Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no właśnie i tu jest to że wyglada że jest ok a tu jednak .
tym bardziej ,że pisałaś że te serdusio miało chore.

3maj sie dzieci z zespołem wiadomo nie są normalne ale nie wiadomo jak mocne jest porażenie..

i spokojnie NAsze dzieci są zdrowe bo napewno o tym myślisz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześc dziewczynki


june jestem , jestem przebrnęłam przez 7 stron i już co nieco zapoznałam się z bieżącymi tematami, a byłam w Gdańsku u ortodonty -masakra przyjechałyśmy na8.30 a weszłyśmy ok 10.30 niech ich ...... 😠 w ogóle śpiąca jestem bo musiałam wstać po 6 😞 potem na ploteczki do pracy wpadlam i tak nam zeszlo do 12, brrrr.... u nas zimno jak nic 😞 zmarzłam .June ty nie strasz ze kolejne dziecko to większe będzie 😞 zresztą ja nie wiem ile Eliza by mogla ważyć jakby sie urodziła normalnie o czasie a tak w 36 tyg 2400 wiec poród był łatwy i przyjemny 🙂

Moni-moja Maja w 25 tyg+ 5 dni ważyła 907 g i nikt mi na dietę też nie kazał iść 😞 wiec chyba tez twoj lekarz ma coś z glową a ty przecież szczupła jesteś co?a ja ważę przeszło 100 i co ? 😉

Karka wózeczek już twoj obejrzałam sobie - nie moj typ ale ładny 🙂 a co do żylaków to najlepiej robić właśnie po urodzeniu , i zastanów sie też nad wyborem czy tradycyjnie czy laser bo słyszałam rożne opinie na ten temat 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola , a ja juz zaczelam sie martwic co tam sie dzieje ze Ciebie na forum nie ma 🙂 ale faktycznie pisalas wczesniej o tej wizycie a za ja mam skleroze to zaczelam sie martwic- jak to ja, empatia do bolu 😉

Co do wspolnych spotkan, to masz racje ze adrenalina by byla duza, biorac pod uwage przygody Kasenn 😉

Natomiast jesli chodzi o wielkosc drugiego dziecka, to niestety w zdecydowanej wiekszosci drugie dziecko rodzi sie wieksze i sa to dane medyczne 🤪

anulab84 , oby jutrzejszy dzien byl dla Ciebie mila odmiana bo widze ze caly czas slabo u Ciebie z humorkiem. Trzymaj sie cieplutko i moje zalecenie jest takie- prosze wszamac pol tabliczki czekolady to podniesie Ci poziom endorfinek i aktywnosc Malutkiej to bedzie Ci razniej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ojj Ola moze by ich wtedy nie było 🙂)
a ja zasnełam o 15 w czasie jedzenia ciasta.. i nie martw nie ubrudziłam sie cała umorusana.


a nasza skóra wytrzyma wszystko nie damy wyskoczyc za szybko naszym bobciom małym.

anulabek nawet nie wiem jak mamy cię tu pocieszyć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasenn, przez to twoje ciasto pogonilam wlasnie meza po paczki 😆 ,ale mam ochote na slodkie -normalnie siebie nie poznaje. W ogole ostatnio mam takie rzuty ze biegne do lodowki po oliwki bo natychmiast musze zjesc cos slonego a za chwile zagryzam je czekolada z orzechami... cholera do marca bede monstrum ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kupiłam wózekkk 🙂))

http://www.allegro.pl/item844538427_x_lander_x_pram_xa_wozek_wielofunkcyjny_krakow.html


i w ten sposób potwierdzam ma byc chłopiec .. wiec io ile bedzie inaczej obawiam sie ze moge odepchnac bo dla mnie to jest szok juz... cos mnie dolek złapał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
x-lander to bardzo fajny wozeczek 🙂 Livia takim sie wozila tylko ze bezowym 🙂 bylam z niego bardzo zadowolona nawet dla Marcela planowalam taki kupic no ale stwierdzilam ze jednak cos innego trzeba sprobowac i tym razem mamy Mutsy.

Kasenn, a to jogurtowe to sama robilas?, jesli tak to poprosze przepis bo kiedys jakis z netu probowalam i slabo cos wyszlo, a ze ciacho jogurtowe to jest cos co lubie to bym byla wdzieczna za sprawdzony przepis 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Olu, ja nie pisałam nic o wózku... tylko odniosłam się do Twojego wyboru JET Babyactive 😉 Ja jeszcze pojęcia nie mam. Dopiero po Nowym Roku zacznę się rozglądać,bo wolałabym z kolekcji kolorystycznej 2010.Bynajmniej tak mi Pan w sklepie radził 😉 I pewnie łatwiej mi będzie sprzedać wózek z rocznikiem 2010... tak sobie myślę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
he he June takk ale ja robiłam jak zwykłą babke puchową i tylko dodałam jogurt i mi tam smakuje... i robiłam na wyczucie.


a wozek to dla mnie akurat nie musze miec nowego bo potem i tak zostanie dla kolejnego.


Karka fakt maja miec ładne kolory ale zawsze o illleee droższe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny Wy jak zwykle o jedzeniu, ja robiłam torta ambasadora wyśmienity mężowi na urodziny.
Karka niestety nie mogę się z Tobą zgodzić co do wzorstu i odżywiania, Jem wszystko co zdorwe nie opycham się słodyczami, witaminy i samą zdrową żywność a mimo to moja amelia ma tyle co wasze o 3-4 tygodnie młodsze. Tak jak i z June że drugie większe, syna urodziłam w 41 tc ważył 3450, nie ma szans na to by Amelia tyle ważyła, jeśli donoszę do końca lutego to obstawiam że jeśli dojdzie w ogóle do 3 kg będzie to sukces.
Kasenn wózek bardzo ładny kolor no cóż nie martw się oczywiście dla dziewczynki też może być ( żart) a poważnie trzymam kciuki aby dwie lekarki wcześniej się nie pomyliły.
Ja mam już na 100 % potwierdzoną Amelię, śpię spokojnie bo my z kolei zamówiliśmy meble jak pamiętacie i byłby problem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anulab84 napisał:
june tak, ona ma 36 lat. Nie wiem czy robiła wcześniej jakieś badania. Fakt faktem, że Maluszek jest już na świecie...
Boże, co za koszmarny dzień, wszystko działa mi na nerwy, wszystko mnie boli a tu jeszcze to... 😞


anula nie strasz ja też mam 36 lat a jak się mala urodzi y=to juz rok wiecej bedzie ,ale na usg genetycznym mowil ze jestem w niskiej grupie ryzyka ale i tak sie strasznie boję
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karka może pomyliłam ciebie z kimś innym jeśli chodzi o wozek , ale jak nadrobiłam czytanie tych 7 stron to zapomniałam kto co i jak :laugh: , ja też czekam do nowego roku może będa inne fajne kolorki a jak nie to może te będą w niższych cenach 😉


dobranoc uciekam jestem padniata dzisiaj ze ho ho , i jutro zrana tez mnie pewno nie bedzie prosze sie nie martwic ide na badania krwi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cruella , co do wagi 2 dziecka to Ty bedziesz tym wyjatkiem potwierdzajacym regule 😉 -zazdroszcze 🙂 a tak powaznie to Marcel moze miec nawet ponad 4 kg byle by zdrowy byl, jakos go chyba wypchne 😉

Ola, wozki to chyba w ogole nie tanieja, ewentualnie cena stoi w miejscu. Ja x-landera Livii kupowalam ok 4 lata temu i kosztowal (w komplecie z fotelikiem) ok 1500 zl i teraz takie zestawy tez widzialam w takiej wlasnie cenie... a jak go sprzedawalam na allegro to w licytacji poszedl za 1350 zl 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry 🙂
chyba dzis pierwsza jestem na forum 🙂
wlasnie wyekspediowalam Liv i meza do przedszkola/pracy, teraz zajadam sniadanko, Marcel fika w brzuchu a ja zmykam dalej do lozka bo dziecko nie dalo mi pospac w nocy...

mam nadzieje ze wszystkie mamy beda dzis w dobrym humorze 🙂
smacznego i do pozniej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...