Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A ja już po wizycie 🙂
moja mała miała 4tygodnie temu 440g a teraz już zamiast 750 to 880 i kazał i przejść na diete bo za szybko ona przybrała sporo i ja też jesli nie chce urodzić za dużego dziecka a wiadomo że nie chce bo bym musiała mieć cesarę bo jestem dość wąska
a poza tym to wszystko jest w porządku , i akurat spała jak zwykle i trzymała się za swój gruby brzuszek 🙂

Ola ten wózek co mi się spodobał to nic rewelacyjnego ale dla mnie jest po prostu extra nazywa się Adbor ring max a kolor bordo z różem i w opiniach piszą że jest ciężki ale to nie prawda bo porównywałam z innymi mniejszymi i był lżejszy. chciałam wkleic zdjęcie jego ale nie wczytuje się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
narazie wszytsko wskazuje,że znów urodzę duże dziecko 🙂
Rodzić miałam nirmalnie ,ale akcji nie było ,,wody odeszły,na oxsy nie reagowałam,zrobili mi usg jeszcze i zobaczyli ,ze dziecko wazy 5100,wiec zrobili cc 🙂))
był wielki,dorodny i naprzykład teraz wyglada na starszego,w przedszkolu jest 2 najwyższy 🙂))
Leżałam z dziewczynąco urodzila tez po cc dziewczynke 2700 to jak polozylysmy dzieci obok siebie to smiesznie wyglądała ta mała przy Remiku hahaha
Ale po mnie miała cc kobieta ,dziewczynka wazyła 5300
ale zostawiła dziecko w szpitalu,dobrze,ze dała mu szanse żyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez sie zastanawiam jakiej wielkosci bedzie moje dziecko.
Na ostatim USG w szpitalu zapytalam jakiej wielkosci jest obecnie moje dziecko, po czym Pani polozna spojzala na swoja dlon i powiedziala "o! mniej wiecej wielkosci mojej dloni". Nie ma to jak profesjonalna odpowiedz. MNIEJ WIECEJ to nawet na suwaku pod tym wpisem zobacze ile wazy i mierzy... Ach Ci Irlandczycy..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamuśki 🙂
Jak samopoczucie z rana? u mnie co ranek to słabość jak na chorobę,ból głowy i mdłości ale to z rana a później przechodzi 🙂
co do zdjęcia spróbuję jeszcze później bo nie chce mi tu się zamieścić 😠 na żadnym innym forum n ie miałam z tym problemów a tu nawet zwykły link nie chce się wczytać 🥴

iskierka to faktycznie ogromniachy rodzisz 😆 ale grunt że zdrowe no mnie by satysfakcjonowało od 2800 do 3400? to takie moje widzi misie bo zależy mi na naturalnym porodzie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alohhaaa 😁

co tam Mamuski 🙂) niech mnie któras kopnie bym poszła po bułki bym miała co jesc bo obiecałam męzowi ,że zostawie mu ogórkowej 🙂)) bo mało co zostało 🙂) wczoraj po próbie przyszła po mnie orkiestra denta i wyciagneła na bilard i co opykała ich kobieta w ciazy 😁 nie ma to jak profesjonalizm 🙂


|June jak chcesz to CI zrobie tą ogórkowa 🙂

dzis dostałam prezent dla męza pasek ładny 🙂 brazowy

ok biegne sie ubrac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wczoraj pisalyscie zebym sie polozyla w zwaizku z bulami brzucha. Niestety nie moge sie urwac z pracy w tym tygodniu bo jest on dosc wazny. Nastepny tak ale nie ten. Dlatego pracowalam do konca dnia i polozylam sie jak tylko przyjechalam do domu. Maz nagrzal mi lazienke, napuscil wody do wanny, zapalil swiecie i powiedzial ze mam sie zrelaksowac. To niesamowite ze gdzies tam w zakamarkach duszy mojego wybranka kryje sie ROMANTYK 🙂 Jestem pod wrazeniem. Zrobilo mi sie strasznie milo.

Niestety brzuch dlaej mnie boli. Czytalam ze najlepiej polozyc sie na lewym boku bo ta pozycja jest najlepsza zarowno dla matki jak i dla dziecka. Tak sie sklada ze w moim przypadku, boli mnie jeszcze bardziej kiedy leze w tej pozycji. Najwieksza ulge przynosi mi lezenie na prawym boku.
Dzis znowu w pracy i choc boli mniej to i tak przy siadaniu zawsze skrzywie mine..
Moze zadzwonie do mojej doktorki zapytac czy powinnam sie do niej wybrac, czy moze jest cos co moge zrobic zeby nie bolalo. Nie chce brac lekow bo nie jest to bol niedozniesienia. Chodzi tylko o to ze sie martwie czy z dzieckiem wszystko w porzadku..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
woow moni ja przy 36,2 to czuje że mam stan podgoraczkowy 🙂)

Anulabel może mleko cos nie tego było spokojnie przejdzie 🙂
a kregoslup Ci boli bo mała się rozpycha


Aniołku sforsowałas sie mnie też nadal boli w kroczu ale po codziennum masowaniu zaczyna przechodzić po prostu nasze maluszki robia sobie miejsce by mogły napełnic bardzo brzuszki w czasie kolacji wigilijnej...


a własnie ja jak dobrze pójdzie bede na 2 pasterkach no wiadomo jak moj ma grać to ja mu potowarzysze tylko musze sobie rajstopy wełniane kupic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie przed południem we wtorek 🙂
Trochę zaniepokoiłam się tym, co pisałyście o wadze Waszych maluchów. Moni27-na serio lekarz kazał CI przejść na dietę,by zahamować wzrost dziecka? Jej,pierwsze słyszę,by lekarz coś takiego zalecał. Zawsze wręcz odwrotnie-jak regułkę powtarzają,by się dobrze odżywiać,itp. Mój synek na ostatniej wizycie w 25t5d ważył 950g. Z tego co mówi Twój lekarz to jest wielki 🤨 A mój lekarz w ogóle nie zwrócił uwagi,by mnie ostrzec,że rośnie za szybko 😞 Choć z drugiej strony patrząc, znajomej córeczka przez miesiąc nic prawie nie urosła i wyciągnęli ją z brzucha w 7 miesiacu w stanie skrajnego niedożywienia. Teraz Mała leży pod respiratorem,dostaje sterydy i walczy o zycie... więc już chyba wolę,by mój Mały rósł,niż ma nie rosnąć. Ale też bardzo bym chciała rodzić naturalnie. Moja kuzynka w lipcu urodziła tez dużego chłopca 3970g, dwie koleżanki po 3800. Stwierdziłyśmy, że kobiety w ciaży jeśli odżywiają się zdrowo i racjonalnie to rodzą większe dzieci. A jak żyją byle jak i jedza byle co to wówczas mają malutkie-poniżej 3kg. To tak z obserwacji naszego otoczenia. Oczywiście mozecie się z tym nie zgodzić 😉 Mój mąż ważył ponad 4kg przy urodzeniu i teściowa naturalnie go wypchnęła z siebie. Mam nadzieję,że mi tez się uda 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam 🙂
a co tu tak smutno sie zrobilo? u mnie pogoda beznadziejna, wyspalam sie srednio ale mimo wszystko czuje sie rewelacyjnie 🙂 dlatego bardzo chetnie bym sie z Wami podzielila tym moim optymizmem. Moze nawet zabawie sie dzisiaj w robienie pierogow, musze jakies 100 szt ulepic wiec mam co robic 🙂, ale za to przed samymi swietami bede miala z tym mniej roboty bo tylko wrzuce je do wrzatku i beda gotowe 🙂

Kasenn, ogorkowa juz sie robi, ale dziekuje ze propozycje 🙂, szkoda ze nie ma mnie w trojmiescie to bym Ciebie zaprosila- nie ma to jak plotki przy ogorkowej 😁

Angel , wiadomo ze praca jest wazna ale nie najwazniejsza, a te Twoje bole trwaja juz troszke dlugo- mam nadzieje ze to dlatego ze Malutka ostro w brzuchu fika i moze wiazadla Cie ciagna po bokach , ale lepiej to sprawdzic, bedziesz spokojniejsza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a propos wagi obliczanej na podstawie USG, to 2 lekarzy w poprzedniej ciazy mowilo mi, ze waga dziecka po urodzeniu z regoly jest nizsza o jakies 300 do 500g i mi wychodzilo z usg ze Livia bedzie miala 4200 a urodzilam 3760 wiec cos w tym jest zreszta iskiereczka tez pisala ze z usg wychodzilo ponad 5 kg a synek mial ok 5 kg, dlatego nie ma co tak sztywno trzymac sie tych wyliczen.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniołku, mi na moją skracającą się szyjkę lekarz zalecił prysznic i rezygnację z wylegiwania się w wannie w gorącej wodzie - bo taką uwielbiam 🙂 To tak na marginesie, bo nie wiemy z jakich powodów czujesz niepokojące bole...
Też wszędzie czytam o możliwych bólach związanych z rozciaganiem się macicy i wiązadeł... A jak odróżnić te bóle od skurczy, które powodują dalsze skracanie ię szyjki?
Wczoraj czytałam o nich,że mogą wystąpić w postaci kłucia w podbrzuszu. A ja czułam coś takiego jakby kolkę i kłucia po prawej lub lewej stronie brzucha.Do tego mam też czasem brzuch dużo twardszy niż normalnie.Ale po jakimś czasie wraca do normy. Więc to pewnie te skurcze... Ehh,zawsze skurcze kojarzyły mi się z bólem,a tu się okazuje,że mozna je mieć i w ogóle o nich nie wiedzieć.
Idę się ogarnąć i lecę na Pocztę kupic kartki świąteczne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...