Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki. Nadrobiłam zaległości w czytaniu Was i nie wiem od czego zacząć.
Marta oddałam głosik, śliczne zdjęcie, powodzenia.
Kamis i Elwira - zazdroszczę pięknej skórki. Ja niestety popękałam i rozstepów mam dość dużo. Choć dziwne, ze akurat na brzuchu mi nie wyszły...
Kasenn ten Twój mężczyzna to musi być niezły świrek :P Bardzo fajnie, że potrafi Cię rozbawić do łez.
Kinia i Cruella - ja tez się pisze na jakiś zlot, byle nie w Bieszczadach :laugh:
Esia - też się martwimy o olamat. Oby cisza z jej strony świadczyła tylko o braku dostępu do internetu, o niczym innym. Mój mały miał czkawkę może z 3-4 razy w ciągu całej ciąży.
Wiecie co, pewnie też mnie ochrzanicie, ale ja takie upławy zielonkawo-żółtawe mam już od jakiegoś czasu. Ale tylko z samego rana. Wstaję, idę siku i po chwili czuję wilgoć. No i wówczas mam trochę takich upławów. Wycieram i do końca dnia już się to nie powtarza. Jeśli są jakies upławy to tylko białe... nie martwiłam się tym, ponieważ nic mnie nie swędzi, nie piecze, są bezwonne... W srodę mam co miesięczną wizytę u mojego gina i na pewno o to zapytam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kinia ja tylko oliwka w żelu i nic więcej, ale to podobno tak jak kamis mówi nie ma bardzo reguły jedni smarują i wychodzą rozstępy a drudzy prawie nic i nie wyjdą. Skóra ma rózną elastyczność, moja mama ma rozstępy po ciąży... więc nie wiem. Cieszę się w każdym bądź razie że nie mam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Montusia, ide w środę, więc się dowiem. I nie krzycz, bo Ty się oszczędzac musisz. 🙂

Pisałyście jakoś w weekend o romantycznych kąpielach z meżami... Ach, aż zazdroszczę. ale ja jakoś w ogóle nie mam ochoty ani na takie zabawy, ani na seksik. Zero potrzeb. Ciekawe czy kiedyś wróci mój popęd? :P

Idę coś wykombinować na obiad, bo dziś na 16.00 zajęcia w szkole rodzenia - temat: Pielęgnacja i "obsługa" noworodka.

Cruella, Ty to masz super pomysły na obiad. Podziwiam. Ja to po najmniejszej linii oporu idę... 🥴

Ja wcinam za to pyszne faworki. Ciekawe ile waga wskaże w środę. Już się tego boję... 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jej, nie rozumiem dlaczego znowu nie widać, wrrr 😠
Rozmiar 16.4 KB, więc malutkie już jest i nadal nie wczytuje 😞
[img size=469]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/brzuchol.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no super po 90 minutach nieobecności dużo sie tu działo 🙂

ja na obiadek robię gulasz z szynki + kasza gryczana i ogóreczek kiszony , ale ranna opcja była

sznycel z indyka :laugh:

ja nowych rozstępów nie widzę tylko te stare 17 letnie 😉 staruszki 😉

karka ja to bym na figle ochotę miała ale mój mąż sie chyba bardziej boi niż ja 😲

a june co dzisiaj zaspała czy jak nie pokazała się nam nawet na minutkę ?

cruella upolowałam dzisiaj jeszcze jeden namiot :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🤪 🤪 🤪 No wreszcie się ukazało 😁
Mój bebzolek z synusiem po zakończeniu 35tyg. ciąży.
A teraz już ide naprawdę coś na ten obiad wykombinować, bo mąż wygłodzony wróci, a ja nie zdążę nic nawet wymyślić 😉
Ola ale się rozpędziłaś z tymi namiotami :P Ja tez musze jakieś kupić, bo mam jeden miękki do karmienia i w nim mi jest jeszcze ok, ale chyba mi się przytyło w obwodzie, bo jakoś ciasnawe się inne zrobiły i fiszbiny cisną. A pisałyście, zeby lepiej w ciasnawych nie chodzić...
Gulasz, mniam... szkoda, ze nie mam z czego zrobić.
A co do rozstepów, to ja smaruję i smaruję, a i tak wyłażą. Choć moja mama nie ma ani jednego, a ja pełno (piersi, uda, biodra, pośladki - są naprawdę wszędzie - buuuuu... ) 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karka śliczny brzusio, dostaniesz oklaska za odwagę hihih 🙂
Nie martw się że nie masz ochoty na sex, ja też nie, choć dziś coś za mną chodzi, chyba wykorzystam mojego męża dziś, coś tak czuje.
Olu gratuluję ale się rozkupowałaś hihi, zobaczymy co mąż na to jak zobaczy wydruk z konta hihihi.
Amii to wracaj na forum, jutro jest spotkanie, może byś dołączyła??
Naprawdę fajne jesteśmy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karka chyba sie rozpędziłam ale był naprawdę nie drogi w porownaniu z tym co kupiłam w sobotę ale mam dwa z fiszbinami właśnie póło usztywniany i miękki i jeden typu al'a babcia :laugh:

cruella to ja trzymam piecze nad kontem na szczęście 😉 ale u nas nie ma takich problemów chcę to kupuję i już , on wydaje za tu kupe kasy na swoje hobby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karka brzunio zgrabniusi, sliczna pileczka... 🙂 Moj wydaje mi sie jakis maly, ma 101 cm w obwodzie. Ciekawe ile jeszcze podrosnie... Rozstepow brak, ale ya to cellulit na dupsku i udach! 😠

U mnie dzis na obiadzio tez gulasz z kasza :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cruella dzisiaj wymyśliłam prezent na walentynki dla mojego męża może mało oryginalny i pasujący do okazji ale .... 😉 kupiłam mu atlas samochodowy polski , bo zgubił a nasz GPS szaleje i nie wie gdzie jesteśmy :laugh: do środka wrzucę walentynkę z napisem aby wszystkie drogi prowadziły go do mnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki.
Dziś miałam najgorszą noc od początku ciąży 😞 Wieczorem pogorszył mi się humor i zaczęłam narzekać, że jestem gruba i brzydka i stąd brak zainteresowania narzeczonego moim ciałem. Trochę popłakałam, a później on poszedł do pracy. Ja się drzemnęłam i obudziłam się z bólem głowy (tak od zatok). Zrobiło mi się słabo, ciśnienie podniosło się do 134/87 (zwykle miałam 100/70), puls podniósł się do 90. Zaczęłam wymiotować i tak do rana. W ogóle spać nie mogłam przez ból głowy, mały szalał chyba ze stresu i kopał mnie po żołądku. A ja wymiotowałam nawet po łyku wody. Nawet jak nic nie piłam i przespałam się chwile to zaraz budziłam się żeby zwymiotować soki żołądkowe 😞
Byłam na pogotowiu w Wieliczce z siostrą narzeczonego, zbadali mi ciśnienie i osłuchali płuca i brzuch i mi gość powiedział, że on nie wie czemu źle się czuję, że jak chcemy, to możemy sobie jechać do szpitala do Krakowa to mi zrobią badania.
Tak się strasznie bałam o moje Maleństwo 😞 😞 😞
Zasnęłam dopiero jak przyjechał Marcin z roboty koło 6:30 i spałam do 13. I dalej mnie głowa boli i mam tętno podniesione.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki Dziewczyny. Na NK nie wstawiam, to chociaż tutaj się Wam pochwalę, hihi 😉

Esia - Ty nie myśl, że ja tylko na rozstępach się zatrzymałam. :laugh: Cellulit na udach i tyłku też mam, ale to mam nadzieję zlikwiduję wracając do aerobiku po ciąży.

Elwira - tez się tak czuję, taka wielka i ociężała. Wczoraj nawet mi łapska wieczorem spuchły, bo obraczka ciasnawa się zrobiła. Już nie chcę narzekać, bo praktycznie meta przed nami, ale dobrze, że mamy luty, a nie lipiec.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doti to współczuję samopoczucia , tętno w ciąży zazwyczaj jest wysokie ale te inne obiawy trochę martwiące a nie zatrułaś sie czymś ? może lepiej faktycznie jedz do ginekologa bo ten na pogotowiu "łowca skór" mógł się nie znać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...