Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no tak olu ale to zawsze wiesz coś co bedzie nas wspominać tym bardziej . a my możemy sobie na te cacka pozwolić tym bardziej że z prezentem dla taty krystianka to musimy trafic z czym takim OOO bo jak to jubiler i to taki no znany ale to i tak utajone wszystko ponieważ to był kochanek .. a nie mąz 😁 wiec wiecie czemu nie lubie mojej tesciowej ja nienawidze zdrady bo sama kiedys byłam bardzo bolesnie oszukana i to 1,5 miesiaca przed ślubem potem pół roku pózniej poznałam krystiana i tak dalej poszło. 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnimi czasy moja Nadia strasznie sie wierci,normalnie nie ma godz zeby sie nie krecila,czasem jest tak ze wierci sie przez 20 min potem 15min przerwy i znowu,takze jakos strasznie malo spi:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasen;mnie wlasnie sie tak rozpycha wierci,przez co czasem brzuch nabiera takiech smiesznych kształtów i wydaje mi sie ze teraz ma juz tak malo miejsca w brzuchu a co dopiero bedzie za 2 miesiace :laugh: a tak wogole to 91cm mam juz w brzuchu:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej! 🙂
Ale dawno mnie tu nie było i trochę mam zaległości 😲
Dziś na 18:15 mam wizytę i zobaczę znowu moją lalunię już się nie mogę doczekać:P
Następna sprawa, to tyle mówiłam że wózek dopiero kupię końcem lutego a juz mam:P pojechałam pooglądać jakie są ceny i tak się zakochałam w jednym że nie było zmiłuj się musiał być mój 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniołku bo ja jestem elegantka w gumakach... 😁
kamiś to ja mam 2 cm wiecej a mał ponad kiloooo 🙃
a co do kształtów brzucha to he he masz racje

a ja dzis przeginam ile ja jem kupilam sobie pół kg herbatników w czekoladzie to polowy nie ma 3 pomarańcze i i 3 bulki z ogóraskiem i ogórkowej tyle uuuuuuuuuuuuu a na wge nie staje bo po co dowiem sie u gina ile waze 🙂)

a ja sie dowiedziałam w sobote ze moje 2 znajome z teatru sa w ciazy jedna w 13tc i juz wie ze bedzie Franciszek a druga w 6 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a jaki kupilaś moni? pochwal sie
a jem też duzo ale to niestety zasługa siedzenia w domciu 😞 , dzisiaj kupiłam kiwi i już prawie zjadam wszystkie ale słodziutkie były. Jutro sobie nie pośpię bo na 9 musze być w Gdańsku z Elinką u ortodonty , ale coż trzeba to trzeba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja juz chyba 7 michałka wcinam i nie umiem sie oprzec i juz takie wyrzuty sumienia mam!!to jest okropne teraz w ciazy co zjem jakies słodycze to zaraz mam stresa bo kilogramy lecą!!! przed ciaza mialam luzik jadlam słodycze tonami i waga stała w miejscu 😠

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed ciążą mialam 51kg w ciazy schudlam na poczatku do 49kg a teraz 59kg. ale wszyscy mowia ze jestem dalej szczupla tylko brzuch mi urósl ale moj gin mnie straszy,mowi ze 2,5kg w 3 tyg to stanowczo za duzo i jak tak dalej bede grubla to bede miala mega rozstepy 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasenn88 napisał:


elwira ale ty masz dobrze ja 28 mam a ta niepewność z płcia teraz nmnie dobija


kasenn przypomniało mi się jak Eliza miala 9 lat i zdechł jej chomik więc na otarcie łez kupiliśmy nowego i mial być chłopiec nazwaliśmy go Kubuś po tygodniu sie okazało ze ten nasz chłopiec urodził 6 małych chomiczków:laugh: i musieliśmy zmienić imię na Kubusia , ale czy z Tymka da sie zrobić żeńskie imię ? 😲 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki.

Chciałam się tylko przywitać i pochwalić, że w czwartek idę na USG 4D - wreszcie przekonałam mojego Marcina, że warto zrobić dodatkowe badanie 😁

A teraz poczytam zaległości brzuszkowe i biorę się za naukę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamis21 napisał:
przed ciążą mialam 51kg w ciazy schudlam na poczatku do 49kg a teraz 59kg. ale wszyscy mowia ze jestem dalej szczupla tylko brzuch mi urósl ale moj gin mnie straszy,mowi ze 2,5kg w 3 tyg to stanowczo za duzo i jak tak dalej bede grubla to bede miala mega rozstepy 😠


dobrze ze nie mamy tego samego lekarza bo nie wiem co ja bym uslyszala skoro na poczatku ciazy wazylam 65 teraz 76 a w i trymestrze przytylam 4 kg 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mój mowil z e2 02,5 to jest ok w granicach ale już 4 to dużo i będzie mi trudno potem to zgubić ,a ja niema silnej woli i słodycze mnie kusza , dzisiaj jak upiekłam pieczarki do schabu to myślałam ze nie straczy bo jak je posmakowałam to myślałam ze zjem wszystkie 😞 i co tu zrobić jak sie ma ochotę ? 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
 Udostępnij to


×
×
  • Dodaj nową pozycję...