Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Uwierz mi ale nie mam na to najmniejszej ochoty :laugh: nic a nic nie pakuje i to mnie jeszcze bardziej dobija ☺️
Bo okazuje się że jeszcze troszkę mi rzeczy do niej brakuje a albo mi się nie chce dokupić albo się tak źle czuje że nie mam na to sił :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to ja mam tak podobnie już 3dzień mnie czyści ,mdli i nie mam ochoty na jedzenie i tylko bym spała i te lęki jakieś takie dziwne , wogóle to kręce sie po domu jak stuknieta i marudzę strasznie jak mi źle i i że mam już dość itd 🙂 czuję się jak kotka szukająca miejsca na schowanie się przed wszystkimi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
taak zdjęcie się pewnie z rana pojawi ale nic ciekawego bo wyglądam jak 7 nieszczęść , zresztą zobaczycie same ☺️
Świeżo robione więc dodam że wyglądam jak marudna kupa nieszczęść !!! to przez te ostatnie dni nie mam ochoty nawet się usmiechnąć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczynki 🙂
Anulab bardzo dziękuję za przedstawienie mnie 🙂
Chciałam się pochwalić że już mam w domq mój nowy samochodzik, jutro jadę zarejestrować go na siebie 🙂
Zrobię zdjęcie to wrzucę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Właśnie obejrzałam z mężem film i wypiliśmy Picolo 🙂 dziś mamy 3 rocznicę zaręczyn 😁 ale ten czas leci
- chyba dziś się wcześniej położe bo mi się spac chce

moni28 to skoro ty jestes do przodu 2,3 tygodnie to jestes w 37-38 tyg i nie masz jeszcze torby spakowanej ? wow odważna jesteś 😁
Nie przejmuj się ja też miotam się jak kotka po domu szukująca sobie gniazdo do porodu tak mój mąz mnie okresla - wsumie mam już wszystko zrobione 😁 spokojnie moge isc w czwartek do szpitala 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też juz na nózkach 🙂

Wstałam wcześneij aby dobrze wykorzystać mój ostatni dzien w domu i ostatni dzień jeszcze w 2 😁

Może jeszcze uda mi sie zaliczyc kosmetyczke 🙂

No i oczywiscie chyba przepakuje ostatni raz torbe dla siebie do szpitala 😁

Zrobię też listę dla męża tak jak Ola mówiła i to najlepszy pomysł 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny, myślałam że będę pierwsza a tu lipa hihi.
Jadę zarejestrować moje autko 🙂
Montusia ostatni dzień wykorzystaj na leniuchowanie a nie latanie, jak dobrze pójdzie od jutra zaczniesz latać hihihi.
Kinia powodzenia w szkole 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Mamusie
Widzę, że już nie śpicie 🙂 ja właśnie wróciłam z badań kolejka straszna do pobierania krwi wszystkie babcie wstają o 7 żeby tam iść 🙂 ale teraz już śniadanko i ostatnie prasowanie ciuszków 🙂 czekam na paczkę z allegro bo tam mam zamówione rzeczy do szpitala i nie mogę się spakować:/ wieczorem do lekarza na 21.30 dopiero ciekawe czy jeszcze ostatnie usg zrobi czy tylko będzie te papierki wypisywał:/ - zapowiada się ciekawy dzień 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
elwira i Monisiaczek powodzenia na wizytach 🙂

Lece do kosmetyczki 🙂

cruella postaram się dziś zrelaksować i trochę też poleniuchować 🙂 ale chce też żeby szybko minął mi ten dzień

Mąż mój pojechał do ubezpieczalni załatwić z moim autkiem to porysowanie ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heyy


a Bób kiedys pisała i u nas bo kojaze taka postać a to musi byc szcześliwa mama 🙂)


anulab ja pamietam ,że nie tak dawno byłysmy tu w 2 stałe JA TY JUNE I ANIOŁEK a teraz jaka Ekipaaa 🙂


Kinia ucz się pilnie 🙂


Montus rób sie na bóstwo ja sobie w nastepnym tygodniu skocze zrobić porzadek ze stópkami i może jakas maseczka odzywcza na twarz 🙂)


cruellaa ahhh twoja bryczka już pełnoprawnie twoje 🙂)

Elwirka to powodzenia juz za chwile bedziesz u doktorkaa


monisiaczek jakim cudem Ty masz tak późnoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...