Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ej, halooo, co to za dobranoc??? ja chrapnelam sobie 1,5 godzinki i teraz nie chce mi sie spac a Wy juz w lozeczkach 😞
no nic w takim razie poprasuje sobie, bo maz na pietrze szaleje z remontem a ja tu sama z Babelkiem siedze.

Ola, usmialam sie nieziemsko z tych Twoich namiotow 😉 ja w przyszlym tyg wyberam sie po cos dla siebie, mam nadzieje ze wcisne te swoje cycki w cos z HMu, bo wybor tu marny maja jesli chodzi o bielizne dla karmiacych, troche sie obawiam bo w HM maja jakas chinska numeracje, a czikulinka to ja na pewno nie jestem 😉

Aśka88, ale sobie zestaw kulinarny na dobranoc zafundowalas 🙂 ja to bym chyba tego nie przezyla 😉

cruella , oby jutro udalo Wam sie dokonac dobrego zakupu.

co do piwa to nigdy go nie lubilam, ostatercznie z pol litrem soku malinowego, ale za to mam ostatnio smaka na zubroweczke lub moje ukochane martini, a jak mi jakos zaslodko sie zrobi to po glowie krazy ochota na campari - ale sie rozmarzylam, chyba jestem teoretyczna alkoholiczka 😉

ok zmykam, do jutra 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej hej 🙂
Ja już nie śpię 🙂 wczoraj poszło lepiej a dziś to co chwilę zaliczałam WC i już mi się odechciało spać.
June- żubróweczka z sokiem jabłkowym , ach to jest to ale niestety jeszcze przez jakiś czas dla nas niedostępna rzecz 😞
Anulab- bardzo ładna fryzurka i kolor 🙂 a co do kg każda z nas będzie miała co zrzucać 🙂
Ola - najważniejsze ,że udało Ci się coś kupić i oby teraz było już tylko dobrze,bez bólu.
Cruella - może dziś się uda , powodzenia 🙂
Idę zrobić śniadanko , bo jak na razie to zaczęłam dzień od słodyczy 🙂 ich nie trzeba przygotowywać 🙂 a potem zaś do pranka 🙂 wczorajsze ładnie wyschło , można robić kolejne 🙂
Miłego dzionka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Część dziewczynki myślałam że będę pierwsza ale niestety 🙂 Magdulka mnie wyprzedziła 🙂
My dziś powtórka z rozrywki, jedziemy za autkiem, dzisiaj Śląsk oraz Bielsko.
Anulab na pewno powrócisz do figury, jestem w takiej samej sytuacji co Ty, wyglądałam podobnie przed ciążą a teraz ważę tyle co Ty więc trzymajmy kciuki. Mam nadzieję że to że jestem po 30tce nie pogorszy elastyczności mojej skóry 🙂
June współczuje remontu zwłaszcza w końcówce ciąży 🙂
Tak sobie myślę że jak będziemy pisały ten poradnik ciążowy to koniecznie musimy używać zwrotów których same tu używamy. Mam tu na myśli że będziemy się golić na "macanego" że idziemy się "odkrzaczyć" bądź że kupiłyśmy "namioty" lub co się wczoraj uśmiałam " jestem teoretyczną alkoholiczką" hihih myślę że wtedy nasz wspólny poradnik będzie miał sens hihii.
Miłej niedzieli Wam wszystkim życzę, ja będę dopiero wieczorem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry Mamusie 🙂
jakie mile zaskoczenie- nie tylko ja juz nie spie 🙂

Ceuella, taki poradnik to by byl hicior 🙂 ale zapomnialas o bardzo istotnej rzeczy, na ktora zwrocila uwage Ola, mianowicie na "koniaczki" , bo jak wiadomo w zaawansowanej ciazy kazdy "koniaczek" jest na wage zlota :laugh:, a i jeszcze wazna sprawa ze juz niedlugo zaczniemy sie pruc 🙂 -uzywajac terminologii Kasenn 🙂 a jak sie komus poradnik nie spodoba to juz Montusia mu powie zeby "bujal wory" 🤪

zmykam na sniadanko 🙂 jesli tez sniadacie to oczywiscie smacznego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

June ja tylko kilka przykładów podałam które mi wpadły do głowy 🙂 przyznam że zainspirowało mnie Twoje określenie z tą alkoholiczką hihihi.
Myślę że jak zbierzemy wszystkie powiedzenia to w istocie będzie hicior jak nic hihihi 🙂
A propos Kasenn coś ostatnio rzadziej się pojawia a wczoraj chyba w ogóle jej nie było.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a mi sie wydaje ze Kasenn wpadla na chwilke wczoraj ale moze myle juz z piatkiem, na pewno byla na NK wiec chyba mozemy byc o nia spokojne 🙂

a mi chyba dzis brzucho opadlo 🤪 , w kazdym razie w piatek jeszcze nie mial wstawionej glowki wiec moze mi sie wydaje, znowu sobie schizy robie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry wszystkim brzusiom i mamusiom w niedzielny poranek 🙂

No widzę, że mojego męża pomysł na poradnik się przyjał 🙂 faktycznie trzeba używać naszych zwrotów i odrazu będzie śmieszniej 🙂

June witam w KLUBIE OPADNIĘTYCH BRZUSZKÓW - jak narazie jesteśmy w trójkę anulab, ja i teraz Ty 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam kochane

oczywiście nadrabiając zaległości te 2 strony znowu sie popłakałam ze śmiechu :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: z tych naszych powiedzonek .
Ale widzę ze tematy alkoholowe 😲 tez bym cos wypila za mną cała ciaże chodzi piwo choć szklaneczka lub lampka szampana choć Gin z tonikiem tez bym z chęcią wypiła , ale mam tu w domu terror i nic z tego -dopiero jak skończę karmić takie dostałam przykazy od męża 😉

u nas dzisiaj słoneczko ale straszny mróz , wiec ja siedzę w domku ,a mąż znowu w las ...:P . Widzę ze u mnie zaczęła się robić gorąco bo mój kochany dzisiaj zdemontował półkę gdzie na stać łóżeczko i ostro nad tym pracuje 🙂 jutro ma skończyć łóżeczko .I jeszcze będzie robił nowe drzwi wyjściowe bo nam nasz mądry piesio znowu obgryzł obicie na nich . 😠

ja czuje sie ok. cycuś juz prawie nie boli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Mamuśki 🙂

Cruella ale się uśmiałam z tych zwrotów:laugh: No ale taki poradnik to fajna rzecz i jeszcze mogłybyśmy sławne być przy okazji:laugh:

A ja już po śniadanku, nie śpię od ponad godziny 🤪 To chyba przez to że wczoraj przespałam pół dnia:P:P I wyobraźcie sobie że nie wstawałam na siku w nocy 🤪 Normalnie szok!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie 🙂
Apropo alkoholu to ja tęsknie za campari z sokiem pomarańczowym 🙂 mniam 🙂 27 kwietnia jeśli to sobota to idziemy na wesele i tam będzie drink bar ten sam co na naszym weselu a on zna się na rzeczy 😁 tylko co tu zrobić z karmieniem ?? jak to dzieciątko odstawić na 2 dni?? :laugh: 🤔
Mój tata jest stolarzem i jak miał się urodzić mój starszy brat to tata sam zrobił łóżeczko no i potem ja w nim spałam i jeszcze dwóch młodszych braci i kilku kuzynów okazało się że łóżeczko stoi u teściów wujka więc tata jeszcze raz je pomaluje i będę miała jak nowe 🙂 ale mnie sentyment ogarnął jak się dowiedziałam, że to łóżeczko jeszcze istnieje 😁
miłej niedzieli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monisiaczek fajne uczucie jak twoje dzieciątko będzie mieć coś po tobie, ja miałam dl mojej pierwszej córci wanienkę po sobie i uchowało się kilka nawet ciuszków sweterków i były jak nowe i strasznie się cieszy;lam jak ja w nie obierałam choć minęło już 20 lat 🙂
na wesele idziecie fajnie zabawa -ale chyba bym sie nie zdecydowała na odstawienie malej choć na dwa dni aby sie napić drinka -szkoda dzieciaczka -ale to twoja sprawa. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kinia co odgapiasz :> ja też byłam dziś z mężem pod prysznicem aż podłogę zalaliśmy hihihi bądź tak samo grzeczna jak i ja 🤪

Monisiaczek moja znajoma po urodzeniu dziecka miała własny ślub no i żeby coś się napić to odciągała mleko po trochu cały tydzień zamroziła i pożniej 3 dni karmiła z butelki.

Ale tak jak pisze Ola nie wiem czy bym się zdecydowała może jak by dziecko miało z półroczku to wtedy tak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co to za romantyczne prysznice dzisiaj ? 😉

ja właśnie zrobiłam kolejne i chyba juz ostatnie zakupy dla małej 🙂 falbankę do łóżeczka i przybornik -och można szaleć i szaleć -tylko skąd tą kasę na to wszystko brać ? przy okazji porobiłam opłaty za mieszkanko itd. -jak to dobrze ze można wszystko zrobić w domku a nie stać na poczcie czy gdzieś tam... 🙂

malutka mnie kpie ale na razie daję radę siedzieć przy kompie ale jak sie rozbryka będę musiała znikać sie kłaść albo pochodzić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola a mi zostało jeszcze 3,5 dnia :P i w czwartek sie wszystko okaze 🙂

Dziś to sama męża zaciągnełam pod prysznic żebym się zrelaksowała :P

Bo rano to się miotałam jak kotka szykująca sobie gniazdo do porodu 😁 Nawet dodam że od wczoraj śpie już na folii - podłozyłam pod prześcieradło ehhh jakos tak mnie zwieło ponoć kobiety maja ten instynkt :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
montusia zazdroszczę ci ale również i współczuje bo taka wiedza ze to juz...na pewno ciebie tez przeraża w pewien sposób 🙂 ale będzie ok.

a mój mąż wczoraj mówi ze to dobrze ze mam was tutaj na brzuszkach -mówi ze jesteście moja grupa wsparcia 🙂 choc on też mnie wspiera ale jak to mówi my się zrozumiemy na wzajem lepiej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
faktycznie nie daja nam sie nudzic -zmiany i zmiany zeby dostać głupie 1tys.-przecież to nawet nie jest tyle co wydalam na wizyty i badania krwi .wkurza mnie to, a potem jeszcze się oczywiście okaże ze ci nawet rodzinne w kwocie 90 zł tez nie przysługuje bo jesteś za bogata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Uff:P Ja już po romantycznym prysznicu:P Czysta, pachnąca i dopieszczona:laugh:

Monisiaczek ja też nie odstawiłabym karmienia dla drinka a nawet jakbym chciała to pewnie Mąż by się na to nie zgodził:P Przecież tu chodzi o jego ukochanego Synusia:laugh:

A z tym becikowym to kupę śmiechu jest i tyle, nie dość że te 1000zł to jakaś jałmużna jest to jeszcze tyle zachodu o to robią 😠 Ja byłam na pierwszej wizycie właśnie w 10tc bo nie było wcześniej terminów a prywatnie mnie nie stać. No i udało mi się ale parę dni później byłby 11tc i co wtedy 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No własnie 1000 zł co to jest ja na wizyty u mojego lekarza wydałam juz koło 2000 zł bo ostatnio tak liczyłam wszystkie wizyty, dodatkowe badania, 4 razy usg w 4d - chociaż jak mój mąz mówi jak by nas nie było by stać bo bysmy tak nie latali.

Ale z drugiej strony każda kobieta powinna miec zabezpieczone wizyty i badania w ciązy.

Wiadomo, gdyby nie było by nas stać to tez bym nie szalała z zakupami dla małej.
A i tak uwazam że kupiłam minimum bo nie chciałam wpadac w jakiś szał.

A co mają powiedziec kobiety ktorych nie stac 😞

Teraz po urodzeniu małej dojdzie pediatra domowy - czyli prywatny czyli kolejna kasa 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mój mąż to mówi ze wstyd po te tysiąc złotych iśc, ale ja pójdę niech dadzą a co.ale faktycznie co to jest , na co ?co niektórzy to przechleją i mają bynajmniej za co ,pożadni mniej zamożni wykozystają to dla dzieciaczków , bo ....to ma być na dzieciaczka , e... szkoda gadać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
montusia myślisz ze będzie ci potrzebny prywatny pediatra -chyba ze masz już jakiegoś zaufanego i naprawdę dobrego -wiesz jak pracuję w służbie zdrowia i wiem jak oni potrafią naciągać ludzi na kasę wiec uważaj . mam nadzieje ze nie będzie u mnie takiej potrzeby ale w razie czego mam zaplecze całej pediatrii -bo tam pracowałam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Szczepienia i jakieś tam podstawowe wizyty to normlanie w mojej przychodni będę chodzić z małą. A pediatrę domowego mam z polecenia - i raczej będzie przyjezdzac do nas jak malutka będzie chora bo nie chce z nia po przychodniach sie szwedac.

Ta moja pediatra bierze 90 zl za przyjazd do domu to nie jest dużo jak na lekarzy w moim mieście.


No właśnie te becikowe to powinnyśmy w szpitalu dostawać wychodząc juz a nie jeszcze po urzedach sie szwedac - jakos to nie jest pomyslane z glowa :>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...