obciach już :laugh: Ewentualnie na NARTY Z TATĄ MOŻE JECHAĆ na Kaszuby tym razem 😞

june ja kupuję zwykłe mielone mięsko , możesz zmieszać z drobiowym ja podsmażam tylko na patelni rozdrabniając widelcem , ale możesz w melakser wrzucić -ale chyba zrobi się pasa z tego , ja robię mieszane mięsko z kapusta + przyprawy i to wszytko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moni mnie tez przeważnie z jednej leci , a juz w ogóle po kąpieli 🙂

ja dzisiaj mialam jakąś dziwną noc niby sie wyspałam , ale jak sie tylko przebudzałam czułam jakiś dziwny ból z prawej strony brzucha jakieś ciągniecie , jak sie przekulałam na prawy bok to ustawało i przechodziło na lewy 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola, masz racje, mam mielone zamrozone to je podsmarze ograzu z cebulka i nie bede bawic sie w gotowanie i mielenie , dzieki 🙂
Co do Elizy to wiesz, mozesz byc mile zaskoczona jak sama chcetnie z Majka bedzie chodzila na spacery, sanki itp 🙂 -oczywiscie bez starych bo to jak piszesz, obciach straszny 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola ale ta siara smierdzi 😁

a pozatym co to za mina przy kaszubach w pier... nie będe dziś brzydko mówić bo jest dzień bez przeklinania!!!

a ja nie kupiłam foremek bo sklepy od 11 te otwarte ehhh 😞


biore sie za ciachaaaaaaaa 😁DD zrobie je i bede robic kułeczka szkanka jak narazie 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...