Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Montusia właśnie głupio wyglądam bo chuda jestem i tylko piłkę mam,i ciężko mi ten ciężar unieś na cieniutkich nóżkach
A tak jest pewnie tylko dlatego że wymiotowałam dużo bo zaczęłam jeść dopiero od 5miesiąca a i tak co parę dni mi się jeszcze zdarza z rana niespodzianka , więc to tylko dlatego ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny , ja byłam dziś na KTG i wszystko jest super, życzę wszystkim takiej ciąży, nie dość ze czuję się wspaniale to do tego Amelia rozwija się książkowo, pani doktor potwierdziła wagę 2 kg, zuch dziewczynka.
Jedyni to martwię się bo złapałam jakieś przeziębienie, boli mnie gardło i mam katar, ciężko mi oddychać, jutro siedzę cały dzień w domu i się leczę,l leki już wykupiłam teraz trzeba wyleżeć grypsko wstrętne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cruella no i super widzisz wszystkoe zawsze dobrze się ułoży 🙂
A teraz znikaj do łóżka i się wygrzewaj herbata z cytrynką i miodem 🙂

moni27 no a widzisz a ja do 5 mc brałam hormony na podtrzymanie ciąży i wtedy najwięcej przytyłam właśnie teraz to mało tyje tak po 1-2kg na mc. No ale w całości jest 16 kg i nie wiem jak to zrzucę a już mi się marzy siłownia i bieżnia 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂 🙂 🙂 🙂
Nadrobić zaległości z tego co napiszecie to nie lada wyczyn 🙂
Ale udało się 🙂
Anula - bardzo mi przykro z powodu powodu śmierci bliskiej Ci osoby 🙂 Trzym się dzielnie 🙂
Ola - śliczne zdjęcia, super wyglądasz i śliczną macie zimę a u mnie to ta zima od gorszej strony jak na razie się objawia 😞. Ja codziennie jeżdżę autkiem i codziennie mam dylemat , gdzie zaparkuję to auto, bo u nas mają problem z odśnieżeniem parkingów od tygodnia ((tzn. one nie są wcale odśnieżone ) czyli od zasypania nas śniegiem . No i wózek jest boski 🙂, a kolor czerwony bardzo ładnie wygląda .
Kasenn - nie Ty jedna przepadasz za czekoladkami , kurcze , ja nie mam ostatnio dnia beż czegoś słodkiego wiec już wagi unikam. Dziś zjadłam też całą czekoladę 🙂 🙂 🙂
Karka, Kinia - gratulacje nowych inwestycji 🙂 🙂 🙂
Dziewczyny - dobrze ,że zadajcie mnóstwo pytań bo ja sobie potem jak czytam, notuję co jeszcze powinnam kupić lub na co zwrócić uwagę.
Cruella - super, że z Malutką wszystko dobrze i życzę dużo zdrówka , aby Ci to przeziębienie jak najszybciej przeszło .
Zmykam trochę odpocząć, jutro już piątek, weekendu początek 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Pozdrawiam wieczorowo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mam problem z odpisaniem bo serwer szwankuje i mnie wyrzuca co chwilę , więc później spróbuję jeszcze tu zajrzeć
no to może uda nam się spotkac z naszymi maleństwami,pożyjemy , zobaczymy bo to kawał drogi i dla mnie i tym bardziej dzidzi ponad 5h drogi
ale fajnie by było :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zbliża się wieczór i moja mała znowu daje o sobie znać , ciekawe jak prześpię tę nockę ? mąż jeszcze jutro robi sobie wolne to pewno znowu trafi mi się spacerek 🙂 a zapowiadają dalej takie mrozy 🤔

miałam się już pakować do szpitala , ale mój mąż powiedział ze przesadzam i mi schował torbę 😞 pewno chce sam ją pakować 😉 jak tak dalej pójdzie :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Znów o wadze rozmawiacie?
Nawet nie wiem ile teraz ważę, ale jutro się dowiem, bo mam wizytę. Mój kochany mi mówi, że nie ważne ile przytyłam, bo wszystko poszło w brzuszek i w cycki. Podobno tyłek mi zmalał i uda mi zmalały i rączki podobno mam chudsze... A może to tylko kwestia zmiany proporcji? No ale on na macanego określa a nie na oko :P

Ehh piękną mamy zimę. Takie wszystko oszronione 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam,
bylam u lekarza i serduszko pracuje ok, wyniki tez mam dobre i RR rowniez, ale powiedzilam ze od 3 dni Marcel strasznie skacze i ze usg wykazalo ze jest pepowina owiniety to sie wystraszyl i dal skierowanie do ginekologa, wiec czekam na termin usg... mam nadzieje ze to bedzie rutynowe badanie i ze wszystko jest dobrze.

ide do lozka, jakos nie mam dzis humorku 😞
papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobrej nocki życze mamuśki 🙂

Własnie skończyłam 3h zabawę z moim brzuszkiem naprawde malutka miała dziś wenę do tańców a jeszcze mój mąż ją dodatkowo pobudzał.

Słodki brzuszek

spijcie dobrze mamuśki 🙂 do jutra

june28 wszystko będzie dobrze myśl pozytywnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...