Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dobranoc Ola 🙂 Ja też się żegnam-zmykam do wyrka poczytać trochę 😆
Jeśli piszę na forum, to wówczas faktycznie dochodzę po swoim ostatnim poście w ten sam sposób, o którym piszesz...ale co w sytuacji jak od mojego ostatniego posta nadrabiam zaległości w czytaniu i po kilku stronach czytania musze przerwać... wówczas powrót do tego miejsca jest trudny :laugh:
Ale cóż, teraz juz regularnie będę tutaj sobie czytać 😁
Słodkich Snów Brzusie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

a tak dawno nie bylam chora ostatnio jak sie dowiedzialam ze jestem w ciazy cos w 6 tyg ciazy,potem dlugo nic i teraz mnie wzielo,kurcze a myslalam juz ze dotrwam do porodu bez chorubska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam

my już od 5,30 nie śpimy i już nawet chciałam włączyć kompa bo nie mogłam zasnąć 🙂 i chyba mi się udało ok 8 więc zyskałam jeszcze godzinkę snu.
obudziłam sie z plamami na koszulce znowu podcieka mi siara 😉

kamis kuruj się .

Ja chce już święta ,ale kompletnie nie jestem do nich przygotowana , oprócz pasztecików w lodowce nic niema , kiedy ja zrobię zakupy , sama nie dam rady muszę wyciągnąć męża niech mi autkiem podwiezie wszytko .

Teściowa mnie wczoraj zaskoczyła , zadzwoniła i powiedziała ze kupiła duża paczkę pampersów 2 dla malej -jak miło 🙂 teraz kupię jedna małą paczkę new born 1 od 2-5 kg i na początek zapasik jest 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ojj maryś widze tak jak ja chciałaś zmeczyc oczka przy komputerze ja wstałam przed 10 ubrałam sie i poszłam na spacer bo stwierdziłam że bez ruch jest gorszy i miałam racje rozeszłam ten ból rozchodzacej się miednicy. i zadzwoniłam do połoznej w czasie spaceru i zasugerowała ,że mam rozciagać sie siedziec głównie po turecku i nie musze tak naprawde lezeć ale po prostu uwazać na siebie .. po tym cała w skowronkach od męza uciekłam po zakupy 😁 kupilam miesko na rosołek warzywka mandarynek pare i moje świerze bułeczki 🙂) a teraz grzecznie siedzimy i jemy 😁

a zasnełam o 3.30 nie wiem co jest z tym brakiem ochoty na sen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj, co to się dzieje? Ja się zatem wyłamuję. Spałam jak zabita 9 godzin. Współczuje Was z tą bezsennością. ja nie mam żadnych problemów. Wystarczy,że wezmę prysznic, ciut poczytam i zaraz chrapię 😉
Ja właśnie czekam na wizytę kolegi z pracy-już się nie mogą beze mnie obyć,a dopiero drugi dzień mnie tam nie ma 😠
A później wpada przyjaciółka z synkiem 5 mies., więc sobie pogadamy w spokoju... mojego męża nie ma od poniedziałku do soboty. Wysłali go do Hannoveru na szkolenie.
Miłego Dnia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Brzuszki!
Ja teraz też się po 9 godzin, fakt ze w nocy sie budzę ale zasypiam. Co do położenia malucha mój jest chyba często poprzecznie ułożony, zawsze brzuch chodzi na dwie strony, i ruchy czuje na raz po obu stronach brzuszka 😮 Nigdy nie kopie mnie ponad pępkiem.... Ale ma jeszcze czas na przekręcenie się:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chciałam sobie zrobić nastrój świąteczny kupiłam świeczki do podgrzewacza o zapachu lasu a tu nic nie pachnie 😞 , włączyłam płytę Ennio Morricone myślałam że się Mai spodoba jak jej tatusiowi a ona spokój chyba nie jej styl :laugh:

Anula jeszcze trochę i choroba lusterkowa jak u facetów :laugh:


kupujecie 2 komplety pościeli do łóżeczka ? bo chyba jeden to malo co? ja mam co prawda dwa prześcieradełka ale chyba dokupię jeden komplet pościeli jeszcze na zmianę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola i Anulabek to co wy za duze brzusia macie?? ja tam sie jeszcze wyginam na wszystkie strony ale teraz te spojenie łonowe mnie boli.


ale mi sie cos chce ale nie wiem co...

elwira one teraz robią pajacyki albo inaczej mowiac aniołki na sniegu którego nie ma 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙃 http://wigilia.pl/?Page=_d7gn4t906g8bdv 🙃


a tu dla osłody i smaku lista wigilijnych potraw a ja za zadne skarby nie moge zdecydowac co z tej listy mam przygotowac

wiem tylko ,że robie
-barszcz
-uszka
-makiełki
-rybe po rzymsku
- pierogi z grzybami i ruskie
- i sledzia jakiegoś ale nie wiem jakie

\OLA a od kiedy mikolaj jest kobieta a i w wersji 2w1 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙃 http://wigilia.pl/?Page=_d7gn4t906g8bdv 🙃


a tu dla osłody i smaku lista wigilijnych potraw a ja za zadne skarby nie moge zdecydowac co z tej listy mam przygotowac

wiem tylko ,że robie
-barszcz
-uszka
-makiełki
-rybe po rzymsku
- pierogi z grzybami i ruskie
- i sledzia jakiegoś ale nie wiem jakie

\OLA a od kiedy mikolaj jest kobieta a i w wersji 2w1 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny pozdrawiam 🙂
Byłam we wtorek u dżina 😁
jest dziewczynka na 100% waga 715 gram))))))))))))))
fikała ostro,dalej mam torbiel przy łożysku ale nic ona nie grozi,i
z planowanej cesarki zrobiło sie cesarskie ciecie ze wskazaniem z
racji tej torbieli...czyli bedzie jak chcialam,rozwiaza mnie w 38
tyg. chyba ze wczesniej zacznie sie akcja porodowa to wiadome

także nie będę kwietniówka napewno ale cóż zostane już na kwietniowym forum ale do was także będe zaglądała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja wcinam obiadek 🙂

zaraz na TVN w rozmowach w Toku będzie o wielodzietnych rodzinach -16 i następne w drodze , podziwiam tych ludzi ale nie wierze aby te wszystkie ciąże byly zaplanowane 🤔 nie wyobrażam sobie takiej gromadki w takich czasach które mamy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...