Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
anula to super -jak to fajnie się cieszyć szczęściem innych 🙂 powiem ci ja mam koleżankę która od chyba 12 roku życia była leczona i cały czas jej wmawiano ze nie może mieć dzieci i jakoś się pogodziła z tą myślą , ale po wyjściu za mąż zmieniła lekarza i cud...... jednak tak 🙂starali się jednak bardzo długo potem zrobili badania i okazało się ze to z mężem coś nie tak 😞 po leczeniu są szczęśliwymi rodzicami dwóch zdrowych ,ślicznych synków 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ola, jak masz za duzo tego pasztetu to dawaj na eksport, przyjme kazda ilosc 🙂

A pierniczki przesunelam na jutro, bo jak zaczelam rozpakowywac ta torbe z PL to zanim sie nacieszylam to juz po 16-tej bylo , ale super czulam sie jak kiedys jako dziecko w Pewexie 😉
Jestem bardzo zadowolona z wszystkiego co zamowilam na allegro, polecam fajne koszulki dla mam karmiacych i dla kangurow w zasadzie tez bo spokojnie zmiescilam sie razem z Marcelem w M-ke, no i wreszcie ktos pomyslam i wyprodukowal koszule kobiece a nie jakies infantylne, w bociany czy krowki z mega wymionkami- musi to wygladac zenujaco na kobiecie ktora karmi piersia... a ja zamowilam takie:
http://allegro.pl/item828417712_828417712.html
http://allegro.pl/item829105799_829105799.html
i jeszcze ta wyprawka jest rewelacyjna i bardzo praktyczna jak dla mnie, bardzo dobra gatunkowo bawelna, polecam:
http://allegro.pl/item822310483_george_praktyczna_wyprawka_starter_8_szt_62.html , jest tez w kolorze PINK 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a i jeszcze laktator przyszedl, zdecydowalam sie na Tommee Tippee w zestawie ze sterylizatorem:
http://allegro.pl/item821746093_laktator_tommee_tippee_akcesor_kurier_0zl.html
bardzo ladnie przylega do piersi i dobrze zasysa wiec ladnie bedzie mleko sciagal 🙂 przy Livii tez mialam manualny ale Avent i tez bylam bardzo zadowolona, ale ze lubie nowosci to zaryzykowalam i teraz bardzo sie ciesze ze wybralam ta firme, bo poz laktatorem zamowilam wiele innych gadzetow od Tommee Tippee i sa super 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
june to super ze zadowolona jesteś z zakupów , ale słodziutka ta wyprawka , tylko koszule nie chcą mi sie otworzyć 😞 ja jeszcze nie kupiłam żadnej koszuli do karmienia ale wezmę jedna ,bo w domu i tak w piżamie będę spać ,łe.... nie lubię koszul jak ja przeżyje w szpitalu ? a kupujecie też takie majtki siateczkowe poporodowe , u nas można mieć bo są szpitale co tylko z gołym tyłkiem można biegać 😉

june pasztet pycha właśnie smakowałam , w ogóle zróbmy kiermasz świąteczny każda cos zrobi i się wymienimy , ale było by fajnie co ? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki.

Ach jaka dziś jestem szczęśliwa. Wreszcie mam wyprawkę dla Maleństwa. Byłam dziś z mamą i Marcinem w hurtowni i nakupowaliśmy wszystkiego. Jeszcze tylko kosmetyki, fotelik do auta i rzeczy dla mnie do szpitala i mogę rodzić 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem tym zaskoczona Olu i bardzo się cieszę. To wyraźny znak, że cieszą się że będą dziadkami 🙂 I tuniczki dla mnie też się jakieś znalazły 🙂 a teraz mama szyje mi pelerynkę taką na zimę i jeansy przerabia na ciążowe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doti napisał:
Jestem tym zaskoczona Olu i bardzo się cieszę. To wyraźny znak, że cieszą się że będą dziadkami 🙂 I tuniczki dla mnie też się jakieś znalazły 🙂 a teraz mama szyje mi pelerynkę taką na zimę i jeansy przerabia na ciążowe 🙂


to super wiedzieć ze inni sie cieszą razem z wami maleństwem ,widocznie i oni dorośli do tego 🙂 i dzięki temu twoj przebieg ciazy bedzie spokojniejszym i cudownym czasem oczekiwania .

ja miałam dzisiaj ciezką nocke -zgaga , zgaga i zgaga i bezsenność od 4 rana 😞

moja rodzinka dzisiaj jedzie na zakupy swiateczne -chyba po prezent dla mnie 😉 😲 chce z nimi sie wybrać połazić po sklepach i cos upolować sama dla siebie moze albo dla małej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ojej, znowu jestem pierwsza... Śpicie sobie słodko pewnie 🙂
Ja wstałam, bo mąż musiał do firmy podjechać i tak jakoś z nim o 8.00 wstałam. Zjadłam śniadanko i teraz piję kawkę rozpuszczalną kofeinową na pobudkę, wcinam do niej ciasteczka i oglądam Dzień Dobry TVN 😆
Doti, cieszę się,że mimo Twoich obaw, wszystko dobrze sie układa 🙂
June, super, że zadowolona jesteś z zakupów. Ja sobie też kupiłam koszulkę do spania,ale w motyw panterki i taka na teraz, bo już mam dość spania w tych porozciąganych portkach :P
Wczoraj mężuś wrócił po tygodniowej delegacji, więc go wieczorkiem przywitałam w panterce i było miło... tylko miło,bo przez tę skracająca się szyjkę to mi już nic prawie nie wolno, więc skończyło się na wzajemnej bliskości 😉
Bylismy w centrum handlowym,bo nie mamy jeszcze prezentów,ale było tyle narodu,ze skończyliśmy przy pólce z filmami Blu-Ray w Media, kupiliśmy nowego "Terminatora" i wrócilismy do domku na seans...
Idę smażyć mięsko na obiadek.
Buziaki dla Was i życze udanej niedzieli 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj 🙂 Tak się rozpisałam,że w końcu wyskoczyłam na forum jako druga 🙃
Ola, ja wczoraj byłam w centrum handlowym i tak szybko jak tam zajechałam, tak szybko odjechałam 🤪
Nie dla mnie te tłumy. Wszyscy mnie potrącają, depczą, przepychają się... Ehhh... w tygodniu do południa muszę zakupy pozałatwiać. Weekend to teraz dla mnie masakra 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry 🙂
Olu, Ty nie spalas od 4 a ja do 3 😠 te problemy ze spaniem trwaja juz stanowczo za dlugo ale co tu zrobic... lekarz nie byl w stanie mi pomoc, powiedzial tylko ze mam zwiekszyc magnez wieczorem ale i tak to nie pomaga. Wiem ze mamy przestawiaja sie podswiadomie na tryb nocny ale nict nie wzial pod uwage tego ze niektore z nas maja jeszcze inne dzieci ktorymi musimy sie zajac w ciagu dnia i nie ma tego jak odeapac 😉

Doti, bardzo sie ciesze ze tak wszystko sie Tobie uklada teraz mozesz spokojnie wyczekiwac Malenstwa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karka ja tez wolę zakupy w tygodniu bo mniej luda w sklepach 🙂 ale jak mamy się wybrać razem to niestety tylko sobota albo niedziela ,bo mąż wraca późno i jest zmęczony po pracy a ten tydzien jeszcze kończył mi szafki w łazience więc na nic sily wiecej nie miał 😞
na razie zjadłam śniadanko , Eliza w wannie, Piotrek z psem i aparatem w lesie 🙂 nie wiem jak przeżyje ten dzień po tak niewyspanej nocy -June łączę się w bólu z tobą 😞 jeszcze ta cholerna zgaga .............. 😞 nawet po łyku wody mam , a w nocy piję bo mi sie duszno .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny,
Współczuje Wam tych nie przespanych nocy. Ja co prawda też dziś o 5 miałam pobódke ale to moja sunia spać nie mogła. Miała za dużo emocji, wczoraj skończyliśmy remont i do późna w nocy sprzątaliśmy i między innymi ona wróciła na swoje stare miejsce po długim nie bycie,a do tego nowy pokój i tyle innych rzeczy, nie mogła spać więc dotrzymywała mi towarzystwa hihihi.
Olu ja też wolę zakupy do południa w tygodniu, jakoś mniej ludzi. Na szczęście mój Andrzej w każdej chwili może się urwać. Zobaczymy jak będzie miał w nowej pracy.
Doti super że się poukładało z rodzicami, tak trzymajcie.
My dziś mamy popołudniu gości mój mąż ma urodzinki, upiekłam wczoraj tort wyszedł ogromny, nie mam pojęcia jak będziemy go kroić 🙂
Miłego dnia wszystkim życzę. W miarę możliwości oczy 😆 wiście będę zaglądać 🙂 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ehhh... biedne jesteście z tą bezsennością. Ja też od 3 nie spałam, ale tylko dlatego,że mojego męża kolega był na jakiejś imprezie i o 3 w nocy postanowił zadzwonić... 😠
No i tak sie wybudziliśmy, że w końcu poszłam zgrzać sobie mleczko-leżałam pijąc je w łóżku i czekałam az przyjdzie nowy sen...No a jak usnęłam to ów kolega znowu się odezwał i myślałam,że udusze jego-za to,ze dzwoni i mojego, za to,że nie ściszył tel. 🤢
No, ale moje wybicia ze snu nie miały nic wspólnego z ciążą.
Poza tym Ola współczuję z tą zgagą. To dopiero musi być cholerstwo. Az się boję,że mnie to też kiedyś dorwie. Ale na razie mój mały siedzi w brzuchu na samym dole i pewnie dlatego mam spokój ze zgagą... ale za to napiera pskud na szyjkę, więc juz chyba wolałabym mieć tę zgagę. Mniej bym wówczas jadła 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja sie zastanawiam czy u mnie ta zgaga czasem nie jest wynikiem tego ze biorę leki na nadciśnienie, a druga sprawa to niestety mała napiera i jest refluks 😞

zaraz sie wybieram na zakupy ciekawe czy przeżyje tą wyprawa , na szczęście w Carrefour jest kasa dla ciężarnych więc z niej skorzystam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Ależ dziś pospałam. Obudziłam się na śniadanko o 7:30 a później spałam jeszcze do 11. To pierwsza w pełni przespana noc od ponad tygodnia 🙂Nie licząc przerwy na siku oczywiście. Teraz mi się nic nie chce.

Zgaga dokucza mi codziennie, właściwie po każdych owocach i słodyczach. No i najgorzej jest jak leżę na prawym boku. Wystarczy kilka minut i mam wrażenie jakby mi się przełyk palił.

Marcin dziś bawił się z naszym Maleństwem. Najpierw Dzidzię obudził, a później głaskał, potrząsał i stukał mój brzuszek i cieszył się jak mu Dzidzia odpowiadała kopniaczkami 🙂

Pozdrawiam Was Mamusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
widzę ze dzisiaj tu nikt prawie nie zaglądał 😞
a u nas spadł śnieg 🙂 lekko przyprószone drogi od 2 godz.pewno do jutra nic nie będzie 😲

zakupy nam sie udały nawet nie było tyle ludzi w sklepie , potem obiadek , deserek .... 🙂
po południo mąż mnie wyciągnął na Mistrzostwa Polski w podnoszeniu ciężarów , wynudziłam się trochę tam ale czego sienie robi dla męża 😉 on bynajmniej mógł się wyszaleć z aparatem :laugh:

malutka kopie i teraz odpoczywamy , obym przespała tą noc 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień wieczór taki sobie dobry.


spędziłam urocza niedziele na izbie przyjęć i szczerze wróciłam bardziej obolała i w nie wiadomym stanie niż tam jechalam ..

badał mnie syn ordynatora max 25 lat obstawiam że starzysta . stwierdził że Tymek to dziewczynka choć 2 panie doktor z wielo letnim stażem stwierdziły inaczej... predzej po zatym jak mnie badał był tak nie czuły że mialam łzy w oczach popsikał mnie jakims detergentem w pochwe że zaczeło mnie palić!!!!

do tego stwierdzil że mam zapalenie dróg moczowych zaawansowane i wsadzili mi cewnik też tym wypryskany to chciałam ich pogryść ze zlości. kobietka mnie glaskala i trzymała za reke..

jak mnie badał usg do pochwowo wsadził go z rozpędu bez zastanowienia i tak głegoko,że aż sie podniosłam .. potem wystoczył że jak na 14 tydzień to dziecko jest za duże 😞 kretyn dosłownie.

wogole najlepsze że wrociłam do łazienki poszłam i co krew z pochwy na szczescie tylko musiał w czasie wkładania wiernika mi coś uszkodzić bo nie bylo to mocne krwawienie.


a wkońcu wyniki moczu bardzo bobre i nie potrafił mi powiedzieć od czego mnie boli. i obecnie boli mnie strasznie a robienie siusiu to meczarnia stuleci ale placebo zadziałało również... tylko szkoda,ze dzień zmarnowany mogliśmy lepiej pojechać na opowieść wigilijna 😞a tu 20 a pojechalismy o 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...