Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
kamis dziś się narobiłaś a w środę chcesz jechać do Krakowa 3 godz. ja już nie daje rady w samochodzie , my już nawet do Gdańska się nie wybieramy do teściowej bo mi ciężko mam stracha ze gdzieś po drodze mnie złapie. pasy stają się już za krótkie dla mnie na brzuszek i w ogóle każde hamowanie samochodu mnie denerwuje i uciska 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

a ja dalej jezdze autem sama ale tak blisko np na zakupy.a z tym krakowem to nie wiem zobacze ja sie bede czula,najgorsze jest ze czesto chce mi sie sikac i tak chodząc po miescie bym musiala szukac wceka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja tez dzis na obiad gulasz mam hehe i jak zjem chyba pojde sie polozyc na godzinke hehe.a potem seriale do wieczora hehe o 18 pierwsza milosc o 20 barwy szczescia i o 20.40 m jak milosc i dobrze niech zleci mi czas bo mąż i tak dzis spi w katowicach i dopiero jutro przyjezdza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja nie wsiadam juz za kierownice bo nie chce miec akcji jak kumpela ,że skórcz ja złapał..i spowodowała wypadek malutki bo tylko lampa była stłuczona ale ona ma małe autko i mieszka na wsi i tak jezdziła a ja tą moja kolubryna lepiej nie bo jeszcze komuś krzywde zrobie bo sobie nie mam szans mąż juz o to zadbał 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja to swoje auto gdzieś w połowie ciąży sprzedałam po 1. bo teraz i tak siedzę w domu i nie potrzebuję auta, a trzeba było ubezpieczenie i przegląd opłacić po 2. Mąż mi obiecał że jak urodzę to kupi mi lepsze i większe (miałam Cinquecento:P) bo jego Synuś nie będzie jeździł autobusem:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja się nigdy nie zdecydowałam na prawko lata lecą i coraz trudniej sie do tego wziąć, czekam na Elize az zda za rok juz może robić wtedy dostanie to autko bo taki był plan a my kupimy coś większego , no chyba ze nas teściu ubiegnie i jej cis kupi bo to szaleniec :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monisiaczek napisał:
ola73 napisał:
dziewczynki czy ja się w końcu dowiem kim jest Kamila Szwarc na nk? i czy moni to Monika Odoj? ale ja mam zmartwienia co?



Ola Monika Odoj to nie Moni tylko Monisiaczek czyli ja 😁 dzięki za zaproszenia na nk 🙂 chyba że to przez pomyłkę:P:P


oczywiście jak najbardziej zamierzone 🙂 właśnie jak przeczytałam w nawiasie monisaiaczek to sie zorientowałam ale ty rzadko zaglądasz tu wiec sorki, zapomniałam o tobie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A Dziewczyny nie mówiłam Wam jeszcze o przełomie u mojego Męża:P PO tej nocnej akcji kibelkowej rano oprócz tego że dał mi na taksówkę to jeszcze powiedział takim przerażonym głosem: "To może upierz już te ciuszki":laugh: A pamiętacie jak się zapierał żeby były jak najświeższe:P No także czeka mnie mega zadanie na ten tydzień ale zacznę od jutra bo dziś ta pachwina nie daje mi żyć 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ala jaj z tą naszą klasą.
Dziewczyny weźcie się podpiszcie na forum tak jak monisiaczek, super pomysł 🙂
co do autka ja miałam służbowe ale teraz nie pracuję to muszę sobie coś kupić, jeżdżę póki co bez problemu, tzn jak już wsiądę hihhi, bywa ciasno hihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja właśnie wróciłam z poczty i propo samochodów poszłam zobaczyć co sie z moim dzieje bo od paru dni nie był ruszany i kurwwwww..... mam półboku porysowane - tylnie pasażera drzwi - właśnie mój mąż poszedł go oglądać 😞

A to jest nowe autko ma go 4 mc 😞

Zobacze jak wróci co powie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
masakra...i zostaw gdzieś samochód :/
wiem coś o tym bo mój mąż jest nauczycielem matematyki w gimnazjum i najgorzej jest przed wakacjami po wystawieniu ocen :/ brakuje nam wszystkich części, które się dało wyjąć albo urwać i kup tutaj nowy samochód. Na razie mamy opla corse ale jak kupimy to chyba nie puszcze męża autem do pracy:p najgorsze jest to, że nie ma jak temu zaradzić mąż parkuje pod kamerą na szkolnym parkingu ale kamera jest tak dupiata, że i tak nie widać kto to robi a jaki cyrk jest żeby Ci ktoś udostępnił te taśmy :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Montusia to zgłoście to ubezpieczycielowi. My dostaliśmy 500zł za małą ryskę na drzwiach. Mąż był bardzooooo wkurzony bo mamy auto w takim kolorze że w Krakowie jeszcze nie widzieliśmy (złoty VW Bora) i nie robił z tym nic bo lakier oryginalny. Zapolerował tylko i prawie nie widać, trzeba się dobrze przyjrzeć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i dupa mąz już zadzwonil do ubezpieczalni no i AC trzeba bedzie ruszyć 😞

moje autko jeszcze nawet sie nim nie nacieszyłam bo rzadko jezdze teraz w ciązy nim, a mąz specjalnie kupił mi nowe moje wymarzone - nissana primere

wrrrrrrrr ide sie polozyc bo cisnienie na bank mi teraz tak podskoczyło ze uuuuuuuu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Melduję się na moment ,ja już po pracy 🙂
Głodna ,więc wcinam wafle zanim zabiorę się za obiadek 🙂
Przepatrzyłam mam minimum 20 stron do przeczytania 🤪 może do wieczora zdąże 🙂
Montusia - chamstwo to za mało powiedziane, jakby złapać tego co to zrobił,to ręce pourywać.
Tylko tyle zdążyłam zerknąć.
Idę zrobić coś do jedzenia 🙂bardziej sensownego niż wafelki 🙂
Miłego popołudnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nam oczywiście autko nie wypaliło, okazało się że połowa tyłu klejona, masakra. Dobrze ze mam brata lakiernika bo tak to by na szajs wcisnęli. Plus jest taki że okazało się że teść pracownika mojego brata ma do sprzedania takie clio jak szukamy, jedziemy wieczorem obejrzeć. Mam nadzieję że tym razem wypali 🙂
Montusia miałam to samo, zrobiłam z AC, policja miała świadka który zeznawał a mimo to umorzyli sprawę. Koszmar
Monisiaczku współczuję Wam bo wiem jaka jest teraz młodzież, szkoda tylko że szkoła jest bezradna i udaje że nie widzi wielu rzeczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj moje cieżaróweczki zmotoryzowane 🙂 są problemy z tymi autkami wiem.współczuję mantusia ludzie to chamy , zazdrość ,bezmyślność itd .

cruella powodzenia po raz kolejny.

ja chwilę poleżałam odpoczęłam po obiadku dostałam kilka konkretnych kopniaków chyba za karę za obżarstwo,jeju jak mnie goni co chwila na wc . siusi 😞 fabryka papieru toaletowego zarobi na mnie :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj Ola żebyś wiedziała:P Dawniej jak dzwoniłam do Męża to nie zawsze odbierał, bo wiadomo jak to jest przy remontach. A teraz nie ma że nie może, rzuca wszystkim i od razu odbiera 😁 Dlatego staram się nie dzwonić bo wiem że mu przeszkadzam a On i tak odbiera bo od razu myśli że rodzę:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kinia to ja mam tak z moją mama dzwoni do mnei codziennie tak koło południa ale czasami ja ją ubiegnę i zadzwonię z rana to już panika "jedziecie do szpitala?" tak wyglada jej przywitanie :P

A męża mam obok w pokoju i ciągle zagląda do mnie i pyta jak sie czuje i odr 😮 zu do brzuszka łapką sięga 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...