Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Karka w czwartek to już mnei kłada na oddział no i zaczynają wywoływac - zrobią mi jeszcze pewnie badania i od piątku podejrzewam, że zaczna za bardzo mam wahania cisnienia i nie chca juz przedłużać napewno do 38 tyg to urodze czyli do przyszłej srody.

Wiesz biore leki a i tak już byłam 3 razy w szpitalu w ciągu mc więc nie jest za fajnie.

A lekarz mi powiedział, że tak naprwde nie jest zbadane od czego bierze sie nadcisnienie w ciązy co jest głowna przyczyna oprocz dziecka :P bo po porodzie w 90% kobiety maja juz normalne cisnienie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kARKA MÓWIE cI POŁACZENIE REWELACYJNE ... ZA CZASÓW INTERNATU JAK NAM DAWALI ZESCHNIETY CHLEB I SER I TROCHE MASŁA... MY KUPOWAŁYSMY Z LASKAMI NA SPÓLE WIADERKO MARMOLADY 🙂) I DLA POSLIZGU DAWAŁYŚMY DUUUŻO JEJ I BYŁO PYCHA 🙂

POWIEM cI ,ŻE JAK MAM ŚWIADOMOŚĆ KOŃCZĄCEGO SIE BAŁAGANU I REMONTU ENERGIA WZRASTAAAA 🙂)))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry 🙂

Olamat wreszcie jestes 🙂 wiem ze sie martwisz ale wszystko bedzie dobrze, najwazniejsze ze lekarze zajeli sie Zuzka i jej pomoga. Co do jej ulozenia to ma jeszcze 2 tyg, a znam dziewczyne ktora rodzila w terminie i dopiero na 2 dni przed porodem coreczka jej sie obrocila, wiec wszystko jest mozliwe 🙂

Anulab, gratuluje ukonczenia szkoly, szkoda tylko ze do dyplomu nie dolaczyli Martynki 😉

U mnie OK, swieci slonko wiec mam dobry humor 🙂 i nawet wstalam wyspana mimo ze pol nocy oczywiscie rodzilam i jeszcze jakies inne bzdety mi sie snily.
Kasenn, widze ze u Ciebie tez wreszcie blizej konca remontu niz dalej 🙂

ide poprasowac 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Masz rację Ola muszę w końcu porozmawiac z moją córką na poważnie, co to jest, aby dziecko nie słuchało mamy 🙂

Mam taką nadzieję June, że mala zrobi mi niespodzianke i sie przekręci główką w dół.

Montusia trzymaj się dzielnie w szpitalu i pamiętaj, że jesteś coraz bliżej, aby zobaczyc się ze swoim Skarbem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja czekam aż mi kudełki wyschną -nienawidzę suszarki 😞 i śmigam do urzędu skarbowego podatek za męża zapłacić tzn. nie za posiadania ale za niego :laugh:

montusia ja tez pytałam mojego gin. co będzie po porodzie czy nadal leki i on właśnie wyjaśnił ze zazwyczaj sie normuje i odstawia się leki -wiec super 🙂

kasenn ty to masz smaki :laugh: w końcu ci ładnie pobrali krewkę mówisz -jak byś sie w moje rączki dostała zawsze bym ci ładnie pobrała 😉 i nie szalej na zakupach dla Tymka bo nie zdąży tego wszystkiego wynosić chłopak , ja juz teraz sie zastanawiam czy nie przesadziłam z ciuszkami , a wiadomo ze jeszcze coś się dostanie jak rodzinka odwiedzi.Już mnie rodzice pytali co kupić jak mała się urodzi a ja nic -mamy wszytko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też sie pytałam lekarza i on mi powiedziła, ze już wychodzac po porodzie do domu już bede bez leków 🙂 wiec jestem bardzo pocieszona 🙂

dziewczyny ide do sklepu 🙂 bo dzis na obiad robie pomidorówke i nalesniki z serem i bita smietana 😁 😁 😁

Ostatnie 2 dni szalejństwa jedzeniowego 😁

No i przez Anulab kupie sobie paczka jeszcze :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jak duza obniżka to człowiek by szalał z zakupami 🙂 wiem jak wpadłam do Smyka i 5/10/15 w styczniu też była w szoku i żałowałam ze wszytko mam bo tyle ładnych ciuszków bym jeszcze kupiła:laugh:

kasenn a czekoladkę za co ?:laugh: :laugh: :laugh: dostałabyś naklejkę" dzielny pacjent" i do domu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
olamat napisał:
Masz rację Ola muszę w końcu porozmawiac z moją córką na poważnie, co to jest, aby dziecko nie słuchało mamy 🙂

tak to dobry pomysł -ja ostatnio z moja poważnie rozmawiałam na temat porodu i już wie że moim życzeniem jest aby w brzuszku została jeszcze do końca lutego, a jak już sie jej będzie spieszyć to ma pamiętać ze tatuś musi być w domu aby pojechał z nami do szpitala 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasenn88 napisał:
eeee olaaa a chociaz jakas fajnaa??

no czekolade daje sie jak ktos oddaje krew 🙂



kasenn ale honorowo kobietko honorowo 😆 my to honorowo w ciąży chyba tylko mocz oddajemy tyle tego dziennie jest :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: a naklejkę wyszukałabym najładniejszą 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ołki dołki może byc naklejka ale dała bym ja zuzi 🙂

właśnie sobie mysle co porobic ... kurcze nic nie moe ustawiac hmm ani robic prania jeszcze bo praleczka by przeszkadzała ehhh


kurcze wszedzie wszystko stoiii eee ale jaja tu sa iby pusto a miejsca brak 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Brzusie 🙂
A ja dziś wstałam o 7 🤪 Miałam polski od 8:30 do 10.30 ale wytrzymałam i nawet 4 zarobiłam a zgadnijcie za co... Znajomość " 😜rzedwiośnia":P Dzięki Ola za motywację 🙂

Od wczoraj mnie tak pachwiny bolą że już w ogóle chodzić nie mogę, tzn. wczoraj bolała tylko prawa, dzisiaj bolą już obie i na dodatek plecy na dole 😞 Mówię Wam jak kuśtykam to kupę śmiechu ze mnie jest 😁

Przychodzi dzisiaj do mnie położna środowiska, ma mi dać parę rad odnośnie porodu i takie tam. Jakbyście chciały się czegoś dowiedzieć to piszcie to zapytam:P

Olamat super że już jesteś z Nami 😘 Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze z Twoją córcią 🙂

Cruella gratuluję zakupu autka 🙂

Anula a Tobie gratuluję ukończenia szkoły rodzenia 🙂

A no i jeszcze Kasenn gratuluję końcówki remontu 🙂

To by było na tyle gratulacji 😁 Ale się rozpisałam:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale mi Montusia smaka zrobilas na pomidorowa, ja ta zupe i ogorkowa to na litry bym mogla zajadac 🙂 czyli pomysl na jutrzejszy obiad juz mam, a dzis pieke lososia norweskiego oczywiscie 😉

dziewczyny a jak Wasze apetyty, bo mi znowu sie rozszalal i jadlabym caly czas 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
june ja jem normalnie nie jakos nie wiadomo rano 2 bułeczki na sniadanie i jgurcik coś koło 13-14 sobie przegryze i obiad z krystianem koło 18 potem najwyżej jedna kanapka i nawet słodyczy nie jem bo nie mam i nie chce mi sie nawet ich kupować wole napić sie sokuu z pomarańczek to bym mogła cały czas ale wiadomoże nie wolnoo


już wiem po badania ide jutro dziś mi starczy spacerku mooże wieczorem pojde oddać filmyy

kinia oklask za 4 z polaka dumna z Ciebie jestem tylko ciekawe o co Cię pytała z teggo przedwiośnia 🙂)

a june z czym pieczesz łososia?? ja go uwielbiam zapiekanego w soli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Na chwilkę tylko odeszłam od kompa i proszę jak się rozpisałyście :P

Właśnie moja Mamusia dzwoniła i godzinę na linii wisiałyśmy... dostałam opieprz, ze się cały tydzień nie odzywam ☺️

A Mały to już nie wiem co sobe urządza w moim brzuchu. Aż podskakuję, bo tak się wierci. Czekam kiedy z lewej strony brzucha przedrze mi skóre i stópka wyjdzie na zewnątrz :laugh:
Moja najnowsza teoria co do jego ułożenia: centralnie po środku plecki i dupka pod piersiami, i z prawej jedna nóżka, a z lewej druga. I najgorzej jak się zaczyna tak rozpychac i tym dupskiem idzie coraz wyżej... zgaga mi się przez to odzywa i to jedyny minus. Nie wiem, może mu niewygodnie jak tak siedzę przed laptopem? 😞 Auuu, znowu stópka po lewej...

Co do obiadu to ja dziś robię pulpety mielone w sosie pomidorowym. Z czesci mięsa usmażę jeszcze normalne kotlety mielone, bo dość dużo mięsa kupiłam - żeby mieć dwa obiady z jedną robotą :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny właśnie zjadłam 2 paczki 😁

Kupiłam 4 siedlismy z mezem, do tego po kubku gorzkiej herbaty no i jakos poszło a teraz brzusch mi skacze 🙂 no to Tłusty czwartek już mam zaliczony 😁

June ja to łososia piekę zawinietego w folii z solą, pieprzem ziołowym, masełkiem w piekarniku 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasenn dziękuję za oklaska i pochwałę:P 😘 A czego mnie pytała... O Cezarym Baryce, udział w rewolucji, jego przemiana, poglądy matki na rewolucję, życie w Nawłoci i Chłodku, poglądy Antoniego Lulka i Szymona Gajowca, wybór życiowej drogi Baryki i takie tam:P:P A powiem Ci że nawet wybrałam " 😜rzedwiośnie" do prezentacji maturalnej:P Kto by pomyślał, tak się zapierałam przed przeczytaniem tego:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kinia wiesz jakie Ty będziesz miała mądre dziecko 🙂 juz zna Przedwiośnie 🙂 w przyszłości to będzie rycytowało z pamięci 🙂

Ode mnie też masz oklaska że nie poddajesz sie i jestes taka dzielna 🙂 a jak zdasz maturę to będziesz musiała urządzic impreze dla nas 🙂

A o studiach już myslisz ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki

ja sobiewlasnie zajadam kokosanke i delektujesie jej smakiem, bo mam tylko jedna 😞

za 2 godzinki na usg, juz sie nie moge doczekac 🤪 mam tylko nadzieje ze na ostatni moment nie powie mi ze to dziewczynka bo zawal murowany.

Ale u mnie slicznieslonko swieci, szkoda tylko ze taki mroz jest.

A mi sie dzisiaj zaczal 37 tydzien 🙂 czyli maly donodzony 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamuśki

Melduję się że żyję i nie rodzę 😉

dziś jest 3dzień jak mam jakies lęki straszne wewnętrznie i mdli mnie całymi dniami, nie mam apetytu nawet na słodycze, i czyści mnie i jestem słaba że gdyby przyszło rodzić to ja nie mam sił. I tylko śpię i śpię . Zmykam do łóżka bo zaraz zjadę z krzesła taka słaba jestem 😞

Olamat fajnie że już jesteś i trzymam kciuki że wszystko będzie dobrze , trzymaj się dzielnie 😘

Pozdrawiam wszystkie mamcie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kinia ja miałam temat dla mnie marzenie


motyw śmierci w literaturze i malarstwie okresu sredniowiecza.

ja jako maniak sztuki i histori czułam sie jak ryba w wodzie prawie czasu mi nie starczylo bo jeszcze dodatkowo sie rozgadałam aq i nie pisałam nic tylko zrobiłam plan i to co sie miało oddac i na karteczce przygotowałam sobie pokolej tematy i hasła które miałam poruszyc a za użycie łaciny dostalam dodatkowe papierki od nauczycieli polecajace jak składałam dokumenty na studia .. ale coż musiałam zrezygnować było jak było.. ale mam zamiar potem sie ruszyc na jakieś jak dzieci odchowam 🙂)


Montus ogolnie dzieci niby sa lepiej rozwiniete o ile kobieta dużo czyta i uczy sie wielu rzeczy słucha muzyki ale nie lady gaga tylko troche bardziej wyrafinowanej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...