Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
elwira2811 napisał:

June jak dziecko ma często czkawkę to może być oznaka że ma mało tlenu?? Bo mój łobuziak ma czasem trzy, cztery razy w ciągu dnia 🤨


czkawka jest normalnym zjawiskiem w zyciu plodowym i jest cwiczeniem oddychania ale moze tez oznaczac niedotlenienie, ja wiem ze Marcel jest owiniety pepowina wiec panikuje- u mnie to normalne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a tak w ogole to jak z Wasza pamiecia ? bo u mnie z dnia na dzien coraz gorzej... przyklad z dzis - mam dzis oddac mocz do analizy i co, od rana 3 razy bylam w lzaience i dopiero podczas zamykania drzwi uswiadamiam sobie ze znowu zapomnialam napelnic pojemniczek... :laugh: ratunku!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja właśnie wróciłam ze spacerku(zakupów) 😉się troszkę z małą dotleniłyśmy. ale dzisiaj się źle czuję 😞 słabo mi,głowa pęka i nie dobrze 😞 o mały włos bym w sklepie zwymiotowała jak spojrzałam na mięsa i wędliny
nawet chrupeczki orzechowe bingo które tak lubię i lód z migdałami wtopionymi w czekoladę nie poprawia mi samopoczucia 🤨 chyba pójdę spać a pomidorówkę zrobię później
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobra zjadłam chrupki a także loda więc idę spać może to coś da.
Ostatnio klupać kotlety chciałam wiecie czym 😮 ubijaczką do ziemniaków 🤔 stwierdziłam jest z tobą mosisiu naprawdę źle :laugh:
i tak by mógł jeszcze wymieniać ale po co się denerwować 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jeeeej dziewczyny nie straszcie mnie, bo moja Mała często ma czkawkę. Przynajmniej raz lub dwa dziennie. Mój mąż nie może się doczekać usg, więc chyba poprosimy lekarza w poniedziałek na wizycie, żeby mi zrobił 🙂
Wcinam właśnie paluszki juniorki i zagryzam je czekoladą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Brzuchatki.
Skończyłam właśnie pisać kolosa z resocjalizacji... I jestem wściekła na siebie, bo pomyliłam sobie teorie dojrzałej osobowości i opisałam nie tego gościa co trzeba 😞 Jak będzie 3 to będzie dobrze...
A najgorsze jest to, że Mały mi ciągle przeszkadzał na kolosie. Kręcił się, wiercił i kopał mnie bezlitośnie i nie mogłam się skupić. Poza tym ciężko jest pochylić się do pisania z taaaakim brzuchem, który w dodatku skacze na wszystkie strony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
właśnie wróciłam ze spacerku troche sie dotleniłam , ale jest pięknie ,słono szadź na drzewach i wcale nie czuć mrozu , tylko pies zmarzł i musiałam go grzać na rekach :laugh: 😉 [img size=211]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/IMG_5442.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola jakie piękne zdjęcie 🙂 bardzo fajnie wyglądasz - tylko nie rozumiem dlaczego nosisz psa - nie wolno !!

Dotibędzie dobrze może profesorek przymróży oko i pomyśli że to przez ciąże się pomyliłaś 🙂

Ja też własnie wróciłam ze spacerku - ale u mnie nie jest tak pieknie dużo śniegu ale szaro strasznie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
piesek co prawda waży ok 10kg i racja nie powinnam go nosić ,ale przecież by mi zamarzła psinka 😞

kamis dopinam sie juz prawie na styk , ale mam nadzieje ze do końca ciąży starczy , bo jedną kurtkę juz musiałam schować bo niestety ... 😉 nie dopinam się .

kupilam dzisiaj saszetki Tantum Rosa i gruszkę dla małej do niska -nie zdecyduję sie na Fride -jakoś mnie odrzuca 😞 😞 😞 😞 piękna szadź prawda ? [img size=286]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/IMG_5445.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kochane rozmawiałam z moja kuzynka która urodziła 3 miesiace temi i...-

- w czasie ciazy przytyła ponad 20 kg ( wazyła tyle co ja na poczatku)

- miała 120 cm obwód

ale ni o to chodzi teraz wazy 69kg!!!! i ma 98 obwód a ja 2 cm miej w 8 miesiacu i 61kg..ale nic nie wiadomo co bedzie za chwile

robi 600brzuszków dziennie jest na diecie już u lekarza była ... cholera zaczynam się bać o siebie 😞

a pozatym przyszedł moj rogaliiikkk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasenn co ty się martwisz na zapas , ja to powinnam bo przed ważyłam jak mały słoń a teraz .........? jakoś to będzie 😉 teraz juz chyba tyle nie przybierzesz mimo Twoich zachcianek 🙂 w te ostatnie mc. chyba się tyle nie łapie , choć pewno nie ma reguły 🤔
coś dzisiaj cisza tutaj 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Przyszły do mnie 2 paczki z ubrankami 🙂 z pajacykami i z sukienką i z ogrodniczkami - jejjjj ale się ciesze jak małe dziecko 🙂

bardzo się ciesze 🙂

kasenn88 każda kobieta inaczej tyje i traci wagę nie możesz się porównywać do kuzynki
wszystko bedzie dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Powiem Wam moje brzuszki, że od paru dni mam ochotę przejść na dietę ale oczywiście wiem, ze nie można ale czasami jak stanę nagolaska w łazience to się podłamuje.

Dobrze, że mój mąż ciągle coś je i mi wciska - znaczy nei opieram się aż tak mocno hihi ale w głowie już chodzą mi różne diety ale jeszcze nie ma działań 😉

Chciałabym ważyć z 65 kg bo przy moim wzroście to super waga i byłam sobie wtedy super ehhh wielki minus ciąży to waga ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...