Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
oj kasenn jakbyś zgadła nie chce mi się , a miałam dzisiaj plana wyjść z domu -na razie zbieram siły jak to mówi moja Eliza .Choć ja juz dzisiaj byłam z psem na dworze. tez czekam na dwie przesyłki bo zamówiłam falbankę do łóżeczka i przybornik na łóżeczko i kosmetyki dla siebie 🙂

a o ten puder pytam bo mnie wczoraj mój Piotrek zaskoczył takim pytaniem czy mam , bo dla Elizy mieliśmy .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anulab84 napisał:
ola ja kupiłam, ale nie będę używać. Na szkole rodzenia mówili, że teraz zupełnie odchodzi się już od pudrów.


chyba mojemu chodziło o to ze jak będzie ciepło ze by się nie pociła w pachwinkach itd.ja tez nie mam zawsze można dokupić w razie potrzeby , zresztą te kremy zawierają chyba trochę talku w sobie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć mamuśki!

Ja też właśnie wychodzę na badania tylko mam jeszcze przeciwciała i HBS, ja zawsze chodzę nadczo nawet samą morfologię, tak na wszelki wypadek:laugh:
Co do pudru to chyba się go nie używa teraz, bo puder działa wysuszająco chyba że dziecko w tetrowych pieluszkach musi być.

aaa i się pochwalę kupiliśmy wózek w sobotę!!! ale miałam radochę w sobotę!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć kobitki

A mnie choroba dopada i nie mam sił siedzieć i pisać więc weszłam się pokazać że żyję 🙂 i idę do łóżeczka

co Do pudrów to ja nie kupuję bo na szkole nam mówili że to wogóle nie jest potrzebne że one tego nie polecają
Trzymajcie sie mamuśki i nie ródźcie jeszcze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola to mi czop odchodził wsumie tak przez dwa dni, ale nei że cały czas tylko w niedziele z rana pojawiła mi się na papierku taka wielka maź lekko podkrwiona (taki upław, budyniowate) no i póżniej w poniedziałek taki sam tylko o wiele więcej. Było tylko dwa razy.

A co Ola zauważyłaś coś u siebie ??

A puder kupuje i będę go uzywać do paszek i zgięcia łokcia, pachwinek i zgięcia kolanek. U nas też na szkole rodzenia mówiła połozna że sie juz mniej stosuje ale lekko można podsypać żeby dziecko nie miało odparzeń jak naprzykład jest grubsze i ma te cudne fałdeczki 😁

A ja dziś wieczorem odbieram wynik na HBS tego paciorkowca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No własnie może różnie być tez tak myślałam, bo moja znajoma teraz co urodziła 3 tyg temu to ona myślała, ze popuszcza siusiu, a to były wody się sączące - naszczęscie lekarz ja uspokoił i wody generalnie się odnawiają i spokojnie donosiła do 38 tyg do porodu. Bo jej się juz to pojawiło w 35 tyg.

Ale jak mówisz że białawe to pewnie upławy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pogorszenie samopoczucia zwykle poprzedza poród o kilka godzin, ale bywa, że o kilka dni. Możesz czuć się roztrzęsiona, odczuwać kołatania serca, uderzenia krwi do głowy. Często pojawiają się wymioty lub biegunka. Zauważysz też zapewne, że znacznie rzadziej i słabiej będziesz odczuwać ruchy dziecka. To wynika jednak z tego, że ma ono mało miejsca w macicy.

Odejście czopu śluzowego, który zamyka ujście szyjki macicy, może nastąpić na kilka godzin, ale i na kilka dni przed rozpoczęciem porodu. Jest on śliski, bardziej gęsty niż surowe białko jajka, może być bezbarwny, żółtawy lub zabarwiony krwią. Odejście czopu oznacza, że szyjka zaczęła się rozwierać.
Wody płodowe mogą odpłynąć w sposób gwałtowny lub powolny. Zwróć uwagę na to, jaką mają barwę – jeśli są zabarwione na kolor zielonkawy, musisz o tym powiadomić lekarza. Chociaż poród zaczyna się zazwyczaj 24 godziny po pęknięciu pęcherza płodowego, to jednak do szpitala powinnaś zgłosić się jak najszybciej (nawet jeśli nie ma innych objawów porodu).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczynki, widzę że poważne dyskusje.
U mnie przedwczoraj miałam duże upławy ale leciuteńko zielonkawe, i odę do lekarza to zapytam co i jak bo trochę dziwne.
Olu ja puder kupiłam, też miałam przy Adrianie, właśnie na zgięcia żeby się nie odparzyło.
Marta dostałaś głosik też ode mnie 🙂
Ja nie mam żadnych objawów, chyba nie urodzę 😲 😲 😲 😲 😲 😲
Choć... wczoraj miałam skurcze kilka dosyć mocne ale je rozchodziłam i spokój, kurcze ja bym chciała już...
Anulab trzymam kciuki za badania, myślę że to będzie nic, ale lepiej sprawdzić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytalam ze ostatnie 3 tyg ciazy to sie juz nie grubnie tylko jak co to nawet z 1kg chudnie,ciekawe czy to sie sprawdzi bo ja mam teraz taki apetyt ze nawet jak sie w nocy budze na siku(srednio 3 razy)to cos podjem jak jest w poblizu a juz by mi starczylo,ogolnie to 13,14 kg zgrublam od poczatku i 101cm w brzuchu i czuje ze starczy bo juz mam tak mega naciagnietą skore ze jeszcze z 5 cm i chyba by mi sie rozstepy robily a narazie nie mam zadnego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marta głośik leci

Ola nie daj się wciagnać w warjacje stresowa

Montuś powrót do pionu i nie mieć dośc tylko nie dość bo młodzieży przekaże rozkaż skopania mamuski

Kinia Panika twojego męza chowa sie z wczorajsza akcja

a wiec słuchać ;


po powrocie z lodów usiadłam sobie w domu na rogu kanapu i połozyłam nóżke z bucikiem na krzesełku by go sciagnać(moj mąż tego nie zauważył) a ja w pewnym momecie z głowa spuszczona pomiedzy nogi krzycze O NIEEEE a on biedny biegnie juz kochanie biegne po recznik juz za raz spokojnie nie denerwuj się 😁D biedny myslał ,że mi wody odeszły 🙂 a ja poprostu zobaczyłam ,że koje buty mi sie rozkleiły 🙂

no i kto tu teraz mojego męza pobije smiałam się z niego przez cały wieczór 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...