Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Własnie oglądam Rozmowy w toku, ja nie wiem jak oni daja radę z taką liczbą dzieci? Mają podejście mojej koleżanki Bóg daje dzieci i na dzieci.....

Ola żadne nie było planowane, wpadka za wpadką. Ja sobie tego nie wyobrażam.

Na obiadek mialam pierożki i buraczki, pychota.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kasenn 16-17 dzieciaczków ? ojej ja sobie tego nie wyobrażam .

znam takie rodziny , rodzice nie myślą ,a dzieci cierpią niestety .Może i fajnie mieć taką dużą rodzinę ale przeżyć te wszystkie porody, odchować i mieć na to kasę -skąd ? państwo ci nic nie pomoże 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie wiem czy to moja autosugestia czy nie, ale mam wrażenie, że w tym tygodniu brzuch rośnie w oczach i czuję jak z dnia na dzień coraz trudniej mi sie oddycha i siedzi. Powiedzcie mi Mamuśki starsze tygodniowo ode mnie, czy Wy też tak mialyście, że od pewnego momentu wszytsko dzieje się tak szybko. Wręcz czuc jak brzuch rośnie i brakuje skóry na nim?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Olamat, dokładnie czułam to samo... 😉
Z dnia na dzień brzuch robił się coraz wiekszy i takie dusznosci miałam, jakbym nie mogła porządnie oddychać, tylko tak płytko-tyle o ile 😉
Powoli też mam problem z nakładaniem butów...jak się tak mocno schylam to brzuch aż boli.
Dzisiaj kumpela jak mnie zobaczyła to powiedziała: No, teraz to widać,że jesteś w ciaży :laugh:
Tyle,że brzuch rośnie, piersi też... i swędzi mnie jedno i drugie 😞 I aż się boję co to moze oznaczać, więc biorę Mustellę w ruch i idę się smarować...
ps. właśnie dostałam mmsa od mężulka. Kupił koszulkę dla naszego Małego... wow, jego pierwszy ciuszek 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj z tym brzuszkiem jest tak od pewnego momentu rośnie w oczach 🙂 ale nie tylko on :P moja krzywa cukru jest wporzadku hura dzisiaj byłam u lekarza i dostałam komplement ze wreszcie wyglądam jak kobieta w ciąży a nie taki chudzielec jak na pczątku do niego przychodził 🙂 bo wszędzie mi przybyło hehehe. o i musze sie pochwalić mam wreszcie łóżeczko dzisiaj przyszło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja czuje sie fatalnie,gardło boli,kaszlec sie chce ale probuje sie opanowac bo wtedy tak brzuch sie mi napina,wogole slaba jestem i nie mam apetytu a to nowosc w ostatnich czasach u mnie:P za tydzien w srode ide do gin i bede miala usg ale zwyczajne,ciekawa jestem ile juz wazy moja mała 🙂 wogole dzis pare razy łapały mnie skurcze takie w okolicach brzucha i nizej to chyba te przepowiadające 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kamis, już 30 tydzień... a dopiero co zaczynałyśmy zaglądać na stronę brzuszka... byłysmy na początku drogi... a tu już za nami półmetek i ani się obejrzymy a nasze Maluchy będa z nami 😆
Paulinka, a łózeczko przez neta zamawiałaś? Ja nie mam pojęcia jakie kupic. Chciałabym,zeby było takie masywniejsze, zebym nie bała się o nie oprzeć 😉 i żeby miało szufladę, bo mamy małe mieszkanko. Polecacie jakieś firmy? Dziś kumpela polecała mi Klupś i Drewex. Ja kupię wszystko dopiero w styczniu, po szale świątecznym i noworocznym...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zaraz wyśle moje bo właśnie jest rozłożone 🙂 czeka mnie jeszcze poskładanie dzisiaj poscielki do workowżeby się nie kurzyło 🙂 ale narazie sie cieszę 🙂to moje łożeczko: [img size=264]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/__.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karka też się nad tym ostatnio zastanawiałam. Jak się urodzi to będzie mi brakowac tych ruchów malucha i tego poczucia, że ktoś tam jest 🙂
Ale z drugiej strony maluch będzie po drugiej stronie brzucha i w końcu będę widziała jak wygląda. Jak ja się nie moge doczekac momentu jak po porodzie położą mi ją na brzuchu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczynki
bardzo ładne te wasze brzusie, mój jest jak piłka tylko większy hihihi.
Byłam wczoraj na usg 4d, ponieważ w zeszłym tygodniu na zwykłym wyszło że Amelka jest mniejsza i lekarka odesłała nas do sprawdzenia, no i na szczescie wszystko jest ok. Amelia waży ok 915 gram mieści się w normie choć w tej dolnej granicy. Lekarz wszystko wybadał dokładnie, serce mózg, układ krwionośny wątrobę a nawet moją pępowinę czy ma dobrą przepustowość i wszystko jest super. Nagrywał nam to i chciał nam zrobić ujęcie buźki jakieś łądne to oczywiście nasza uparta zasłoniła ręką, nie pomogło stukanie kasłanie i tzręsienie brzuchem, zasłoniła i już hihihi. Natomiast widać było jak się głaszcze tą rączka po buzi a potem wystawiła język Adrianowi hihihi, super widok. Z filmiku zrobiłam sobie ujęcie jak się uśmiecha delikatnie super. Oczywiście jest bardzo nisko więc będzie super jak doczekam do tego 28 lutego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam w piątkowy poranek

ja bym spała i spała , wydaje mi się ze śpię chyba 100 godz.a na dodatek jestem taka zmęczona że szok nogi mnie strasznie bolą może ja gdzieś łaziłam w nocy zamiast spać ?:laugh:

brzusie macie superanckie

cruella ciesze się że z Amelką wszytko ok. 🙂 no popatrz jak to taka maleństwo, a już przekomarza się ze starszym bratem 😉 Moja jak tylko słyszy Elizę w pobliżu od razu przestaje się ruszać -nie wiem czy tak lubi jej głos czy może boi się jej ?

znowu mam poranne krwawienia z nosa , mocna cos z tym zrobić ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...