Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
wezcie mnie nie draznijcie wrrr

wiecie jak mnie to denerwuje ale moje kochanie wczoraj przed snem pocieszyło .

"Kochanie jak nie |TYmek to będzie Bianka" myślalam że udusze go w tym łóżku poduszka.



a jak mu sie rozpłakałam to miał chłopak problem bo mnie uspokoic to graniczenie z cudem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kasenn wiesz przecież że my sobie jaja robimy :laugh: trafiłaś na niedouczonego lekarza i już , ale wiem że pewno cię meczy taka wiadomość 😞 to na pewno jest Tymek zresztą on juz reaguje na to imię i sam wie ze ma pisiaczka wiec jest chłopcem 🙂

dobra dzwonie znowu do bratowej podnieść ja na duchu w tym szpitalu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurcze przez ta akcje z Tymkiem, to ja w piatek na USG poprosze zeby dokladnie mi pokazala w 3D tego siusiaka, bo na 2D niby widac wyraznie, ale cholera juz pewna nie jestem chociaz babeczka mowila ze na 100% chlopak... najwyzej Marcelinka bedzie miala cala wyprawke niebieska 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasenn w ramach "pocieszenia" to jesli jednak dziewczynka to bedziesz miala dla tesciowej najlepszy prezent pod choinke skoro on tylko wnuczke by chciala 😉 a tak powaznie to nie stresuj sie bo 2 lekarki niezaleznie wydaly opinie ze pisiolek wiec nie ma innej opcji 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
przez te pogaduchy o zdjeciach wzielo mnie na wspominki i dokopalam sie do zdjec Livii. To zdjecie jeszcze ze szpitala zrobione w 3 dobie... juz nie moge sie doczekac tego drugiego malego pierozka 🙂 [img size=400]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/olis.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂 🙂 🙂
Aleście się dziś rozpisały , mam ponad 20 stron do przeczytania 🤪 🙂 a jestem pomiędzy 2 obiadami, jak o 18,00 zjadłam jeden to teraz zaczęłam robić zupkę na jutro : A ja już dziś lekko zmęczona jestem , jak to w poniedziałek - ciężki początek tygodnia .Wracam do garów .
Pozdrawiam wieczorowo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
7 godzin mnie tu nie było i 17 stron do nadrobienia 😉
Wiec po kolei:
Ola - dobrze,że z bratową juz lepiej.Sama miałam 2 operacje na żylaki (prawa i lewa noga) i mimo,że blizny są niewielkie i jest ich niewiele, to wiecej się na ten sposób usuwania żył nie pokuszę.A już wiem,że czeka mnie to po ciąży.Od operacji minęły 2-3 lata, a ja już mam nowe 😞 Ale tym razem laser pójdzie w ruch i koniec.Mam tez bardzo złe doświadczenie ze znieczuleniem zewnątrzoponowym (zastrzyk w kręgosłup, brak czucia od pasa w dół) i już NIGDy się na nie nie zgodzę.
Paulinka - dziękuję za link.Super jest 🙂
Doti - no to czekamy na fotkę twojego Maleństwa z usg4D 😆
Kamis - Ty się nie przejmuj tak tym co Ci lekarz powiedział. Ja w jednym miesiacu poszłam też 4kg i jakoś nic mi nie jest, bez przesady. Zgadzam się z June. DObrze,że nie mamy tego Twojego lekarza,bo by mnie chyba zabił za mój przyrost wagi 🙃 12kg mam już wiecej...tzn miałam 1,5tyg.temu 😆 Ale przestałam się tym martwić. Teraz, jak Mały już tak ostro się rusza w brzuchu, to tylko on pochłania me myśli. :laugh:
Powiem Wam,że nawet Święta zeszły jakoś na dalszy plan...
A dziś kupiłam super body-śpioszek (nie wiem co to-ma długi rękaw, ale bez nogawek) z napisem: Kocham mojego tatę.
Mój mężuś był zachwycony, aż mu się papa cała śmiała 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I jeszcze o czyms zapomniałam 🙂
Ola - wózek, nad którym się zastanawiasz ma moja kuzynka - urodziła w lipcu. Dokładnie ten sam czerwony 🙂
Ona jest z niego bardzo zadowolona. Jak ją miesiac temu podpytywałam o niego, to potwierdziła, ze gdyby raz jeszcze kupowała, to wybrałaby ten sam, więc to chyba dobrze świadczy. Nie wiem czy go widziałaś w realu. Jest fajny, zgrabny...no i bardzo rozsądny cenowo 😉
Ja oczywiście nie mogę już kupić tego samego, bo za blisko siebie mieszkamy, ale Ty znjdź go w jakimś sklepie i jedź zobaczyć na zywo - czy Ci do ręki pasuje 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
June - a Livia mega słodka. Aż nie wierzę,że takie duże dziecko można urodzić... a czuprynkę miała boską. Że tez takie włoski mogą urosnąc w brzuchu. Jej, ja chyba dopóki sama nie urodzę i na własne oczy tego nie zobaczę - nie uwierzę 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karkaaa a o mnie zapomniała :P

MAGDA W NOS DOSTANIESZ nie piszcie o jedzeniu bo mi niedługo brezuch pęknie mały to nie ma się gdzie ruszac
jestem przejedzona a świadomość tego ,że jeszcze zostało troche zupy mnie przeraza... ale obiecalam że zostawiam dla krystka by zjadł po próbie na rozgrzanie

June - ale ona miała kłaczki ciemne i długie jejkaś a ta minka i pultynki grrr takie słodkie 😁 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Haha, nie zapomniałam o Tobie droga kasenn... tylko,ze Tymek bedzie Tymkiem to juz Ci rano pisałam... to,że wcinasz ogórkową to trudno skomentować-fajowo,że Ci tak smakuje 😉 Ja dziś tez jadłam,ale z paczki i była bleee... Prezenty, nad którymi się zastanawiasz dla bliskich to akurat nie mój klimat, więc nie chciałam o tym pisać :P
I nie martw się, nie sposób o Tobie zapomnieć :laugh:
A nad prezentami to się sama zastanawiam. Nie mam żadnego jeszcze - ani pomysłu nie mam 😞
Ehh...obejrze sobie M jak Milosc.
Moj mąż na 19.00 pojechal na wigilie dzialową i pewnie wcina coś dobrego. Ja za to zjadam full sałatki warzywnej, jabko, mandarynkę, jogurt. Matko, i to w ciagu godziny...
Obżarciuch ze mnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karka napisał:
June - a Livia mega słodka. Aż nie wierzę,że takie duże dziecko można urodzić... a czuprynkę miała boską. Że tez takie włoski mogą urosnąc w brzuchu. Jej, ja chyba dopóki sama nie urodzę i na własne oczy tego nie zobaczę - nie uwierzę 🤪


Karka, ja jak urodzilam i na wlasne oczy zobaczylam to dopiero uwierzyc nie moglam :laugh: ze mozna takie duze dziecko naturalnie urodzic a to bylo niecale 4 kg, wspolczuje tym mamom ktore po ok 5 kg rodza... mnie to prawdopodobnie czeka tym razem bo kolejne dzieci najczesciej sa wieksze niz pierwsze dlatego Ola i Cruella niech Bog ma nas w swojej opiece 🤪

Kasenn, ale mi smaka na ogorkowa zroilas- jutro ja gotuje wielki gar na 2 dni bo uwielbiam ta zupke a dawno nie robilam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...